Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

O mums atveze ciuzini bigsmile.gif KAip ir nelaukem siandien..Is vis nebuvo parasyta,kada,tik kad 5d dienos..Tai gerai,kad jau namie buvau mirksiukas.gif Sukapuota i deze,o jau sunkumas blink.gif Gerai butu i antra auksta uztyst,bet kad nepakeliu...O kol sulauksiu,kol kas gris,gali nespet issipust,atgaut reikiamas formas..
Atsakyti

as  su eglute  dar savaite tikrai palauksiu, o paskui  jau  tikrai noresiu pasipuosti namus. o vakarienei suktinukai su grybu idaru  orkaiteje kepa, MB liko ilgiau padirbeti, nes pirmaidieni jam pas dantiste, tai reikes anksciau  atsiprasyti is  darbo, tai atidirbineja, tai vat ir su vakariene neskubejau 

Atsakyti
Aga,as irgi dar kokia gera sav palauksiu biggrin.gif Pirm jau mazoji gris is Lenkijos,tai gal ta sekanti savaitgali ir papuosim su ja mirksiukas.gif Pernai tai labai graziai kabino zaisliukus,negrudo visu i viena vieta,o paderino,kur tarpas koks yra mirksiukas.gif Tai siemet is vis didesne,protingesne mirksiukas.gif

Uzvilkau ta ciuzini i virsu biggrin.gif Jei butu nesupakuotas,viena neuznesciau..O dabar kai dezej,tai po laiptuka,po laiptuka..Virsuj isardziau is vakuumu,labai greit atgavo savo formas mirksiukas.gif O koks malonus bigsmile.gif Manau neprasovem su tuo truputi kietesniu,nei normalus mirksiukas.gif
Dar uzsakiau toki protektoriu,kur ant ciuzinio tiesias,bet gal ir paskubejau g.gif pasirodo to mano ciuzinio apvalkalas irgi nusivelka,kad isskalbt...
Dar uzsisakiau tokia kaledine suknele biggrin.gif
https://www.amazon.c...6...=UTF8&psc=1

Dar va tokiu papuosimu ant eglutes mirksiukas.gif
https://www.amazon.c...M...=UTF8&psc=1

Viskas turi iki sekancio pirmad ateit mirksiukas.gif
Atsakyti

Grazi kaledine suknele. as jau keli metai  pagalvoju apie kazkokius kaledinius rubus, bet kad tik megztiniai, o man is viso  megztiniai nelimpa, tai uzsideti ir nepatogiai jaustis .... tai tik paziurineju, grazu, ok  :mirksiukas:  o papuosimai   irgi  grazus. 

Atsakyti

Labas rytelis

Lyja visa nakti  :B​ 

Atsakyti
LAbukas

NA lietaus jau turbut visa sav nebuvo ir ateinanciai kol kas nerodo mirksiukas.gif Bet uz tai siandien salta,tik +1 blink.gif Jau ijungiau masina,kad prisiltu biggrin.gif

Mickute,o tu jokiu megztiniu nenesioji?
Bus pas mus cia kazkada kalediniu dzemperiu diena..Valdzia tai rengias,vairuotojai nelabai,gal tik kokia 10% biggrin.gif Tai galvoju ar pabut ir man su ta suknele..Bet vel gi-man reikia ir tusinuko,ir lapuku visokiu,kur as juos toj suknelej susidesiu biggrin.gif Be to dirbu su metalu kaustytais batais-oi grazi buciau biggrin.gif

Siandien pas mus juodasisi penktadienis..Ir ka,mano ciuzinys dar 60£ nukainuotas biggrin.gif Paskubejom biggrin.gif biggrin.gif Na bet issimiegojau tikrai gerai mirksiukas.gif Pirkom mes toki puskieti,tai kazi koks minkstas butu-visai iki dugno ikristum biggrin.gif Nes sakyciau kad sitas jau pakankamai minkstas biggrin.gif
Atsakyti

