Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

ne ne,as atvaziuoju ilsetis biggrin.gifPakankamai pilna atrakciju ir aplink,kur nereik tiek ilgai vaziuot..Egipte mes Sharm el sheihe buvom,net minties nebuvo tiek vaziuot biggrin.gifPilnai uzteko nardymo juroj,dar keturaciais vaziavom ir nerem su balionais.
Na ka,maudomes,eisim vakarieniaut ir namuciu..

man  visas dienas   butu per sunku keliauti. Nu bet Kaira labai norejom pamatyti. Buti Egipte ir nematyti piramidziu ??? kazkas ne taip jau tada  :P  as dar norejau i Luksora, bet kai kaimynai uzsake keliones, jau paskui nebuvo kada, nes ten irgi ilga kelione butu buvus 

Atsakyti

Oi prisivaikščiojom po parduotuves su mamuku, truputį apsipirkom, padėjau kažkiek jai kvepalus išsirinkti, bet mūsų skoniai skiriasi truputį, tai labai sunku :) lekiu dabar trintos moliūgų/pomidorų/kokoso pieno sriubos virti, įsipilsim su SB po vyno taurę ir ramiai vakarosim :rolleyes: 

Pas mus mieste nustatyti du viruso atvejai :huh2: iki dabar buvo ramu ir še tau... :huh2: 

Atsakyti

Labas rytelis

Apsiniauke siryt, ilgai drybsojom, niekur kol kas neskubam, dar tik kavyte geriam,  bus matyti ka cia veiksim  :ax:​ 

Atsakyti

LAbukas

Stai ir as biggrin.gif Namie buvom 4 ryto,iskart i lovas,nesenai atsikelem biggrin.gif Turkija nuostabi.Suprantu,ko mano draugelis i metus 3x vaziuoja biggrin.gif Tik jis beveik is viesbucio teritorijos neiseina-jam tinka visos viesbucio teikiamos paslaugos biggrin.gif O mes dar ir pakeliaujam nemazai mirksiukas.gif


Tik biski gaila,tai kad pramazinau angliska bobu vasara biggrin.gif Praejusia sav cia irgi buvo apie 30..Siandien,ryt +25 mirksiukas.gif Bet siandien jau tik skalbimais uzsiimsiu,maisto pirkimu,pietu darymu,gal vakare ir pavakarosim su kokiu vynu biggrin.gif Ryt labai noreciau dar prie juros,bet greiciausiai neikalbinsiu MB..
Atsakyti

O varle keliauninke jau namie. Dar Turkijoje mazai jura atsidziaugei ?  :D  :D  :D  :D 

Pas mus  siandien diena irgi puikus oras, kadangi MB nuvare i rusi kuistis, tai as isvariau  pasivazineti iki kapu, tada aisku i Panerio poilsiaviete. ramybe, tuscia, silta, taip gera, tai daugiau nei valanda prasivaiksciojau , rudenejancia gamta pasidziaugiau  :P  :P​ 

Atsakyti
Labas rytas 😉
Vakar tėvai grybavo tai važiavom ant pietų pas tėvus. Nusipirkom dar TV nes neturėjom ir vakare atvažiavo sese su šeima, tai nebuvo matę mūsų buto. Iškepiau obuolių pyragą, tai su ledais visi taip skaniai sukirto kad net nespėjau nufotkint biggrin.gif
Šeimyna miega, o aš jau skalbiankę pajungus, grindis praplovus kavytę geriu 😊
Atsakyti

Labas rytelis

Labas rytas 😉
Vakar tėvai grybavo tai važiavom ant pietų pas tėvus. Nusipirkom dar TV nes neturėjom ir vakare atvažiavo sese su šeima, tai nebuvo matę mūsų buto. Iškepiau obuolių pyragą, tai su ledais visi taip skaniai sukirto kad net nespėjau nufotkint biggrin.gif
Šeimyna miega, o aš jau skalbiankę pajungus, grindis praplovus kavytę geriu 😊

Smagu savo namuciuose ?  Kur tevai grybaut buvo ? daug rado ? 

Atsakyti
Labukas

Drauge kepe pagal sita recepta obuoliu pyraga,labai skanus gavos. tik miltu biski daugiau dejo
https://video.cookis...-Swxq2LOnJH/p2/

O mes truputi susilaikysim nuo kepiniu bigsmile.gif Mb +3 kg,as +2 biggrin.gif O kur dar per corona priaugti kilai biggrin.gif
Nervina,kad vis gyme klases neprasideda.. taip begt ant takelio man nepatinja..

Prie juros nevaziavom.. Atsirado skubiu reikaliuku. Reik nulekt iki vienos pardes,nupirkt pliazines kedes,dar paimt is uosvienes raktus.. Vnz draugelis turi perkraustymo firmele ir kaip tik krausto i Ispanija,butent i musu miesteli. Tokiu pliaziniu kedziu ten nera,o as noriu butent ju. Tai nuveztu ir paliktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2020 09 20, 10:12)
<p>Labas rytelis</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72708770" data-time="1600579537"><div><p>Labas rytas 😉
Vakar tėvai grybavo tai važiavom ant pietų pas tėvus. Nusipirkom dar TV nes neturėjom ir vakare atvažiavo sese su šeima, tai nebuvo matę mūsų buto. Iškepiau obuolių pyragą, tai su ledais visi taip skaniai sukirto kad net nespėjau nufotkint vartotojo įkelta nuotrauka
Šeimyna miega, o aš jau skalbiankę pajungus, grindis praplovus kavytę geriu 😊</p></div></blockquote><p>Smagu savo namuciuose ?  Kur tevai grybaut buvo ? daug rado ? </p>

Lyg kažkur link Jonavos. Tikrai nežinau aš tu vietų.. 🙈
Savo namuose labai gera, džiaugiuosi kad pagaliau atskirai esam smile.gif
Atsakyti

O as siandien i virtuve ikritau- vel valgyt prisigaminau kelioms dienoms, dar  grybu misraines su kopustais ziemai  beveik 5 litrus primarmulinau, o tai ryt su draugais vel varom i miska grybauti  :P kaip jau ir uztektu  man tu grybu  :ax:  bet visai smagu ir po miska pabraidzioti  :P orus gerus pranesa, tai vis ne namie sedeti  :)​ 

Atsakyti

Labas rytelis  :4u:​ 

Atsakyti
Labukas

Mickut,geru grybu 4u.gif

Mb jau i darba isejo,as siandien dar laisva mirksiukas.gif Vakar vaziavom tu pliaziniu kedziu,bet jau nebegavom.JAu helovyno ir kaledinius papuosimus pardavneja..Buvom savo senas pasieme,galvojom jas nuvesim,o sau kitais metais naujas nusipirksim..Bet paskui pagalvojom-kad tiek kartu,kiek mes iki tos Ispanijos nuvaziuojam,uzteksim ir paprasto dekucio biggrin.gif TAi tik raktus davem,kad paimtu musu uztrenktus ir normaliai uzrakintu biggrin.gif Tada,kai buvom,drauge paliko savo kosmetine,tai va ta proga irgi pasiims biggrin.gif

KAi pradzius,eisiu zole nusipjaut.Auga kaip pavasari biggrin.gif Dar rubai lauke dziusta,reik nusirinkt,islygint sukabint..Namai sutvarkyti,valgyt padaryta,tai daugiau jokiu planu ir neturiu mirksiukas.gif
Atsakyti