Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

zinot i kirpykla ejom, bet vedziau drauges kurios nu neserga, viena prasedejo namie 16 dienu po keliones, net daugiau laiko praejo. V-rine klausimas is vis nustebino. bet juk pati eini i darba, ten dar daugiau zmoniu, pasaliniu visokiu praeinanciu, tai kas cia blogo kad Big Bang iki manes ateis? jei nors biskeli kosecoiau, ar tempos tureciau, jau nekalbu apie dusima. tikrai nekviesciau zmogaus. ar  as ar MB. tikrai nerizikuociau aplinkiniu sveikata cia jus tai kazka  sureiksminat. paciot einat kasdien i parduotuves ir i darbus. zinot- tikrai daugiau nieko nepasakosiu. va sedziu namie su teliku draugauju

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 balandžio 2020 - 07:48

Net nustebau, kai perskaičiau Mickutės postą apie kirpyklą. Karantinas, tokios įstaigos negali dirbti/uždrausta, bet va vistiek ateis, pagražins, stebiuosi tikrai :rolleyes:

gerai kai pas tave ilgi  plaukai, gali nekirpti, as ir nekerpu, geriausiu atveju pati grifka pravarau su zirklemis. o vat mano drauge dirba tokioj istaigoje su zmonemis, pas ja trumi laukai, ji karta i menesi kerpasi, nu tikrai su masinka as jos nenukirpsiu. plaukus jai nudazyti ir  sunus sugeba  Big Bang as cia apie Odeta kalbu, matei jos plaukus

Daugiau nesiteisinsiu, nes dabar zinokit tikrai durnai pasijauciau

labai gerai namie prie teliko

Atsakyti

vakare išeisim prasieit su sūnum. 

Kaip tu pati gali eiti susitikti??????? GI karantinas, kaip tu man sakei - oho?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 balandžio 2020 - 07:31
LAbukas

Mickut,ko taip jautriai sureagavai biggrin.gif Juk ne komendanto laikas,kai visiskai iseit is namu negali.GAlima ir pasivaiksciot,ir apsipirkt..Jei tik randi kas sutvarko plaukus-valio biggrin.gif

Juk nera to viruso ore.Su lietum jis nekrenta,su veju neatpucia..Uzsikreciama,kai artimai bendrauji su serganciu..TAi puse tu baimiu yra nepagristos...Ir taip keliama panika...As jokiu budu nesiulau lauzyt draudimus ir lekt su visais susitikinet.Bet nereikia ir visiskai uzsidaryt nuo pasaulio.Na nebent jei sergi..
Atsakyti

taip Giega, tikrai sureagavau, nes ne viena man pareiske priekaistus, nors pacios eina pasivaikcioti, viskas daugiau nesneku ta tema. as namietelika ziuriu ir telefu plepu  :D  :D  :D   tuoj visus giminaicius patikrius,  su kuriais net kelis metus nesnekejau  :D 

Atsakyti

gal koki filma pasiulytimet paziuret? 

Atsakyti

Labas rytas :)

Tas karantinas ir liga - ypač aktualios temos šiuo metu ir labai matosi, kaip žmonės nežino ir nesutaria, ką daryt. Vakar mes ir su draugėm kalbėjom apie tai. Visi skirtingas nuomones turi ir visiems atrodo, kad jau jų veiksmai tai teisingiausi ir niekam nieko nenutiks.

Šiaip aišku, kad suprantu aš ir valdžią, ir tuos nurodymus kaip elgtis karantino metu ir kodėl taip elgtis. Nes nu šita situacija tikrai nėra apie asmenį individualų, tipo “Ai aš juk nesergu, einu pabūsiu su draugais. Jei susirgsim - kartu sirgsim”. Aš galiu sirgti ir be simptomų, eiti ir skleisti tą ligą. Gerai, aš pagal amžių gal ir nepatenku į tą rizikos faktorių, bet aš gi nežinau paskui parduotuvėj pieno eidama pirkt ar pardavėja neturi kokios ligos ilgalaikės, aš nežinau ar jai nepakenksiu. Jei ji užsikrės - ji iškart medikams krūvis papildomas. Tai va taip ir sukasi viskas ratu.

Man patinka, kad Airijos vyriausybė neįvardino oficialiai šitos dabartinės situacijos kaip karantinas. Pasakė, kad griežtinamos gyvenimo sąlygos ir tiek, nes didžiausias krūvis vis tiek dienos pabaigoj tenka ne man, kad namie turiu sėdėt ar tik 2km nuo namų eiti, bet medikams, kurie ir taip jau iš proto kraustosi nuo to krūvio kasdienio. Čia kažkaip remiamasi tuo bendru visuomenės supratimu, galvojimu ne tik apie save, bet ir apie kitus :)

Iš kitos pusės man atrodo, kad kaip paliko parduotuves svarbiausias dirbti, taip galėjo pateikti ir tokios įstaigoms, kaip kirpyklos ar salonai kažkokius reikalavimus ir juos įgyvendinus galima dirbti. Bet čia vėlgi nu neapkirpsi plaukų ar nenulakuosi nagų per 2m atstumą. Tai ir vėl einam prie to fakto, kad ne tik apie save galvot reikėtų gal, bet ir apie tai, kas grandies gale su didžiausiu krūviu stovi dabar ir kodėl iš tiesų tas karantinas daromas.

