Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Na siaip   jau kad namie, tai jau gerai,   aisku man pasiseke ligonineje, kad viena palatoje buvau, o siaip  butu reikeje visa para su kauke  guleti. tai net seseles atejusios sake, kad viena karaliauju  :P  labai karsta palatoje, man tai ir koldra per stora, paskui jau vakarop nuejus ir langa prasidariau, prasivedinau. o kai zmoniu daugiau  tai  kitam gali buti ir salta, juk tas dienas tikrai lauke  buvo salta.  labai ilgai ryte laukiau daktaro kol popierius sutvarkys, tai dar net ir pusrycius spejo atnesti. namo  teko su taksi parvaziuoti, aisku issikvieciau aukstesne masina, tai isikeliau koja, i tas zemas neisirangyciau  :P  tai kaip jau vakar sakiau- grizau, pirmiausiai kavos pasidariau,nu 2 paras negeriau kavos  :D  ir i lova su  katinu.  kai guli, lyg ir viskas gerai. bet tai vis neiskenti, aisku pasiimu ramenta, negaliu pilnai minti ant tos kojos, tai vat sakau trikojis po namus vaiksto. aisku ir  vaistu dar israse ten nuo skausmo ir  uzdegimo. bet siandien labiau jauciu koja, matomai vakar vis tiek daugiau pavaiksciota, namo vaziuota, tai atrodo  kitas vietas tempia.  tai va vel kraustysiuos i savo lova, tik reikia kazka susirasti saldytuve, ka vakarienei atsildyti -  :lol:  reikia dar pora kart per diena saldyti ta kelia, tai ir daktaras sake, kad  ir kokia mesa ar darzoves is kameros galit deti. vakar zuvies pirstelius atsildinejau  :lol:  :lol:  :lol:   niekaip dar neissimiegu normaliai- aisku pries operacija tai nervas  eme, tai irgi nesimiegojo, galvojau gal pavyks ligonineje nuluzti normaliai, bet jau atrodo akys sunkios, merkiasi, padedi telefona i sona, paguli, vel  visokiu minciu galvoje pilna, paguli kazkiek ir vel imi telefa  :ax:  tai kazkur 1 uzmigau, o jau 5.30 prabudau ir atsikeliau, nes turejo sesele ateiti koja perristi 6 ryte, sako ateisiu prizadinsiu. aha, prizadins, as jau atsikelus ir nosi nusiprausus jau laukiau jos  :ax:  ir vakar niekaip ilgai uzmigti negalejau. o dar kaimynka virsuje kaip uzsukta primyn atgal laksto  :oh:  nu kad taip vaikai per diena lakstytu suprantu, bet cia moteriske viena namuose 63 metu, jau norejau parasyti jai SMS  - ar ilgai zaisi gaudyniu ?  :lol:  :lol:  :lol:    miegot kol kas kaip sakiau sunku, nelabai pasiversiu ant kokio sono, is karto tempia koja, jau tada ir nuo skausmo prabundu. nu bet nieko nepadarysi, teks iskenteti, niekur nedingsi, po 10 dienu istrauks siulus, po 3 savaiciu i savo poliklinika keliausiu reabilitacijai. tai vat tiek ziniu is manes. kol toks oras , tai ramiai   galiu ir namie pasedeti  :ax:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 21 sausio 2021 - 09:40

LAbukas



FB maciau vis ideda kazkokias puzles/piesimus,net nezinau kaip tas vadinas.Vnz ten is akuciu delioji paveikslus..Ten nupiesta,suzymeta skaiciais ir reikia pagal tuos skaicius akutes suklijuot..Graziai gaunas mirksiukas.gif

Mickute 4u.gif4u.gifPagulinek,pailsek,nesiverzk vaiksciot 4u.gif

gal kaip kazkokia mozaika ?  :hmm: 

kazkaip  neiskenti namie, vis tiek iki tuliko eini, tai i virtuve,tai kazko  lyg ir valgyt norisi o vakariene  tai jau  MB vakar dare, as tik  pirstu parodau  :P  va ir dabar anyta indus plauna  :D  pietums  kazka greit padarysiu - kokiu koldunu suversiu i puoda ir gerai bus, virtuveje tai atsisedus ant kedes sukinejuos ir  tada jau gerai, kad maza virtuve nors karta- ir dujine pasiekiu ir saldytva  :D  :D 

Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2021 01 21, 09:05)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="BigBang" data-cid="72769447" data-time="1611152175"><div><p>Na va galėsiu dabar turkiškus serialus lietuviškai žiūrėt 😂😂 ir žinias 😂</p></div></blockquote><p></p><p>ar ziuri koki dabar turkiska ?  as cia per  rusu buvau  susiradus - Mano sirdies sultonas - rusu- turku serialas , kazkas i Didinga amziu panasaus, nes senesnius laikus rodo, tik jau aisku ne tuos viduramzius , bet labai smagiai ziurejosi, dar nespjau paskutiniu seriju  pabaigti, reiks atsisukti kuria diena </p>

Tai vakar pradėjau tą kur LT rodo Mano namai mano likimas. DOGDUGUN kažkaip. Su Ibrahim Celikol. Geras atrodo. Patinka kad lietuviškai trumpos serijos. Rusiškai 2 val sunku surast kartais biggrin.gif

QUOTE(giega @ 2021 01 21, 09:15)
LAbukas
O nesinori iremint ir kur pakabint?MAn butu gaila darbo biggrin.gif  biggrin.gif

FB maciau vis ideda kazkokias puzles/piesimus,net nezinau kaip tas vadinas.Vnz ten is akuciu delioji paveikslus..Ten nupiesta,suzymeta skaiciais ir reikia pagal tuos skaicius akutes suklijuot..Graziai gaunas mirksiukas.gif

Mickute 4u.gif  4u.gif Pagulinek,pailsek,nesiverzk vaiksciot 4u.gif

O as judu link darbuko..Siandien nedaug,124 mirksiukas.gif Tik ziuriu,kad labai persidet viska reiks,labai jau ratais veda biggrin.gif

Oi ne, nenoriu apsikraut namų tokiais ale paveikslais is puzliu. Man patinka pats procesas, kaip meditacija. Pradėsiu kita gal net šiandien, su kačiukas, labai graži wub.gif 500 detalių, bet daug panašių detalių, tai bus ką veikt irgi smile.gif
Atsakyti

Labas rytas, kumutes!

As kaip visad neturiu ka papasakot su savo karantinais, darbas ir mokslais. Tas pats per ta pati. Net sniego nera  :D Dienos pramogos buna pasidaryt skaniai kazka pavalgyt, iseit per pietus ar po darbo prasieit, jei oras leidzia ir paskui nusipirkt kazka namams  :D Dabar vis ieskom detaliu pilnai vonia pabaigt (visokiausiu lentyneliu, buteliuku, dekoraciju), krana virtuvei nauja vyras uzsake (filtra gavo ciaupui, tai pakeis tuo paciu viska). Nieko daugiau idomaus pas mane nevyksta  :)​ 

Atsakyti

Sveikos :) 

Mickute, sveikatos! kad greičiau praeitų gijimo laikotarpis :4u: 

Aš va darbuojuos, eisiu kavos, nes negėriau dar šiandien. Kol sugeriu visokius rytinius mišinukus, dar vandens daug, tai kažkaip ir susivėlinu su kava :rolleyes: 

Oras tragedija šiandien, va tokio labiausiai nelaukiau. Vakar palijo, tai aišku visur pliurzos/tešlos, vietomis dar pašalę, na malonumas menkas. Reikia labai dabar saugotis, nes pati vos neišsitiesiau šiandien ant laiptų laukinių :huh2: 

Puzlę turim ir mes visiškai naują, kažkada gavom dovanų, daug ten tų detalių, bet neprisėdam niekaip, laiko reikia turėti :rolleyes:​ 

