Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

Labas rytelis

Atsakyti

Labas rytas :) savaitgalis! kokie planai? :mirksiukas: 

Mes šiandien kažkokių ypatingų neturim, gal lysimį miestą pasižmonėti, gal namie ramiai vakarą leisim, žiūrėsim pagal nuotaikas, nusiteikimą ir pavargimo lygį :D 

Rytas gražus pas mus ir diena bus graži spėju. Nėra per karšta, pats tas :) 

Atsakyti
Labukas

Kol kas grazi diena ir pas mus. Lygtai lietaus veliau zada.. Tik va -zakon podlasti- si savaitgali lis ir tik 22, uztai darbo savaite net iki 35 zada bigsmile.gif Tuek jau net man per karsta.. Dirbt per karsta,prie juros butu pats tas biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos penktadienį  :4u: 

Štai ir prabėgo savaitė, savaitgalis atėjo ir prasidėjo  :D 

Mes šiandien švęsim vyro gimtadienį, tai eisim su draugais šiek tiek pavakarot. Turim bilietus į eksperimentinę alaus daryklą, paragausim kelių rūšių alaus, užkąsim šiek tiek ir paskui nulėksim pas mus torto, kavos / arbatos, po kokteilį ir viso gero. Užsakiau vyrui į darbą spurgų, visam ofisui užteks, tai laukiu, kol pristatys  :D Nieko nežino, tikiuos nustebs maloniai ir paskanaus visi prie kavos - kaip tik tokiu metu kavą ryto geria  :D 

Rytoj iš pat ryto 8val turiu treniruotę, paskui eisiu pas draugę pusryčių, kavos ir lėksim į filmą. Žiūrėsim Liūtą Karalių. Tada važiuosim apsipirkt maisto šiek tiek ir namo ilsėtis. Norim pailsėt, pabimbinėt, šiek tiek apsitvarkyt. Sekmadieniui jokių planų neturim, matysim koks oras bus  :) Dabar visos savaitės vienodos nusimato iki pat atostogų: darbas, sportas, buitis ir vėl iš naujo. Gal ir gerai, pastovumas  :D 

Lėksiu neužilgo mokymų vest, tai nežinau antros kavos noriu prieš juos ar paskui  :hmm: Gražaus visoms penktadienio, užbaikit darbus pradėtus ir puikiai nusiteikusios žygiuokit į savaitgalį  :4u:​ 

Atsakyti

Almost, sveikinimai vyrui! smagiai paminėkit :)  :4u: 

Giega, skaičiau, kad pas Jus karščiai atkeliauja nemenki, per daug ir man, kai būna virš 30 :huh2: va šiandien man tobulas oras, pas mus 22 šilumos, liuks :rolleyes: 

Aš namus tvarkinėjuos, rytoj mažiau reikės, nes noriu iki miesto ryte, iki turgelio, dar iki vienos drabužių išparduotuvės nulėkt. Vakarienei lašiša su dž.pomidorais ir feta, vyno atsidarysim ir toks va penktadienis :) 

Atsakyti

kaip ir rydienai pasiruosus-  grizus is karto i virtuve- prisikepiau uzkandai  vel koldunu su  astriomis darzovemis, farso apkepa su sluoksniuota tesla, spejau ir galva issiplauti, dabar  vakarienei ragauju ka prikepiau, tiesiu kojas pailseti pries kelione, nu dar nagus reiki abutinai persilakuoti  :P  :D​ 

Atsakyti

Pas mus  irgi zada atsilti, jau rytdienai iki +28, valio, vasara toliau tesiasi  :wub:​ 

Atsakyti

Labas rytelis

RYtas grazus, saulute, baigiu kavute gerti  ir lekiu pas broliukus latvius 

Gero visiems sestadienio 

Atsakyti
Labukas

Mickute,gero kelio,smagiai praleiskit laika 4u.gif
Kitom irgi grazaus savaitgalio 4u.gif

Mes pamiegojom ilgiau,blynu pusryciams iskepiau mirksiukas.gif Apsitvarkysim truputi ir.. nezinau dar ka veiksim biggrin.gif
Atsakyti

Jau namie, super  kelione  !!!!!!!! Rytoj placiau aprasysiu eilini kart su fotkemis, reiktu eit ilsetis, dar miegas neima, tai nors fotke susikelsiu, gal fillma vien akim dar koki paziureius

Atsakyti

Savaitgaliaujat visos  :P  mes siandien ramiai, as pailsejau po keliones, kazkiek pasitvarkiau,  valgyt pasigaminau, na nieko blatno nenuveikiau, . dar biskeli  filma paziuresiu ir jau tada griusiu i lovyte 

Atsakyti

Oras sestadieni superinis - kaip pagal uzsakyma ! aisku  visi su puikiai nuotaika susirinko, 8 val pajudejom is Kauno. Pirmasis taskas - Jaunpils,

ff373ed7fdf4f1029739bd679c206ef8228.jpg

tai nedidelis kaimelis, su grazia pilimi. labai faina gide pasitiko, tikrai idomi ekskursija, kad ir ne po didele pili. tada skanavome senovisku valgiu- moliniai indai, mediniai saukstai  :P  tai dar kopustus troskintus kazkaip pakabinom, o va zirnius praktiskai irgi su ranka valgyt reikejo arba su pirstais sustumti i sauksta  :D  :D  bet viskas labai skanu ir tos  bulves su lupyna ir vistiena ir sonkauliukai, o jau  obuoliu pyragas su migdolu drozlemis toks  purus buvo  :P  tai kad visi jau sotus pasukome link Rygos.

3f214e64318920c8cd7bd5ab6d65afdd592.jpg

As jau ne pirma karta Rygoje, kelis kartus su ekskursija buvau, ale vis tiek kazka pamirsti, kazka naujo isgirsti. tai kad apibegom  senamiesti, tai kas i parduotuves,  kas lauktuviu, dar spejome ir kavinukeje prisesti, nes tikrai karsta lauke, tai nusprendem, kad visai ne prosal butu saltas alus  :P  ir jau 19 val pajudejome link namu. keliones nebuna nuobodzios- ir su dainomis ir su sokiais, tai kad kelias neprailgo. lygiai 23 jau namie buvau

Atsakyti