Nei valstybės vadovai, nei mes - paprasti žmonės - nežinom kaip gyvent su dabartine situacija, nes nu to nėra buvę. Bet turbūt visiems nepakenktų pagalvot gal kiek plačiau apie viską, o ne tik apie save ir savo gerovę / sveikatą :) 

mickute - neisožiuok tikrai  :4u: nu ėjai tai ėjai, jau nueita. Vedeisi kažką - nu vedeisi, jau padaryta. Ko dabar pykt, kai jau po laiko?  :) Visiems skirtingai atrodys tokie poelgiai ir tai natūralu nu.

Atsakyti
Sveikos,
Mickute nesinervink smile.gifsmile.gif kiekviena galim savo nuomonę turėt.
Į darbą einu, bet kabinete viena sėdžiu. Aplamai mes dirbame užrakintos- klientų ir kitų prašalaičių kaip sakai nėra. Dizenfekuojamės kas tris valandas su chemija, šeštadieniais būna viso pastato visuotinė dizenfekcija. Bendromis patalpomis einame arba su kaukėmis arba šalikais apsimuturiavę. Esmėj apsauga ogogo.
Į pardę einu kartą į savaitę, su pirštinėmis, respiratoriais ir tt. Mielai neičiau jei būtų kaip pas jus ale Barbora- išvežiojamoji prekyba. Bet pas mus nieko tokio nėra. beje einu tik aš išmūsų šeimos, vaikai taip nein, o vyro neleidžiu nes aišku apsipirkti aš labiausiai žinau ko reik+žinau kad mano apsaugos maxsimalios kokias galiu , o apie vyrą tai nežinau- o gal nenusidezinfekuos rankų po pardės.... aratstumo neprisilaikys reikaimo...

QUOTE(mickute7 @ 2020 04 08, 07:31)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72642130" data-time="1586251244">
<div>
<p>
vakare išeisim prasieit su sūnum. </p>
</div>
</blockquote>
<p>Kaip tu pati gali eiti susitikti??????? GI karantinas, kaip tu man sakei - oho?</p>



mano sūnui 12 metų ir mes gyvename vienuose namuose, mums susitikti nereikia . O prasiejimas pas mus atrodo taip- einam miesto pakrašty esančia gatveį tokį pėsčiųjų taką, toliau miško takeliu...praeinu su lazdomis kasdien iki 5 km., sūnus kaip kada - tai su riedžiu, tai pėsčias. Tai būna vakare apie 20 val, geriausiu atveju sutinku kokis 2 žmones, kurie dažniausia būna arba su kauke ar šalikais burną dengia+visada išlaikom atstumą (pereinam į kitą gatvės pusę pvz). Mano vaikai aplamai įlauką nelenda, neben dukra sukavalierium į miškus varo vis, o sūnus su manim kiek, arba į sodą ar sodybą išsivežam (sodyboj neikas negyvena).
Aišku nežinia kur gali pasigaut, be aš darau maxsimumą besisaugodama. Todėl ir kyla minčių tokių kai norisi paklausti...., kai paskaitai-draugė, pardė, kirpykla, kaimynė smile.gif Bet tai aišku darykim keikvienas kap manom teisingiausia smile.gif

einu kavos, kas su manimi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 08 balandžio 2020 - 09:05
Merginos, o nežinot- kačiukai jau "išsiskleidę"? visai nieko neturiu namams papuošt...kažkaip šiemet nei berželių neišsisprogdinau.... unsure.gif
Atsakyti

Sveikos :) turim kiekviena savo nuomonę ir elkimės kaip atrodo geriausia :) juk nėra vienos tiesos ir jos niekada nebus, o diskusijos visada yra gerai :) atminkim tik, kad galime būti užsikrėtę, bet nejausti jokių simptomų. 

Šįryt pas močiutę nuėjau, padejau viska šalią durų ir išėjau, taip širdį skaudėjo, kad net padoriai pasveikinti/apkabinti negaliu. Bet sakiau po visko oi turėsim progų, oi turėsim :D 

Mickute, kažką maišai, mano plaukai gan trumpi, iki pečių, kirpykloje lankausi kas mėnėsį reguliariai, nes kitu atveju apaugu, nuaugu ir panašiai :D bet šioje situacijoje man dzin, tikrai tegul auga tie plaukai, va pati nusidažiau kažkaip ir gerai bus :rolleyes: Ir Tu neįsižeisk, aš tarkim tikrai parašiau, kad nustebau ir tiek, bet mane dabar daug kas stebina, taigi tikrai gyvenkim visi kaip norim ir bus liuks :) 

Atsakyti

Merginos, o nežinot- kačiukai jau "išsiskleidę"? visai nieko neturiu namams papuošt...kažkaip šiemet nei berželių neišsisprogdinau.... unsure.gif

Hmmm, lyg ir taip, berods tikrai mačiau :) aš tai kaip tik šiandien berželių keletą šakelių nusiskyniau :) 

Atsakyti
mano plaukai irgi jau ne kažką... bet grifką pati nusikirpsiu, o ten tegu tįsta, na būsiu kaip visi šiuo laikmečiu - apšepus smile.gif
Tik MB nervinasi, jo plaukų daug ir garbanoti, na kai auga tai galva taip pučiasi pučiasi ir niekas nekrenta žemyn o kaippas negriukus kad būt-aukštyn....smile.gif ...jam dabar atostogos, o po velykų eis į kitas aukštesnes pareigas. Tai sako blyn blyn kaip atrodysiu- atėjo viršininkas kaip kaliausė. Yra mūsų name kirpėja, ten truputį sueinam, prašėm gal ateitų nukirpti, tai sako tikrai ne, karantinas yra karantinas ir ji tokių dalykų nedaro...-ne visų požiūris neatsakingas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 08 balandžio 2020 - 10:43