Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Pas mane vakarienei braskes  su pienu  :P​ 

Atsakyti
Arbuzo privalgiau,labiau isalkau biggrin.gif Tai arbatos su sumustiniais pasirariau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 06 04, 19:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72667208" data-time="1591288532"><div><p>Sofa lova ir miegamas fotelis - užsakyta 🥰
Lauke prisibuvom su vaiku, po to vyras jau namo išvarė nes į butą reikėjo važiuot. Nori isimt is vonios tokia spintelė, buvo nusinešęs. Šeštadienį ryte restauruoti vonios atvažiuos. Tai sakė ten biski paruošti reikia kažką.<strong> Dar išmatos viršuj virtuvėj</strong> tiksliai kiek galim spintelių dėt. Manau kita savaite pirksim virtuve vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>vai kaip smagu tokie pirkiniai. Lauksim fotkiu  wub.gif​  kur cia pirkot ? Drobes g ? </p><p>Kol dasutos kas per ismatos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif </p>

Na foto bus kai pagamins 😊
Oi telefonas pritaise pagal save 😁 išmatuoti pasirodo turėjo stalvirsio kiek reikės, bet neišmatavo. Sakė vienam nepatogu matuot 😊
Aš jau lovoj, nusikalus vėl. Labanakt 🌷
Atsakyti

Arbuzo privalgiau,labiau isalkau biggrin.gifTai arbatos su sumustiniais pasirariau mirksiukas.gif

dar nevalgiau siemet arbuzo  :hmm: 

Na foto bus kai pagamins 😊
Oi telefonas pritaise pagal save 😁 išmatuoti pasirodo turėjo stalvirsio kiek reikės, bet neišmatavo. Sakė vienam nepatogu matuot 😊
Aš jau lovoj, nusikalus vėl. Labanakt 🌷

oi ne  tiek tie  telefonai dar pagal save priraso :lol: 

tai per kiek laiko pagamins?

Keliauju ir as i lovyte. VIsoms labanakt 

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 06 04, 22:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="giega" data-cid="72667246" data-time="1591294520"><div><p>Arbuzo privalgiau,labiau isalkau vartotojo įkelta nuotraukaTai arbatos su sumustiniais pasirariau vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>dar nevalgiau siemet arbuzo  hmm.gif </p><p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72667278" data-time="1591298092"><div><p>Na foto bus kai pagamins 😊
Oi telefonas pritaise pagal save 😁 išmatuoti pasirodo turėjo stalvirsio kiek reikės, bet neišmatavo. Sakė vienam nepatogu matuot 😊
Aš jau lovoj, nusikalus vėl. Labanakt 🌷</p></div></blockquote><p>oi ne  tiek tie  telefonai dar pagal save priraso lotuliukas.gif </p><p>tai per kiek laiko pagamins?</p><p></p><p>Keliauju ir as i lovyte. VIsoms labanakt </p>

5-6 savaites smile.gif

Labas rytas smile.gif pysryciai darbe ir bus savaitgalis smile.gif labai greit prabėgo šitą savaite man smile.gif
Atsakyti
LAbukas

LAikas tai siaubingai greit bega...KAip kartais Vogue dienose pasimeta,as jau net menesiuose pasimeciau biggrin.gif Vieno draugo gimtadienis Birzelio 10,kito liepos 7..O as ir klausiu-kaip spesim abu pasveikint,kai abu sves ta pati savaitgali biggrin.gif biggrin.gif Ir darbe data jau 07 rasiau rolleyes.gif

Penktadienis,bet man dar ne paskutine sios sav darbo dienele..Dar ryt dirbsiu..Is vis praso dirbt 7d per savaite..Ir tokiais kiekiais...Aisku daug atsirado norinciu taip dirbt..Bet man tai ir laisvadieniu reikia..
Atsakyti

Labas rytelis  :4u: 

ir as jau su kavyte cia  :mirksiukas: Mas tau  ka cia gero nuveikus  :hmm: gal dieduku  kapus aplankyti. vis proga biskeli kazkur pasivazineti.. Panasu kad MB uztrigo Vokietijoje ir  tik  po savaitgalio gris, tai  kad visi planai savaitgaliui i kaima atrodo nuplauke. tai kol kas nieko nezinau, bus matyti ka cia sumastysiu  doro nuveikus.

Atsakyti

Labas visoms :) aš tai tikrai pastaruoju metu jau per dažnai susimaišau tose dienose - nesamonė :D va šiandien man tikrai joks ne penktadienis, kažkoks savaitės vidurys atrodo :rolleyes: bet visai liuks, kad jau savaitgalis, jis kaip ir suplanuotas, va Tėvo diena, tai ryt pas mūsiškius renkamės pavakaroti, o sekmadienį važiuosim pas MB tėvukus pasibūti :) šiandien gal išlysim prasivaikščioti prie jūros, jei MB nebus labai pavargęs - bus matyt :rolleyes: 

Oras labai vėjuotas, bet šiandien tikra vasarėlė, šilumos visai pakankamai ir man užtektų visą vasarą tiek. Na gerai, max iki 25 ir gana :D 

Tokių skanių šįryt trešnių nusipirkau, taip mėgstu :bigsmile:​ 

Atsakyti

nu va jau as ir namie.  ryte pralekiau pro savo rajona, i vaistine reikejo,  turguje geliu nusipirkau ir numyniau kapu aplankyti. palaisciau visus kapus, nes ten ir daugiau  giminiu yra. o lauke tai karsta.  Grisdama aisku dar i Petrasiunu Maxima uzsukau. grizus  uzkandau, galvoju ka cia dar doro nuveikus  :P 

Atsakyti

Tokių skanių šįryt trešnių nusipirkau, taip mėgstu :bigsmile:​ 

As siandien persiku ir abrikosu  nusipirkau paragauti. o tai vis kazko skanaus norisi  :P​ 

Atsakyti

As siandien persiku ir abrikosu  nusipirkau paragauti. o tai vis kazko skanaus norisi  :P​ 

Aš tai visiška vaisinė, uoginė ir daržovinė, tai dabar mano metas visokių gardumų :bigsmile:  :D​ 

Atsakyti
As jau po darbu mirksiukas.gif
Noreciau vysniu/tresniu,bet dar nemaciau pas mus pirkt g.gif

Atsakyti