Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Kaip ryte sakiau nezinau ka veiksiu, begerdami kava su MB greit sumastem- reikia varyti i Aleksoto turgu, nu reikia detaliu masiniukui, tai ir ismynem 9, o patikekit kiek  zmoniu, tiksliau :bigsmile: pradzioj masinu- ner kur pasistatyti. kaip senais laikais, MB ko reikejo susipirko, tada as jau sedau uz vairo, nuvaremi Jonavos gatves kolonele , na kaunietes zino kur kuras pigiau, is ten uzsukom i turgu prie Vitebsko, as taip so senovei vadinu,kMB lasiniu uzsimane, tai apsiprekinom, eidami pro geles MB  sakau - ziurek kokios rozes  :bigsmile: na tos kur dazytos buna. jis sako - nupirksiu. oi ne, sakau  situ nenoriu,einu issiirinksiu pati., as noriu freziju   :wub: tai vat ir gavau  :bigsmile:  :wub:  :wub:  :wub: parvarem namo, persirengiau ir tiesiai pas draugus su masina i kiema- MB ir nuvirto po masina- granata pasikeite, signala, dar ten kazka turejo nusiprikes gale pasikeisti, oi neklauskit, nezinau, jis perka, jis nagus kisa. as per ta laika padejau padruskei lelijas pasodinti, , dar su sekatoriumi prasinesiau, nu vienu zodziu pakaifavom geru oru, biskeli pasedjom ir grizom namuciu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 23 gegužės 2020 - 21:22

Oi Mickute, as pasakiau kaip yra, nereikia badyti kitų pirštais kai pats į tą patį š lipi. Viskas. Šitos temos tikiuosi negvildensim toliau 🌷nesmagu.

 

ok as su tavim   :friends:

Atsakyti

Oi Mickute, as pasakiau kaip yra, nereikia badyti kitų pirštais kai pats į tą patį š lipi. Viskas. Šitos temos tikiuosi negvildensim toliau 🌷nesmagu.

matai, as viena is tu kuria irgi uzbade. :B 

ai vsio

 - apvaziuojam

Atsakyti

turiu rupintis savo artimais. tikrai daug pasakojau -  ketvirtadieni suzinojau kad mano krikstasunis  ligonineje, ale  sirdis ar skrandis sustreikavo,  kol kas tyrimus daro, sake ale nieko  blogo, gal sirdies ritmas sutriko, tai svaaitgaliui paliko 2 ligonineje, durnas dabar tas variantas, net palankyti negaliu

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 05 24, 00:48)
<p>turiu rupintis savo artimais. tikrai daug pasakojau -  ketvirtadieni suzinojau kad mano krikstasunis  ligonineje, ale  sirdis ar skrandis sustreikavo,  kol kas tyrimus daro, sake ale nieko  blogo, gal sirdies ritmas sutriko, tai svaaitgaliui paliko 2 ligonineje, durnas dabar tas variantas, net palankyti negaliu</p>

Vajej, sveikatos jam 4u.gif
Labas rytas ☺️ 7 atsikėliau ir akys stačios. Išgėriau vandens, eisiu pusryčiauti ☺️ planų kaip ir nėra, oras ne kažką šiandien. Viena diena pasidžiaugt davė ir vsio, gana 😁
Atsakyti

Labukas

NA,griztant prie vakarykscios temos,kai kurios labai jautriai sureaguoja,labai viska asmeniskai priima..Juk bet koki posta galima ir kaip juoka suprast,ir kaip izeidima..Priklauso kokia intonacija pats perskaitysi..
KAzkada vienoj temoj ir panasus pyktis buvo,tai paskui visos netingedavo darasyt-cia juokelis biggrin.gif


O mes vakar nuvarem pas draugus pavakarot.Nes visada jie pas mus atvaro biggrin.gif O kadangi vakar oras vejuotas,tai pasedejom pas juos bute biggrin.gif Ji kirpeja,tai biski pakirpo man galus mirksiukas.gif Nes aisku,kiek pas mus ateina,zirkliu neatsinesa biggrin.gif
O siandien jau pas mus rinksimes biggrin.gif Atvaziuos dar vieni draugai-baltarusiai.Tie tai atvarys su visai patiekalais biggrin.gif Nu ten kokie vaisingi zmones bigsmile.gif Ateis ir sitie draugai,gal zuvi pasirukinsim mirksiukas.gif

O dabar varau darbukan.Tik 52 stopai.Jau rase,kad iskrovimas turetu 8 but baigtas,tai jei tikrai anksti isvaziuosim,tai 11-11:30 jau darbas bus pabaigtas biggrin.gif Vel biski blogai biggrin.gif Sekmadienis,anksti vaziuosiu,muslimams dar ramadanas-naktim jie eda,dienom miega..Tai kol prisibarskini kam i duris...Vnz,visus versiu is lovos biggrin.gif
Atsakyti

labas rytas

 

nemelavo Sulija- lyja, toks oras tik namie drybsoti. pratinginiavom,,gerai, kad vakar MB masina pasitvarke, tai galejo  ant zemes atsigules ten krapstytism siandien jau basta butu, tai kad siryt   valgyt prigaminau, einu koki filma paspoksoti  :P

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 24 gegužės 2020 - 12:17

susidubliavo postas.  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 24 gegužės 2020 - 12:16
As jau po darbu mirksiukas.gif PAtinka taip anksti baigt darba,tik va ir pinigu mazai uzdirbau siandien biggrin.gif Del tiek neverta gadintis laisvadienio..NA bet...GAl ryt busiu laisva,nors kaip ir reiktu eit i darba mirksiukas.gif

Skalbenke sukas,MB biski remontais uzsiemes.As galvoju pasnaust posmuka,o veliau sveciai rinksis biggrin.gif
Atsakyti

o kaip cia tau Giega ir sekmadieniais tenka dirbit: ?

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 05 24, 13:17)
<p>o kaip cia ta<strong>u Giega </strong>ir sekmadieniais tenka dirbit: ?</p>

Tai gi rasiau,kad ryt pas mus nedarbo diena,o ir musulmonu ramadano pabaiga.. kad kazkas vienas nedirbtu visa diena,tai padalino visiems po biski mirksiukas.gif
Pirm as laisva bunu,bet si tureciau dirbt. Bet jei tikrai mazai bus,tai paskambins ir duos kaisva biggrin.gif

O depas dirba visa laika. Tik gruodzio 25-26 ir sausio 1 nedirbamos dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 24 gegužės 2020 - 14:30
Aš pas anyta atvažiavau, palikau maziuke ir greit iki Akropolio suvažinėjau. Neatsimenu ar pasakojau, kad batai mano suplyšo rudeniniai/žieminiai, be tper karantiną negalėjau gražint. Tai šiandien nuvežiau, atgavau pinigėlius, nu nes aš jų pati nesuplesiau. Šone sutrukinejo odelė, o visgi apie 50eu mokėjau. Pranešiojau gal 3 men. Tai patvirtino kad tikrai ne mano čia kalte ir grąžino visa suma.
Dar I Maxima užsukau, taip nepatiko Akropolio Maxima... Man jau geriau Pramonės Maxima arba Molo, bet Akropolio kažkaip nelimpa ir viskas. Prekes visur ismetytos. Tiesiog atsibodo po 1 prekę ieškot po visą tą didžiulį plotą, galvoju tikrai gaila laiko čia gaist. Tai normaliau apsipirksiu arba vakare arba rytoj.
Dabar va su anyta kava geriam ☺️
Atsakyti