Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

QUOTE(*Voque* @ 2020 04 09, 11:41)
<p>Vaje, nepamenu kada kugelį valgiau, tikrai labai seniai smile.gif teta kaip tik gamino kažkurią dieną su varške, tai nustebau, nes nesu ragavusi tokio, sakė labai skanu rolleyes.gif​ </p>

Nesu ir aš.. Kugelio norėčiau, reikės kita savaite gal išsikepti smile.gif
Einu zadint vaiką, gana tu pietų miegot. Po to vakare neis užmigdyti. I lauką nejom šiandien, vėjas stiprokas.
Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 04 09, 11:46)
 <strong>Giega</strong> parašo apie tas rūkytas žuvis, tai eina sau man vien pagalvojus silpna pasidaro biggrin.gif​ kokias dažniausiai rūkinat?</p><p></p>

Nezinau ar rukinsim Velykoms..Na nebent sestad,nes oras dar geras buso saltos zuvys net dar skanesnes,nei katik isrukintos biggrin.gif
Dazniausiai rukinam tokius maziukus samukus-cat fish pas mus vadinas.Muletas labai skaniai gaunas-nezinau kaip jis lietuviskai vadinas.Internetine foto,su zmogum idejau,kad matytus dydis ju..

vartotojo įkelta nuotrauka
Jei gaunam,unguriukus parukinam..LAsisa..

QUOTE(Mouette @ 2020 04 09, 12:39)
<p>Sveikos,</p><p>keista diena šiandien, nuotaikos nelabai yra. biggrin.gif Tvarkausi. Vakarienei gaminsiu kugelį, daugiau planų neturiu. rolleyes.gif​ </p>

Vakar kepiau bulviniu blynu biggrin.gif
Kugeli senokai ir as kepus...
Siandien virsiu balandelius.Cia kazkada seniau pasidarius,uzsaldzius buvau..

Po darbu vel kiemely su kompu relaksuoju mirksiukas.gif
Atsakyti

Kugelis su varske, tai tubut padaziukas salia padarytas  is varskes ? ui senai irgi kugelio ragavau. tik blynu buvo MB iskepes gal pries menesi  :P

Mes jau perejome ant zuvies ir grybu,  kaip ir didysis ketvirtadienis, tai jau ryt tuo labiau  be mesos apseisim

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 09 balandžio 2020 - 17:57
BAlandeliai jau verda biggrin.gif VAdinas mano toks pasninkas bus biggrin.gif

Siandien vaziuoju viena gatve,na tokia nepagrindine,pusiau uzdara,kur tik gyvenamieji namai,jokiu firmu,pardziu..Vnz panele issinesus maga i lauka,pasijungus mikrofona,daro visokius pratimus,o kokiu 6-8 namu kaimynai issinese jogos matus su ja kartu biggrin.gif Visi saugiais atstumais,nu bet kaip fainai bigsmile.gif Nufotkinau,idesiu i FB mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2020 04 09, 16:27)
BAlandeliai jau verda biggrin.gif VAdinas mano toks pasninkas bus biggrin.gif

Siandien vaziuoju viena gatve,na tokia nepagrindine,pusiau uzdara,kur tik gyvenamieji namai,jokiu firmu,pardziu..Vnz panele issinesus maga i lauka,pasijungus mikrofona,daro visokius pratimus,o kokiu 6-8 namu kaimynai issinese jogos matus su ja kartu biggrin.gif Visi saugiais atstumais,nu bet kaip fainai bigsmile.gif Nufotkinau,idesiu i FB mirksiukas.gif

Smagiai nu smile.gif
Mačiau kad Vilniuj berods kažkoks irgi darė tai balkonuose sportavo žmonės o jis vienas lauke smile.gif
Atsakyti

Labas rytelis   :4u: 