Atsakyti
Pasidariau kavytes, atrinkineju detales (nauja 500 pasiėmiau deliot). Buvom lauke pasivaikščiot, tai tirpsta jau po truputį sniegutis. Avarijų pasipils jaučiu.. Jau šiandien pranešimą daug kas gavo ryte apie didelę avarija Marijampolė Kalvarijai kely. Bet ten tam kely net su lengva baisu važiuot, laksto daug kas..
Atsakyti
O as jau po darbu mirksiukas.gif Dar i maistine uzlekiau mirksiukas.gif Nebenesa fantazija ka valgyt daryt...Tai isvirsiu makaronu su farsu biggrin.gif
Atsakyti

Nebenesa fantazija ka valgyt daryt...Tai isvirsiu makaronu su farsu biggrin.gif

Man tas pats :hmm: nežinau nei pati ko noriu, atrodo sugalvoju, bet po to, ai gal nenoriu šito, gal kitko :D paruoštukai savaitės baiginėjasi, dar saldžių bulvių likutis yra, tai linkstu prie kažkokių šiltų salotų :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labukas

Mickute, kaip siandien jauties?


Saltukas vel pas mus. 2, bet jutimine kaip -1 rolleyes.gif Uzsidejau siltesnes kojines, bet einu pasikeisiu, kazkokios istampytos, smunka biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas  :4u: 

Tai vakar pradėjau tą kur LT rodo Mano namai mano likimas. DOGDUGUN kažkaip. Su Ibrahim Celikol. Geras atrodo. Patinka kad lietuviškai trumpos serijos. Rusiškai 2 val sunku surast kartais biggrin.gif


Bandziau ziuret sita, bet kazkaip neuzkabino. tai ir numeciau.  :P 

Labukas

Mickute, kaip siandien jauties?


nu dekui, gal jau bent geriau miegoti galejau, bent kazkiek ant sono ir kazkiek palenkt koja pavyko. aisku jutau, kad skauda, ypac besiverciant, visgi pavaikstau,  virtuveje pasisukinejau, tai atsistoji atrodo galva ir sukasi. . dabar jauciu is kitos puses tempima,  taip jau buna, kai svori perkeli i viena vieta, tai kita tempiasi. nu bet nieko. siandien daugiau pagulesiu, saugosimes. jau vakar pabandziau biskeli pratimu daryti, cia daktaras dave  visa lapa, tai jau siandien reikia rimtai uziimti. siryt  net anksciau uz  MB, tai  spejau ir kava abiems padaryti. tai  kavyte isgeriau, va biskeli prie kompo prisedau ir dabar jau keliausiu atgal i savo lova  :P  ten geriau  :D​  

Atsakyti
Labas smile.gif
Šį savaitė kaip greit pralėkė, eina sau 🙈 nepajutau.
Penktadienis, planų jokių kaip ir nėra. Vaikui veidukas pabertas, tai jau virš savaitės nepraėjo, su gydytoja vakar susiskambinti, foto nusiunčiau, išrašė tepaliuko antibiotinio. Sakė jei nepadės teks antibiotikus gėriamus. Bet zinoma dar tada pas ją reikės apsilankyt. Tikiuosi padės. Šiaip džiaugiuosi visai kad va eina be apsilankymo poliklinikoje gauti pagalbą.
Atsakyti

Sveikos :) vėl penktadienis, vėl pralekė darbo savaitė, greitai labai :rolleyes: planų ypatingų nėra, vakarosim su krepšiniu, su vakariene ir tiek. 

Šįryt tokia liuks nuotaika, kažkaip pakėlė The Roop nauja daina su kuria eurovizijoje šiais metais pasirodys, tai esu įsitikinusi 100proc, kad jie važiuos ir jokių atrankų čia net nereikia :rolleyes: jau atrodo ar įmanoma sukurti antrus metus iš eilės vėl hitą, bet pasirodo, kad įmanoma :rolleyes: 

Oras toks šlapias, nemalonus, dar vėjuota pas mus kaip visada, tai labai gerai šiltai darbe sedėti :)​ 

Atsakyti