Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

As irgi biski apsipirkau savaitgali biggrin.gif Va sita suknele mirksiukas.gif
https://www.debenham...007020416694_-1

ir sita bliuska
https://www.debenham...007020407603_-1

Ir anukei Ted BAkerio suknele.Nebera jos intike,nes irgi su nuolaida buvo,tik 17£ mirksiukas.gif Panasi i sita,tik bliuskyte ilgom rankovem..

O siandien po darbo dar i maistine nulekiau,arbuzo nusipirkau-labai gaivu biggrin.gif
Atsakyti

Na va kaip neblogai apsipirkot, liuks :) man tai tokių plonesnių megztukų reikia, kai vėsesni orai, nes nelabai turiu, visi labai jau šilti, rudeniui/žiemai skirti :rolleyes: 

Atsakyti

Labas rytelis

Man labiausiai tai Giegos suknele patiko  :P​ 

Atsakyti
Labukas

Grazus antradienio rytas mirksiukas.gif Neperkarsta,nepersalta biggrin.gif Skaneris stebuklingai greit uzsikrove,tikiuosi ir veiks gerai biggrin.gif Einu ieskotis savo siuntiniu biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas :) pas mus jis lietingas, taip neblogai nupylė ir nors spėju, kad trumpalaikis, bet labai gerai, kad bent toks :rolleyes: 

Važiuojam šiandien su draugais į filmą, spėju ne mano skonio, vyrai išsirinko, tai mes su drauge šiaip pasibūsim :D na, o daugiau planai daugmaž įprasti, kokie čia dar gali būti įprastą darbo dieną :rolleyes: 

Atsakyti

Labas po pietų  :) Kaip keista eit anksčiau pietaut ir paskui anksčiau baigt darbą, nei šiaip įprasta  :D Aišku, pusė valandos tiek ir tėra čia to skirtumo, bet vis tiek neįprasta  :rolleyes: 

Atbėgu dar kartą stipriai padėkot Voque - gavau šiandien siuntinį, tai jau laukiu nekantrauju prisipirkt vaisių, daržovių ir išbandyt savo naują žaislą. Kaip skanausiu, ragausiu, žaisiu  :wub: Pats tas mano naujai sporto rutinos pradžiai bus, vitaminų ir energijos šaltinis  :D Ačiū  :4u:  :4u: 

Tėvai pridėjo siuntiny kryžiažodžių žurnalų tiek, kad turbūt visą lentyną parduotuvėj nusiaubė. Ot galėsiu atpalaiduot smegenis po darbų ir sportų  :D  :D Dar džiovintų daržovinių duonelių pridėjo - vėlgi Voque mane su jom "supažindino" ir negalėjau pamiršt. Liuks reikalas labai, kai norisi kažko darbe užkąst  :) Dar buvau pirkus kelis megztinius, palaidinukę, batus vienus naujus, kelias senas poras tėvai rado besitvarkydami, tai irgi įdėjo. Atkreipiau dėmesį, kad paskutiniu metu darbo dienom labai pradėjau aukštakulniais avėt. Praktiškai tik juos darbe ir teaviu, tai džiaugiuos, nes visi batai ant kulno  :D 

Daugiau nežinau, ką ir papasakot. Vakar po darbų apsipirkom maisto per kelias parduotuves, grįžę pavalgėm ir ilsėjomės. Šiandien lėksiu sportuot, grįžus pavalgysiu ir ilsėsiuos  :D Rytoj taip pat, ketvirtadienį taip pat, o penktadienį vyro gimtadienį švęsim. Tiek ir tų įdomybių mano fronte.

Lekiu dirbt toliau, visoms skanios popietinės kavos ir likusios dienos  :4u:​ 

Atsakyti

Va kiek Almost lauktuviu gavo  :bigsmile: 

Pas mus irgi lietingas oras,  diena gan neblogai nulyjo. einu sau  cukinijos pasikepti,   jau praeita savaite nusipirkau, bet nebuvo kada issikepti, o MB vistienos file kepsniukai, kol jis dabar  sienas teplioja, neskubedama pasitvarkysiu

Atsakyti

Važiuojam šiandien su draugais į filmą, spėju ne mano skonio, vyrai išsirinko, tai mes su drauge šiaip pasibūsim :D na, o daugiau planai daugmaž įprasti, kokie čia dar gali būti įprastą darbo dieną :rolleyes: 

Na ir kaip filmas ? 

Atsakyti
Po darbu namie mirksiukas.gif Silta grazu mirksiukas.gif Norejau saltibarsciu,bet visai uzteko ir kefyro atsigert biggrin.gif
Atsakyti

Po darbu namie mirksiukas.gifSilta grazu mirksiukas.gifNorejau saltibarsciu,bet visai uzteko ir kefyro atsigert biggrin.gif

Pas mus ir dar spejo nulyti. turiu kaimisko pieno, bet nespejo siandien surugti, taip tikejausi su bulvytemis, bet niekis, bus rytdienai vakarienei  :P  :P​ 

Atsakyti
Pats baisiausias dalykas-ruges pienas.. jei dar manu kose ar kepeneles is bado suvalgyciau,tai rugpienio nei per kur nesikisciau biggrin.gif
Atsakyti

Pats baisiausias dalykas-ruges pienas.. jei dar manu kose ar kepeneles is bado suvalgyciau,tai rugpienio nei per kur nesikisciau biggrin.gif

skonio reikalas  :P  sakyiau daug prarandi- toks skanus pienukas, gabalais  :D  su karstomis bulvemis  :P  :P  niam niam

Labas rytelis  :4u:​ 

Atsakyti