Atsakyti

Na tai ka skanaus Velykoms gaminsit? :ax: vis tiek visos namie busit, tai  jau reikes paseimininkauti. as kadangi jau ankstyva, tai skalbenke idarbinau, grybus dziovintus uzerkiau, man butinai reikia silkutes su grybukais, zuvies vyniotini pasidarysiu, karstam tai sekmadieni is pacio ryto imesiu karka i greitpuodi, paskui i orkaite su bulvemis ir bus liuks. ai dar sakiau vistienos biskeli pasikepsiu. Ir gal baltos misraines noreciau. daugiau ner ko cia gaminti, nesuvalgysim dviese, o juk kiausiniu tai tikrai  pridazysiu. deja siemet net nezinau kiek cia ju dazyti :hmm:  :hmm: - tikrai maziau, nes seniau tai dar i darba nesdavausi, kazkam isdalindavom, dabar teks patiekm tik valgyti. ir saldumyna kazkoki susilipdysiu, jau mazdaug perziurejau kokiu produktu turiu  :D .  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 10 balandžio 2020 - 05:51
Labukas

Nieko mandro neruosiu biggrin.gif Mb nesispardo rukint zuvies,siandien nedirba,tai nupirks,sumarinuos-va ir patiekalas mirksiukas.gif Dar biski silkes,vistos pakepsiu,pora misrainiu ir uzteks mirksiukas.gif
Zaisim bingo,kad nesedet istisai prie edesio biggrin.gif
Atsakyti

Labukas

Nieko mandro neruosiu biggrin.gifMb nesispardo rukint zuvies,siandien nedirba,tai nupirks,sumarinuos-va ir patiekalas mirksiukas.gifDar biski silkes,vistos pakepsiu,pora misrainiu ir uzteks mirksiukas.gif
Zaisim bingo,kad nesedet istisai prie edesio biggrin.gif

ir dar sako - nieko neruosiu  :D tai ir uztenka, pas mane ir tas pats, ir mirsaine tik viena gaminsiu, yra konservuotu dar mano darzoviu. ai siandien pasidarysiu raudonos misraines, nu tai cia visam savaitgaliui uzteks,  :D​ 

Atsakyti

Sveikos :) šiąnakt išvis esu beveik be miego, nežinau kas buvo, bet užmigti pavyko tik 4 ir mane tikrai labai dažnai veikia mėnulis. Nieko negaliu padaryti, akys stačios ir viskas :hmm: dar reikalų visokių turiu šiandien, tai spėju greit pralėks diena, vakare reikės kokio raudono vyno taurę paskanauti :)

Mickute, ne, tiesiog bulvių/varškės apkepas, į pačią masę varškės dėjo. Kai pagalvoju skanu turėtų būti :rolleyes:

Dėl Velykų, tai aišku kiaušiukai, tada pirmą kartą bandysiu žuvies drebučius gaminti (iš trijų skirtingų), tada salotas su burokėliais/lęšiais/feta/granatais, avinžirnių duonelę kepsiu, o karštam, jei norėsim, tai tuno steikai bus su mango/agurkų/avokado salsa :)​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Voque*: 10 balandžio 2020 - 12:06

Mickute, ne, tiesiog bulvių/varškės apkepas, į pačią masč varškės dėjo. Kai pagalvoju skanu turėtų būti :rolleyes:

:)​ 

turetu but skanu, juk ir cepelinus tarkuotu bulviu daro su varske. As i farsa esu dejus varskes 

Atsakyti
Iskepė mama kugeli šiandien. Mmmm kaip skaniai su dukryte prikirtom smile.gif
Oras gražus, buvom iki pastomato nuejusios, bet dukrytės rankos tai šaltos buvo kai gryzom. Sėdėjo ant tokio Ale dvi ratuko, aš ją stūmiau, tai matyt kad tik sėdėjo ir sušalo. Tikiuosi neapsirgs.
Velykoms planuojam baltos ir krabų mišrainės, silkės pasidaryt. Dar vištienos. Na ir žinoma kiaušiniai smile.gif ai mama dar liežuvį nupirko šiandien Rimi, akcija sakė smile.gif pasipuošė. Ant stalo dar tokia Velykų puokšte su dukryte smile.gif is to ką radom namie biggrin.gif
Atsakyti