Kad turbut tokio megztinio  nu kad per galva, dar kad prie kaklo butu ar net atsiraitojes kaip ir neturiu  :hmm:  ten siaip vasarai ar rudeniui turiu tu kur uzsimesti  plonesniu megztuku kur jau i lauka  reikia einant uzsideti. o siaip man geriau visokios tunikos, nu kazkas tokio. nemegstu kad kakla spaudzia, geriau jau  daugiau atviras  :D  ir dar tie stori megztiniai dar labiau storina. o man tai juk nesalta  :D  as juk karsta motera  :lol:  :lol:  :lol: 

Atsakyti

Labukas :) visiškai man ne penktadienis, lakstau visur nuo ryto, va dabar pavalgyti prisėdau :rolleyes: 

Tokia visai nebloga šiandien diena, saulė net išlindo, bet jaučiasi šioks toks žvarbumas :) na aišku nėra ko norėti, tuoj ir žiemužė, kažin kokios mes čia jos sulauksim :rolleyes: 

Daug visur šiandien visokių išpardavimų, bet nelabai kažko reikia, tai susilaikysim manau. Aišku būtų gerai kažkokių dovanų pažiūrėti, pasidairyti, kažką pigiau nupirkti, bet reikia laiko, o jo nelabai turiu šiandien :)​ 

Atsakyti

Ir pas  mus saulute buvo, tai visai kita nuotaika, nesinorejo sedeti,  tai vat nuo ryto  ir iki paruotuves   nulekus buvau, paskui   pasitvarkiau, nereikalingo barachlo visa deze pririnkau ir ismeciau, prisikaupia visokio nereikalingo  slamsto, kam vieta uzima.be reikalo  jau biskeli pradejau dovanas ruosti,  laikas suziureti, nes kai ka dar  uzsakiau, gal kita savaite paleksiu iki bazes pazioplineti .

Man irgi ne penktadienis,  nes ir ryt MB dirbs iki pietu. turejom kaip sivakar pas draugus lekti, picu vakarelis lauke,  tai kad atidejom rytdienai susitikima, tai vat dabar turesiu  dar ir vakariene gaminti  :P kebabu padarysiu  :P 

Atsakyti
Man atsauke stomotologa, dabar tik gruodzio 12... Tai ryt irgi dirbsiu.. ir poryt ir pirmad.. cia visu tu ispardavimu pasekme..
Atsakyti

Man atsauke stomotologa, dabar tik gruodzio 12... Tai ryt irgi dirbsiu.. ir poryt ir pirmad.. cia visu tu ispardavimu pasekme..

nu va. o as kita savaite pas ginekologe uzsirasiau, nes atejo zinute is poliklinikos,  kad ten priklauso pagal programa nemokamai kas 3 metai pasitikrinti, ai tai galvoju kai namie, reikia  viska susitvarkyti  :P  nes paskui pas sita gyytoja labai sunku prisiruoti.o ypac po  darbo  tiesiai tai nesinori :blush-anim-cl: ,  tai va treciadieni is pacio ryto pirma pas ja nubegsiu 

tai visai savaitgalio neturesi.  normalu, kad pries sventes  visi daugiau uzsisakineja, kitiems dovanas siuntineja. kad ir mano padruske ta kur laukiasi sako- nu nesimalsiu  po parduotuves tarp zmoniu, maza ka, kai cia tokios nesamones siaucia,nerizikuosiu,  geriau viska uzsisakysiu. ji ir maista  dazniausiai uzsisakineja.o ir su sunenu snekejau, jis su DPD dirba, tai sake darbo kad spek suktis 

Atsakyti
Tai as irgi DPD dirbu biggrin.gif
Siandien visokie ispardavimai..Nors ko as noriu,tas nenukainuotas biggrin.gif Bet zones vis tiek viska perka..Tai kad nesusikauptu daug siuntiniu kitai savaitei,si savaitgali varysim be iseiginiu..Na bet vis tiek as anksti pasibaigiu darbuka,tai galiu ir padirbt mirksiukas.gif
Atsakyti