Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

rytas puikus, lyg ir saulute bando listi, tai neskubeda taip koja uz kojos grizau pasivaiksciodama. eisiu dabar po namus pasitvarkyti  :ax: 

Atsakyti

Labukas :) o pas mus labai jau apsiniaukęs ir tamsus rytas, o dar ir vėjuota labai, tai taip nelabai malonu, bet šilumos visai pakankamai :rolleyes: 

Taip keista rašyti, kad jau ketvirtadienis, bet tikrai taip, vėl tuoj savaitgalis, nesitiki :rolleyes: 

Planų jokių šiandien, viskas įprastai, tik rytoj ryte į kirpyklą ir net nežinau kaip aš taip užsirašiau anksti :D visada maždaug apie 12 lekiu, iki to laiko bent minimaliai kažką pasidarau, aplakstau kur reikia, o dabar 10val ryte :) 

Atsakyti

Labas rytas is karantino salies!  :D 

Keistos nuotaikos ore tvyro siandien, nemeluosiu. Net per internetus cia vietoj jauciasi, bet nieko nepakeisi  :) 

Apsikeitem siryt su vyru darbo vietom (turim viena ofisiuko kampa isirenge laisvam kambary, o kita tokioj laisvoj erdvej laiptu i antra auksta virsuj pries ieinant i miegamaji) - man siek tiek vietos truksta mazesnej vietoj, nes prie darbu dar ir mokausi, o vyrui ten pats tas. Tai kuriam laikui susikeitem, kol remontas prasides ir kol isirengsim mano darbo erdve svetainej  :) 

Savaite einasi idomiai. Veiklos, darbo pilna, tik spek suktis. Reik svarstyt, deliot del kitos savaites darbo ofise irgi, nes mazinsim zmoniu skaiciu kasdien (eidavom po 2-3dienas visi, dabar reik iki 1 dienos mazint). Gerai, kad pirmadienis - iseigine bus, tai bent pailsesim ramiai  :) 

Savaitgali planu jokiu neturim, nelabai galim ju ir tureti is tiesu  :D  :D Vaiksciosim daug, tvarkysimes, ziuresim serialus, mokysimes ir tiek ziniu. Gal paleksim dziovykle uzsisakyt, radom vakar gera labai varianta, bet vis dar svarstau. Reik sulaukt samatos uz vonios remonta, sake siandien jau turetu but vakare  :) 

Voque - kaip mociute Tavo, ar sulauket kokiu ziniu po tyrimu?  :4u: 

Atsakyti

Almost, oi tikiu, kad Jums dabar įdomiai gyvenasi :huh2: na, bet laukim visi geresnių laikų ir galvokim pozityviai :4u: 

Dėl močiutės, tai spėjau šįryt dar nulėkti, aplankiau, nes namuose ilsisi :) kraujotaka sutrikusi, krūvos vaistų ir tikimės, kad nebepasikartos. Ačiū :4u:​ 

Atsakyti
As jau irgi po darbu mirksiukas.gif Einu virt sriuba biggrin.gif Paskui biski apsimetyt daiktus reikia.LAbai greit apsivercia tie namai biggrin.gif Vis zadu iskraustyt mazosios zaislus i kita kambari,bet vis neprisiruosiu biggrin.gif
Atsakyti

MB  mamai irgi kraujotaka sutrikus, i sonus meto, nors aisku amzus irgi savo daro, vis gi tu ligu ne viena turi, tai irgi  priprase laseliniu, tai dabar 5 dienas vazines susilasinti 

Atsakyti

Aha, su amžiumi tikrai daugėja tų ligų, nusiskundimų :huh2: 

Giega, kokia šįkart sriuba? :mirksiukas: pastebėjau, kad dažnai verdi :ax: visi mėgstat? mes tai tikrai mėgstam, tik kartais jau nežinau kokią virti :ax: dabar galvoju apie žuvienę - norėčiau :)​ 

Atsakyti

Aha, su amžiumi tikrai daugėja tų ligų, nusiskundimų :huh2:

Giega, kokia šįkart sriuba? :mirksiukas: pastebėjau, kad dažnai verdi :ax: visi mėgstat? mes tai tikrai mėgstam, tik kartais jau nežinau kokią virti :ax: dabar galvoju apie žuvienę - norėčiau :)​ 

Kiek tavo mociutei jau metu ?

Antradieni as tai viriau pupeliu sriuba  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(*Voque* @ 2020 10 22, 14:55)
<p>Aha, su amžiumi tikrai daugėja tų ligų, nusiskundimų huh.gif </p><p><strong>Giega</strong>, kokia šįkart sriuba? mirksiukas.gif pastebėjau, kad dažnai verdi ax.gif visi mėgstat? mes tai tikrai mėgstam, tik kartais jau nežinau kokią virti ax.gif dabar galvoju apie žuvienę - norėčiau smile.gif​ </p>

Siandien bus darzoviu ir cielu kulseliu biggrin.gif Mano sriubos tirstos,jos beveik kaip troskiniai buna biggrin.gif Praktiskai sueina uz antra patiekala biggrin.gif Mums tinka,nes grizus velai po darbu nebesinori kazkokiu sunkiu maistu,o visokios tokios sriubos labai gerai sueina mirksiukas.gif
Pas mane trys einamos-vistienos darzoviene,burokeliu ir zirniu sriubos biggrin.gif Ten jos su visokiais pakeitimais,antra karta niekad tokia pati sriuba nesigauna biggrin.gif
Apie zuviene irgi galvoju,bet tokios tikros noreciau,ant lauzo virtos,su perlinem kruopom..TAi tingiu uzsiimt rolleyes.gif
Atsakyti

Ten jos su visokiais pakeitimais,antra karta niekad tokia pati sriuba nesigauna biggrin.gif

Oi be šansų tikrai tokią pat išvirti :D 

Atsakyti

Oi be šansų tikrai tokią pat išvirti :D

pas mane irgi kas karta skirtinga  :P 

is einamu tai butu - burokeliu, raugintu kopustu ir rusgtyniu. nu aisku dar vasara saltibarsciai 

Atsakyti
O,priminei rugsciu kopustu sriuba biggrin.gif Senai viriau rolleyes.gif Kita sav reiks isvirt,jei nepamirsiu kopustu nupirkt biggrin.gif
Atsakyti