Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas

Na ka,dave viena lengvesne diena ir toliau ariam biggrin.gif Siandien 150 stopu turiu..Na kol dar kamsciu nera,kol visi namie,tai galima ir po tiek padaryt nepavargstant mirksiukas.gif DAbar ir basankes patogias issitraukus-labai daug nuo batu priklauso..Atsidarys pardes,varysiu pirkt tokias pacias,nes sitos jau plysta..

Vakar taip ne laso ir nenukrito..Siandien dar labiau apsiniauke..

As butinai turiu is namu pavalgyt..Net kai fabrike nuo ankstyvo ryto dirbau,irgi 5 keldavaus,vistiek kavos ir sumustini suvalgydavau..DAbar irgi normalius pusrycius pavalgau mirksiukas.gif Vien tik kavos man neuztenka.Turi but kazkas priedo.Ar tai sumustinis,ar tai kiausiniene..
Atsakyti

Labas rytas smile.gif
Aš keliuosi 5:10 smile.gifvyras 5:20 biggrin.gif5:55 būnam darbe. Aš negeriu kavos, vyrui tik padarau, vandens man užtenka. Va dabar pusryciauju ir kava geriu smile.gif

as pries darba tai kavos  butinai turedavau isgerti ir kokios nors varskytes ar kazko imesti i skrandi. dabar kai namie, tai neskubu pusryciauti. siandien atsikeliau, jau nulekiau iki  parduotuves,  turguje braskiu po 1.4 nusipirkau, tai dabar va tik pusryciauju -  kava ir grudeta varske su braskemis

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Taip puikiai issimiegojau, iskart nuotaika kita  :D Siandien nusprendziau dirbti is lovos, tai isitaisiau, dar va pasitepiau visas savo egzemas tuo paciu - galiu drybsot ir darbuotis. Turiu visokios veiklos su dokumentais, mokymus pakeist siek tiek reikia, zodziu popierizmas virtualus bus. Tai pats tas, nebutina man ten prie stalo kiurksot  :D 

Kalbat apie kelimasi ir pusrycius matau, tai dabar dirbant is namu keliuos 6:45 kas antra diena, kas kita diena keliuos 5:30 (treniruote buna 6val ryto). Pries sporta nevalgau (nei ryte, nei vakare)  :D Kai i ofisa vaziuoju, tai keliuos 6val. Pusryciai man privalomi, tik skiriasi darbo dienom ir savaitgaliais. Visad turiu pavalgyt kazka, kavos vienos negaliu gert is viso pusryciams. Net ir uzkandziui kokia 10val vien kavos man neuztenka, reik butinai kazko prie jos. aa mociute mane ismoke senais laikais, kad vaikeli rytais vienos kavos negerk - skrandi susigadinsi  :D Tai taip ir ipratau ar koki sumustini nedideli (nors paskutiniu metu siaip belekokiu sumustiniu nelabai jau ir bevalgom), ar kazkoki skanesta, ar vaisiu bent koki  :) 

Dar maciau apie draugus kalbejot, tai tokiu nuo vaikystes draugu labai artimu neturiu. Tevai seimom kur bendravo, tai susirasom retais kartais, pasveikinam vienos kitas svenciu progom, bet tik tiek. Cia uztad suradom nuostabiu draugu, jie ir musu vestuvese liudininkai buvo, tai tikrai nors ir issikrauste jie i kita sali, bet bendraujam kone kasdien, sventes kartu planuojam, dalinames ir dziaugsmais, liudesiais, kasdienybem. Zodziu nuostabius draugus radom :wub: 

Daugiau neturiu ka ir papasakot is tiesu, tai einu toliau prie to savo popierizmo  :D Grazios dienos visoms! :4u: 

Atsakyti

Labas rytas :) 

Pas mane nieko naujo, mokaus. :D Skaičiau, jog aktorius G. Girdvainis mirė. Gaila labai, daug spektaklių su juo mačius, praėjusiais metais jo spektakly dar buvau. Labai jis man, kaip aktorius, patiko.  :( 

Voque, 3/17 :) 

Kalbant apie rytus ir pusryčius, tai ne karantino metu dažniausiai keliuosi 7-8 (priklauso nuo to, kada paskaitos), o pusryčiauju universitete arba pakeliui, nes anksti ryte apetito visiškai neturiu. :) 

Atsakyti

Sveikos :) kavos kavos, aš noriu kavos :D ta proga einu pasidaryti, nes kažkaip traukia prie žemės mane šiandien, slėgis kažkoks ne toks, lyg niaukstosi, gal ir mes lietaus sulauksim :) 

Apie maistus ir pusryčius kalbat, tai mano pirmas valgymas tik vidurdienį būna, kažkaip taip įpratau, man tinka/patinka - liuks :) maistas man nėra tik maistas, kad tik įsimesti į burną, aš tokius būtiniausius reikalus pasidarau, o tada ramiai ir pasimėgaudama valgau :rolleyes: 

Diena spėju šiandien, kaip ir visos kitos greit pralėks, tai planai įprasti, vakare gal namus apsitvarkyti norėčiau, bus matyt :)​ 

Atsakyti
Na aš apie 5 ar 6 ryto apie maistą išvis negalvoju, tai kam per prievartą kist. Va mes jau po darbo, važiuojam sofa lova užsakinėti smile.gif
Atsakyti

Voque, 3/17 :)

Nesuprantu kodėl paklausiau, žinau juk, kad tą patį mėnėsį kaip Mickutės :hmm:  :D kažkaip man žinutė susiskaitė matyt neaiškiai :D​ 

Atsakyti

Nesuprantu kodėl paklausiau, žinau juk, kad tą patį mėnėsį kaip Mickutės :hmm:  :D kažkaip man žinutė susiskaitė matyt neaiškiai :D​ 

Zuvytes  mes  :P tik va as tai dar spejau pries karantina atsvesti ir savo ir MB gimtadienius  :wub:​ 

Atsakyti
Sofa lova ir miegamas fotelis - užsakyta 🥰
Lauke prisibuvom su vaiku, po to vyras jau namo išvarė nes į butą reikėjo važiuot. Nori isimt is vonios tokia spintelė, buvo nusinešęs. Šeštadienį ryte restauruoti vonios atvažiuos. Tai sakė ten biski paruošti reikia kažką. Dar išmatos viršuj virtuvėj tiksliai kiek galim spintelių dėt. Manau kita savaite pirksim virtuve smile.gif
Atsakyti

Sofa lova ir miegamas fotelis - užsakyta 🥰
Lauke prisibuvom su vaiku, po to vyras jau namo išvarė nes į butą reikėjo važiuot. Nori isimt is vonios tokia spintelė, buvo nusinešęs. Šeštadienį ryte restauruoti vonios atvažiuos. Tai sakė ten biski paruošti reikia kažką. Dar išmatos viršuj virtuvėj tiksliai kiek galim spintelių dėt. Manau kita savaite pirksim virtuve smile.gif

vai kaip smagu tokie pirkiniai. Lauksim fotkiu  :wub:​  kur cia pirkot ? Drobes g ? 

Kol dasutos kas per ismatos  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti
Aga as ir kelis kart vandziau perskaityt biggrin.gif Vonia,ismatos,blyn,kas ten nutiko biggrin.gif

Pasnaudziau posmeli po darbu. Einu arbuzo valgyt biggrin.gif
Atsakyti

Aš darbuojuos dar, kažkaip sugalvojom šiandien pavakaroti darbe, nežinau ilgam užsibūsim ar ne, bet kartais reikia :)​ 

Atsakyti