Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Sveikos  :)

Mickut, nesinervuok šitaip. :4u:

Dabartiniai bevykstantys dalykai išties yra jautri tema, todėl kai kurie jautriau ir sureagavome. Mano dvi artimiausios draugės (mano bendraamžės) yra rizikos grupėje ir abi labai bijo, bijo, kad tėvai, grįžę iš parduotuvės ar darbo gali parnešti virusą, nes išties virusų nešiotojų yra labai daug ir jie to nežino, nes simptomų gali net nebūti. Todėl tas karantinas ir yra svarbus, mano nuomone, nes viruso nešiotoju galim būti bet kuris iš mūsų, o tai kad nekosėjam, nedūstam, manau, tai dar gali nieko nereikšti. Dalis išvis galėsim būti turėję virusą, bet net nesusirgę, tik išnešioję.  :) Tai saugokim save ir kitus šiuo laikotarpiu. :4u:

Pas mus atsidarė neseniai karščiavimo klinika šalia, tai užvakar dieną nešdama atvirukus įmest, mačiau iš tolo kaip priima žmones ten. Gan nejaukiai atrodo tie balti kostiumai ir ženklai "tik covid-19 transportui" :rolleyes: bet kai vakar vaikščiodama pamačiau, kaip kitoj g. pusėj sustojo mašina ir pasiėmė darbuotoją baltu kostiumu namo, supratau, kad toks vaizdas tuoj taps kasdieniu. :)

Taip pat nežinau ar sakiau, bet mano universitetas pranešė, jog iki semestro pabaigos paskaitos vyks tik online, tai su kursiokėm pasimatysim rudenį. Aišku, labai gaila, nes atsisveikinus prieš mėnesį, negalvojau, jog išvis nebepasimatysim, bet kitą vertus, miestui tik geriau, kad studentai nesuvažiuos vėl į Vilnių, kol šitaip neramu. :)

O aš pusryčiauju ir eisiu padirbėti prie projekto bei rašto darbo. Yra ką veikti. :)

O dėl filmo, Mickut, nežinau kokius mėgsti, bet rekomenduočiau August Rush arba Leto (praeitų metų kino pavasario pagrindinis filmas). :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mouette: 08 balandžio 2020 - 11:06

buvau  pas kaimynka- oi nejau i svecius, tik prie duru , bet  ejau tam kad buvo prizadejus duoti  kazkokio dezinfekcinio skysio, tai ryt valysiu laiptine,  tureklus, laiptus, palanges dezinfekuosiu  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 balandžio 2020 - 12:30

nors diskusiju sukeliau visoms :D 

viskas, ok, sedziu name, kaimynkas pasiunciau, yra telefai tam  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 balandžio 2020 - 12:31
nu ir maladiec Mickute smile.gif

geriau sakyk kokius šedevrus virtuvėj šiandien raitai. Aš be minčių...
Atsakyti
"...Sprendime atsirado ir daugiau sugriežtinimų: Vyriausybė taip pat pakeitė rekomendaciją dėvėti apsaugines kaukes į privalomą nurodymą tai daryti – jis įsigalios nuo penktadienio. .."

vat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 08 balandžio 2020 - 12:49

Siandien svilpikai pietums Drauge vakar dar dave sako keptos duonos kepala, tai iki Velyku uzteks, net neisiu i  parduotuve.  mastau ka cia ryt pagaminus skanaus

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 08 balandžio 2020 - 13:37
QUOTE(mickute7 @ 2020 04 08, 13:35)
<p>Siandien svilpikai pietums Drauge vakar dar dave sako keptos duonos kepala, tai iki Velyku uzteks, net neisiu i  parduotuve.  mastau ka cia ryt pagaminus skanaus</p>



bet žinok net savotiška atrakcija- neinat į parduotuvę ką gaminti iš turimo smile.gif aė aplamai galvoju kai jau viskas baigsis nekeist šio įpročio- t.y. eit kartą į savaitę ten. Nors man sunku- kai išeini per pietus ir ant darbo trys maistinės...IKI norfa ir Agis vietinis centras....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 08 balandžio 2020 - 13:54

Ir mes su sąrašais einam, stengiamės vieną kartą į savaitę ir dabar renkuosi tarp Maxima ir Rimi :hmm: atrodo nieko daug nereikia, bet aš visuomet prekinuosi per visas parduotuves, vienur perku vienus produktus, kitur kitus, va tarkim LIdl  vaisius dažniausiai, bet va šią savaitę ten neisiu, tai reikės pirkti kitur :rolleyes: o šiaip iš tikrųjų labai gerai gaminti iš to kas yra, nes pasukus galvą tikrai kartais gimsta šedevrai :)​ 

Atsakyti

Dėl pirkimosi kartą per savaitę, tai mes, panašu, jog po karantino liksime prie šito įpročio taipogi. Labai pasiteisino. :) 

Papietavau ką tik, nusprendžiau truputi apsitvarkyti stalčius, vėliau vakare grįšiu prie mokslo. :) 

Labai nekantrauju gauti atvirukų iš užsienio, nes turėtų būti apie 4 keliaujantys (kadangi mano 4 priregistravo). Pagal viską, pirmasis jau keliauja apie 1-1.5 sav., kiti trumpiau. Na, tikiuos, kad šią sav. jau pasirodys kas nors. :rolleyes:  :D 

Atsakyti

Labai nekantrauju gauti atvirukų iš užsienio, nes turėtų būti apie 4 keliaujantys (kadangi mano 4 priregistravo). Pagal viską, pirmasis jau keliauja apie 1-1.5 sav., kiti trumpiau. Na, tikiuos, kad šią sav. jau pasirodys kas nors. :rolleyes:  :D

Daug jau turi sukaupusi? :mirksiukas:​ 

Atsakyti

Iš seniau turiu virš 30. :) Vakar surankiojau visus iš skirtingų dėžučių ir stalčių, reiks kažkaip sistemingai susidėti į vieną vietą.  :rolleyes: 

Atsakyti
Labas.
Oras fainas šiandien. Apsipirkti buvau Rimi prie namų, dar ir is pastomato buvo ką pasiimt(mergaitei liemene užsakius buvau).
Apsitvarkiau, grindis is ploviau, vaikas miega, knyga pasiėmiau ir ilsiuosi. Atsikels tai turbūt vėl eisim pusvalanduka koki pabūt grynam ore.
Atsakyti