Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labukas

VAt ir as megstu gyvus apsipirkimus-pamatei,pasimatavai biggrin.gif Tos vienos sukneles net ciupinejus nebuciau,jei gyvai buciau macius..Bet cia buvo-neturiu ka veikt pasekme biggrin.gif Grazinimas nemokamas,tai jokiu problemu mirksiukas.gif UZ tai dabar suprantu,kam kasdien po didziausia maisa Asos vezu vis i tuos pacius adresus biggrin.gif Persimatuoja ir grazina,persimatuoja ir grazina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2021 01 20, 09:06)
Labukas

VAt ir as megstu gyvus apsipirkimus-pamatei,pasimatavai biggrin.gif Tos vienos sukneles net ciupinejus nebuciau,jei gyvai buciau macius..Bet cia buvo-neturiu ka veikt pasekme biggrin.gif Grazinimas nemokamas,tai jokiu problemu mirksiukas.gif UZ tai dabar suprantu,kam kasdien po didziausia maisa Asos vezu vis i tuos pacius adresus biggrin.gif Persimatuoja ir grazina,persimatuoja ir grazina biggrin.gif

Ne tik persimatuoja. Yra tokių kurios vienai šventei pasiema, užsideda ir vėl išsiunčia. Esu gavus pora rūbų kur etiketės labai geroj vietoj biggrin.gif be to kitos fotkes pasidaro reklamai kokiai ar dar kokio foto ir siunčia atgal. Aišku yra visokių, bet tikrai žinau net viena kuri šitaip žaidžia. Aišku nelabai faina kad po to ta rūbą gauna kitas žmogus,kazkieno jau užsidėta biggrin.gif

Laukiu meistro. Įves LT televizija. Ji dabar tik internetą turejom ir Netflix smile.gif
Atsakyti

Labukas :rolleyes: jungiuosi su kava, taip jauku, labai gražiai sninga už lango :) bet lauke jokio smagumo, labai žvarbus vėjas pas mus, tai to šalčio atrodo, kad žymiai daugiau nei yra :rolleyes: 

Aš internetu retokai perku, nebent iš USA per tarpininkes :) va kaip tik šiandien gavau batus NEW BALANCE, tai visuomet yra rizika, nes grąžinti juk negalima, tik perparduoti po to nebent arba padovanoti kažkam. Bet kažkaip dažniausiai tinka viskas, neteko labai nusivilti.

Atsakyti
Na va galėsiu dabar turkiškus serialus lietuviškai žiūrėt 😂😂 ir žinias 😂

Pasidariau arbatos, vaikas žaidžia, kažkaip šiandien niuroka diena. Matyt dėl oro 4u.gif
Atsakyti
Buna buna,kad persimatuoja,prisifotografuoja i kokius instagramus ir siuncia atgal mirksiukas.gif Bet tikiu,kad yra ir tokiu kaip as-nusipirko,netiko..Buna,kad ima kelis tuos pacius rubus,tik skirtingu dydziu..
Vnz,bet kuriuo atveju man patinka gyvai pirkt biggrin.gif

Vogue,pati juk internetu prekiauji,o pirkt paciai nepatinka biggrin.gif biggrin.gif O kaip pas tave su grazinimu buna?Ar negrazina niekas?
Drauge turi internetine parduotuve,tai as irgi is nuotrauku labai retai ka issirenku..O va gyvai perziuriu tuos pacius rubus ir prisirenku biggrin.gif


LT kanalu beveik neziuriu biggrin.gif MB dar koki KK2 isijungia ir viskas biggrin.gif

Nepasiemiau savo to siuntinio,dabar vel vaziuot reiks..NA nieko,uzleksiu dar i maistine kokia biggrin.gif Noriu bulviniu blynu,o bulviu namie tai nera biggrin.gif
Atsakyti

Vogue,pati juk internetu prekiauji,o pirkt paciai nepatinka biggrin.gifbiggrin.gifO kaip pas tave su grazinimu buna?Ar negrazina niekas?

