Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

nors vakar aš buvau kirpykloj, tai irgi jokio saugumo- nei kaukių, nei atstumų- dviese dirba gal 20 kv.m , Kol mane sutvarkė trys žmonės antroj kėdėj pasikeitė ir dar manikiūrininkė iš kito kambariu su arbata atėjo papliurpt. Ir visi be kaukių... V.ž. vos įėjus pasakė kad mes be kaukių būnam, nebijo nes gi pažįstamos tipo, tipo dėk ant stalo kaukę kad jei kas spėtum užsidėt....man nepatiko, bet gi nesipriešinsi...

ir tu neisejai? ir be kaukes buvai ??? keista. 

Atsakyti

Aš, kai buvau soliariume, tai ten pat yra ir mano kirpykla, tai oi atsargumo laikosi labai, aš net lauke turėjau laukti :rolleyes: patalpa nėra didelė, kirpėja tik po vieną žmogų įsileidžia, pati su kauke :)​ 

Atsakyti

man nepatiko, bet gi nesipriešinsi...

kodėl nepasipriešinsi? neturiu omeny moralus skaityti, atsistoti ir išeiti, bet taip pat nereikėtų parodyti, kad viskas čia normalu, kai pati taip negalvoji :)​ 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 05 22, 15:06)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="V-Rinė" data-cid="72662063" data-time="1590145362"><div><p>man nepatiko, bet gi nesipriešinsi...</p></div></blockquote><p>kodėl nepasipriešinsi? neturiu omeny moralus skaityti, atsistoti ir išeiti, bet taip pat nereikėtų parodyti, kad viskas čia normalu, kai pati taip negalvoji smile.gif​ </p>



nes turėjau arba vėjus kelti ir daugiau nebeiti pas savo kirpėją ir kadangi miestelis nedidukas- pasirodyt kaip durna....ir aišku tuoj visi sužinotų-nes kirpykla juk pletkų maišas..., arba va taip.
Bet sunervino žiauriai.
Taip Mickute kirpausi, nes reikėjo ir + supratau kad jei pasipriešinsiu tai reikia jau kitos kirpėjos ieškotis. Nors mano akimis tai žiaurus neatsakingumas ir nenormalumas.
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 05 22, 15:25)
nes turėjau arba vėjus kelti ir daugiau nebeiti pas savo kirpėją ir kadangi miestelis nedidukas- pasirodyt kaip durna....ir aišku tuoj visi sužinotų-nes kirpykla juk pletkų maišas..., arba va taip.
Bet sunervino žiauriai.
Taip Mickute kirpausi, nes reikėjo ir + supratau kad jei pasipriešinsiu tai reikia jau kitos kirpėjos ieškotis. Nors mano akimis tai žiaurus neatsakingumas ir nenormalumas.

Na aš manau vėjų kelti nereikia, bet gražiai pasakyti, jus kaip norit bet aš būsiu su kauke. Ir tiek. O dabar taip tvirtinti kad esi už visą kokia apsauga, bet lengva ranka numoti ir nekreipiant dėmesio duduoti pagal kitų dudele yra didelis prieštaravimas saviems įsitikinimams.
Atsakyti

Na aš manau vėjų kelti nereikia, bet gražiai pasakyti, jus kaip norit bet aš būsiu su kauke. Ir tiek. O dabar taip tvirtinti kad esi už visą kokia apsauga, bet lengva ranka numoti ir nekreipiant dėmesio duduoti pagal kitų dudele yra didelis prieštaravimas saviems įsitikinimams.

:thumb_yello:  :sutinku:  pritariu tau. del to ir as nusistebejau.

Ka zinau , buvau pas savo kirpeja, viskas normaliai, su kaukemis, sake - taip, sunkiausiai suderinti laiku, kad klientes nesueitu kartu, nu bet kazkaip susiderina 

Atsakyti
Aga,as irgi buciau pasakiys,kad su kauke busiu,o jos lai kaip nori..Tiek kad pas mus kaukes neprivomos..

Karsciai tikrai nemazi,o dar dauguma nedirba,tai ir isleke prie juros visi.. Neteisiu.. But nedirbus,pati buciau prie juros lekus.. Man biski per didelis burbulas ispustas del tos koronos..
O ir siaip masinu kasdien daugeja,zmones jau nevisada namie buna.. Grizau su kamsciais jau..
Atsakyti
Nu ką dabar daryti. A? 😁
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 05 22, 16:47)
Nu ką dabar daryti. A? 😁

Dabar jau nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2020 05 22, 18:47)
Nu ką dabar daryti. A? 😁

Na dabar jau nieko, tik ateičiai laikykis savo nuomonės 😊
Atsakyti
nu jau kaip norėsiu taip darysiu. net jei nenorėsiu ir darysiu vadinasi va taip sugalvojau smile.gif kaip sakoma jau kaip padarysiu taip bus mano padaryta smile.gif yra situacijų kur gali valdyti ir būti kategoriška, yra kur yra kitaip tongue.gif
mano kaukė manęs neapsaugotų šioje situacijoje, nebent jas.




Dėl to mergaitės kur skaito ir nk nerašo (nepamenu nico net), taigi kažkuri sakėt kalbėjot kad grįš ir t.t.,kad te kažkas įvyko jo gyvenime labai tokio...ir tipo nemest iš grupės mesingerio. Ne Mickutė sakė? nu tai tegu paklausia ar dar grįš arba išmeta iš mesingerio, kame problema? nes dingo taip staigiai kad te nesuprast...kas te galėjo nutikt kad šitaip- komon krito ar kaip kad net parašyt negali...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 22 gegužės 2020 - 20:58
QUOTE(V-Rinė @ 2020 05 22, 21:52)
nu jau kaip norėsiu taip darysiu. net jei nenorėsiu ir darysiu vadinasi va taip sugalvojau smile.gif kaip sakoma jau kaip padarysiu taip bus mano padaryta smile.gif yra situacijų kur gali valdyti ir būti kategoriška, yra kur yra kitaip  tongue.gif
mano kaukė manęs neapsaugotų šioje situacijoje, nebent jas.
Dėl to mergaitės kur skaito ir nk nerašo (nepamenu nico net), taigi kažkuri sakėt kalbėjot kad grįš ir t.t.,kad te kažkas įvyko jo gyvenime labai tokio...ir tipo nemest iš grupės mesingerio. Ne Mickutė sakė?  nu tai tegu paklausia ar dar grįš arba išmeta iš mesingerio, kame problema? nes dingo taip staigiai kad te nesuprast...kas te galėjo nutikt kad šitaip- komon krito ar kaip kad net parašyt negali...

Tai žinoma daryk kaip nori, bet tada ir kitų pirštais nebadyk ;)

Aš rašiau, nes taip man ji rašė kad grys. Parašysiu aš jai, tiesiog maniau gal ji pati apaireiks ir pasisakys. O kas nutiko tai čia vėlgi jos reikalas, bet pritariu, kad galėtų bent kaip jaunas mėnulis pasirodyt arba atsisveikint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 22 gegužės 2020 - 21:57