Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Musu diena jau suplanuota- varysim mano broli su gimtadieniu sveikinti, tai kad jau spejau  aplekti rajona ir torciuka ir biskeli dovanu simboliskai nupirkau, tai jau  kokiai 14-15 h ir mynsim. sake uosviene sutiko bulviu  priskusti, tai gal cepakai ar vedarai bus  :P  dar pirtele pakurens. o gal ir kubilas bus  :bigsmile: nes  vien i pirtele tai as tingiu   :P  nelabai ten manes traukia. tai vat jau spejau ir galva ir issiplauti, Mb dar nuvare pas kaimyne, ten lubas dazo, tai reikia dar karteli  pratraukti dazais. nu va ir puiku. nereiks nieko daugiau valgyt gaminti, grisim sotus ir svarus  :lol:​ 

Atsakyti

Labas rytelis  :4u: 

Siandien dar vis tinginiaujam, vakar tiek sociai prisivalgem - pirmiausiai tai prikirtom  rukyto karsio, brolio uosvis pats prirukina, tai taip skanu tokia sviezia zuvyte, na o jau paskiau cepaku balius buvo   :bigsmile:  kazkur sake virs 80  ju prilipde- ir su mesa ir su varske buvo, tai kas kokiu norejo,tai jau lyg soties buvo galima prisveisti :essen:, nu vis gi ir zmoniu 18 buvo.  vienu zodziu smagiai pasibuvom    :wub: 

Atsakyti
Labas.
Šiandien jau pas mama atvažiavau, eisim prabalsuoti. Vyras su vaiku namie. Mažoji serga vėl, naktį 39.1 😭 tai turbūt atsivesim pas mama, sakė pabus su ja, nes padirbau 1.5 sav ir vėl reiktų bilieteni imti. Nesinori kažkaip...
Atsakyti
Labukas

Bigbang,sveikatos mazajai 4u.gif

Mes sveciuose nuo vakar biggrin.gif Orelis tai vaje vaje..
Atsakyti

oras superinis.  buvom nueje prabalsuoti. dabar imeciau sonkauliukus ir kumpi su bulvemis i orkaite, tai raugintu kopustu sriubos privirsiu, bus kelioms dienoms, nes ryt varysiu  dar i miska pagrybauti. ne kiek tu grybu reikia, bet jei oras toks koks siandien, per gaila namie tupeti 

Atsakyti

Labukas :) va ir beveik savaitgalis baigėsi, jau ilsimės, nes tokia gan užimta diena buvo. Namuose kuitemės, valgyt gaminomės, dar su dviračiais buvom išlėkę, tai 15km tik šiandien, bet vakar užsibuvom pas MB tėvus, tai nelabai jėgų yra :D Oras tikrai lb liuks ir nors vėjuota, bet 14 laipsnių dieną buvo, spalio gale 14 laipsnių :B  :bigsmile: 

Atsakyti

Labas rytelis  :4u: 

Varau gryba pjauti   :P 

Atsakyti

LAbukas


Isvarem savaitgaliui pas draugus i sodyba,vakar tik grizom,bet ir toliau namie tinginiavom biggrin.gif Perziurejom savo laidas ir viskas biggrin.gif Nervina mane tie laiko sukiojimai...PAbudau anksciausiai,bet dar isejo pasnaust valandziuke biggrin.gif

Siandien laisva.UZ valandos eisiu i sportus.Paskui mazoji lieka man biggrin.gif Reikia iki uosvienes nuvaziuot biggrin.gif Liuks-Korona,ta neisileidzia i namus,tai kieme persnekesim pora zodziu ir varysim namo biggrin.gif DAr i Argos(tokia parduotuve,kur pagal kataloga uzsisakai ir tau iskart atnesa) reikia,palei lova lemputes sugedo.MAno jau senai uztrumpinus,bet uztekdavo MB puses..Dabar jau ir MB sugedo-pati savaime tai uzsidega,tai uzgesta biggrin.gif Reik nupirkt tokias pacias,patinka man jos biggrin.gif
Dar namus apsitvarkyt.Gi per savaitgali taip nieko ir nepadarem biggrin.gif


Atsakyti

Sveikos :) pradedam savaitę, paskutinę spalio ir va vos mėnuo iki žiemužės liks :D 

Įprastas pirmadienis, labai greitas, lėksiu tuoj su šeima pasikavinti ir vėl prie darbų :rolleyes: 

Oras apsiniaukęs, vėjuotas, gerai, kad bent dar tos šilumos pakankamai, būsim išlepę visai, kai prasidės vėsesni ir atšiaurūs orai :)​ 

Atsakyti
Labas.
Na štai ir Kaune nuo ryt karantinas. Darbe vakar gavom pranešimą kad turėsim būti su kaukem visa laiką, nes dabar jų reikėjo tik pakilus nuo darbo vietos. Daugelis ten darbe piktina, o aš kažkaip ne. Na reikia tai reikia, kam ta nuotaika gadintis smile.gif labai pradėjo aplinkui lysti sergantys, tikiuosi kad mes nesusirgsim šita liga, labiausiai gal dėl tėvų baisu, kad jų neužkrėsti.
Praėjo rinkimai, rezultatai patenkinantys, matysim kokie pokyčiai mūsų laukia.
Dabar esam pas mama apsistoję, ji mūsų dukryte prižiūri, neleidžiam į darželį, savaitgali ir temperatūros turėjo. Dabar koseja. Persalo.
Daugiau kaip ir nieko naujo smile.gif
Atsakyti
Labukas

bigbang sveikatos mazajai 4u.gif Bet tai nelabai padejo ta operacija... Maniskei kai padare,kaip ranka nueme visas ligas.. Jei iki op sirgo kas antra sav,tai po jos iki siol gal tik kelis kart tesusirgo..

Vis dar keicia darbine sistema, jau is pat ryto bendram forume keikias visi,matyt nesamones visokios... nu kaip nors.
Atsakyti

Labas rytas!

Ilgasis savaitgalis pyst ir praejo. Vel i darba (siandien ir poryt is ofiso dirbsiu), vel pilna veiklos bus ir darbines, ir mokslu  :) 

Eisiu paskaitinesiu, kas ten Lietuvoj per karantinas. Smalsu paziuret, pasidomet vis tiek. Mes savaitgali nieko daug neveikem - dazu tik vaziavom rinktis, pirkti, galvojam kaip cia dazyt namus reikes. Vaiksciojom pajuriais vis, ziurejom serialus, valgem daug, mokiausi ir tiek tos veiklos  :) 

giega - man po anginos ir adenoidu operacijos irgi ligos nedingo, tiesiog angina siaubinga nebesirgdavau. Bet ir persaldavau daznai, ir pasirgdavau. Apskritai ligos sumazejo tik man is Lietuvos issikrauscius, gal del klimato, nezinau. Bet Lietuvoj as sirgdavau vos ne kas kelis menesius, o Airijoj gyvendama rimciau sirgau per visus situos metus tik gal kelis kartus  :) 

Atsakyti