Aš, kadangi prekiauju daugiau FR ir DE per tam tikras platformas, tai grąžinimas galimas, bet daugiau būtų vargo, tai tikrai labai retas atvejis :) o LT tai privalau priimti atgal, bet dažniausiai tariamės truputį kitaip :rolleyes: 

Vakarienei yra troškinio daržovių, tai gerai, kad gaminti nereikės, galėsiu ramiai paskaityti, gal į vonią lysiu šiandien parelaksuoti :)​ 

Atsakyti
Labas rytas smile.gif pabaigiau vakar 1000 detalių puzlę. Graži labai, net gaila ardyt 🙈
Atsakyti

labas rytelis  :4u: 

nesimiega, prastai ir siandien miegojau,  negaliu patogiai isitaisyti, praktiskai tik ant nugaros tenka guleti istiesus kojas, tai kad jau pries 6 atsikeliau kartu su MB, dar jis man kavos padare, isleidau i darba, tai  kitam kambaryje ir likau telika spoksoti. 

Einu paskaitineti ka priplepejot per tas pora dienu  :P 

Atsakyti

 Visiems gi skirtingai tie simptomai pasireiskia. Mano anyta tai siaubingai sirgo, o va mama jos (kartu gyvena) testa teigiama turejo, o sirgo tik del vaizdo, kad pasiguost. Jokiu absoliuciai simptomu, is viso kaip ridikelis sveika jautesi vaistu prisipumpavus  :rolleyes:  :D​ 

Spejau jau ligonineje prisiklausyti apie ta covida ir  visokius simptomus, tai  tikrai skirtingi- vieniems auksta temperatura, kitiems 37,2 , savijauta irgi skirtingai. tai vat ir suprask kaip nori

Atsakyti

Na va galėsiu dabar turkiškus serialus lietuviškai žiūrėt 😂😂 ir žinias 😂

ar ziuri koki dabar turkiska ?  as cia per  rusu buvau  susiradus - Mano sirdies sultonas - rusu- turku serialas , kazkas i Didinga amziu panasaus, nes senesnius laikus rodo, tik jau aisku ne tuos viduramzius , bet labai smagiai ziurejosi, dar nespjau paskutiniu seriju  pabaigti, reiks atsisukti kuria diena 

Atsakyti

Gerai kai už siuntimą atgal nereik mokėt. Čia LT tai nesu pirktus, bet keliose vietose tai mačiau kad rašo, jog turi susimokėt už siuntimą. Nežinau, dar nebandžiau drabužių pirkt LT internetu smile.gifapskritai nelabai man pasiteisina, aš turiu gyvai pamatyt biggrin.gif

reikia reikia moketi uz tas  pasto paslaugas, net Avona man grazinat reikia moketi, seniau gerai kai Kaune buvo ju skyrius, tai galejai tiesiai nunesti. o dar  pagalvojus, kad laukti eileje prie pasto  :oh:  esu kelis daiktus pirkus internetu, bet jau ten kai galima   patikslinti  ismatavimus. bet kazka tai bijau, nes tarkim tokia suknele, tai gal ir dyis geras, bet gal  uzsidejus atrodys kaip maisas ???

Atsakyti
LAbukas


QUOTE(BigBang @ 2021 01 21, 06:32)
Labas rytas smile.gif pabaigiau vakar 1000 detalių puzlę. Graži labai, net gaila ardyt 🙈

O nesinori iremint ir kur pakabint?MAn butu gaila darbo biggrin.gif biggrin.gif

FB maciau vis ideda kazkokias puzles/piesimus,net nezinau kaip tas vadinas.Vnz ten is akuciu delioji paveikslus..Ten nupiesta,suzymeta skaiciais ir reikia pagal tuos skaicius akutes suklijuot..Graziai gaunas mirksiukas.gif

Mickute 4u.gif 4u.gif Pagulinek,pailsek,nesiverzk vaiksciot 4u.gif

O as judu link darbuko..Siandien nedaug,124 mirksiukas.gif Tik ziuriu,kad labai persidet viska reiks,labai jau ratais veda biggrin.gif
Atsakyti