Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškų plepučių klubas

O aš turiu ramiai atsisėsti ir tik tada galiu kavą gerti, nes man tai toks savotiškas ritualas :) tas pats su maistu, aš labai retai valgau tik tam, kad valgyti, nes mėgstu niekur neskubėdama, ramiai, todėl dažniausiai pirmas dienos maistas būna tik apie 12 ar vėliau :rolleyes: 

Atsakyti
Viena kava gert man neskamu.. Tai tokiu atveju labai retai buna,nebent kas pavaisino kava,o nieko prie jos neturejo biggrin.gif
O pusryciai privomi.. Man silpna daros,jei nepavalgau.. Bet as irgi neskubedama valgau mirksiukas.gif Laiko raigi turiu biggrin.gif

Pranasavo,kad siandien bus ilga diena,nes viena fura velavo., Bet paskui valdzia nusprende nebelaukt jos,tai visi anksciau isvaziavom.. Anksti ir namo grizom mirksiukas.gif
Dar i maistine uzlekiau. Mickute su tais balandziais ir as uzsimaniau biggrin.gif Bet tik viska supirkau-ryt darysiu.. Siandien dar yra stiubos ir ryte lasisos istraukus buvau.. As va po 1patiekala darau,nes butu keli,tai nezinotum ko nori ir kazka mest reiktu mirksiukas.gif
Einu kept obuoliu pyraga biggrin.gif Keiau turbut pries kokius 2m,nebepamenu kiek ko reikua..
Atsakyti

Sugalvojau uskept obuoliu pyraga biggrin.gif Susipjausciau obuolius,uzsimaisiaubtesla,viska i tokia keramikine skarda sudejau.. Krest ir ta truko per puse blink.gif Greit kekso forma issitraukiau,viska permeciau,ziuresim kokia makalose gausis biggrin.gif
Atsakyti

Neturiu  obuoliu, tai siemet ir nekepiau dar obuoliu pyrago  :unsure:​ 

Atsakyti

Labas  rytelis  :4u: 

Vis saltesni rytai

Atsakyti
Labukas

Tikrai,kad salti rytai.. Siandien tik 9 .. bet diena dar ir iki 24 pakyla mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas rytas :) rytai tikrai šalti, vėsūs, bet ir dienomis jokio smagumo, lietinga, niūru :rolleyes: na, bet visokių reikia orų, visokių metų laikų :) 

Pasibuvom vakar su draugais, buvom kino teatre, tai filmas toks visai nieko, bet antrą kartą nežiūrėčiau :ax: 

Šiandien darbas, namai, dar iki kelių parduotuvių su SB norim nulėkti ir tiek žinių :ax: 

Giega, tai kaip tas pyragas? pavyko? :mirksiukas: 

Atsakyti
Neblogai gavos mirksiukas.gif Kai kur obuoliu daugiau sukrito,kai kur-teslos,bet skonio skanus mirksiukas.gif Kai sau,o ne sveciams,tai visai gerai biggrin.gif Negraziai susipjauste..
Atsakyti
Sveikos gyvos,
aš po kelionių klejonių ir darbų išsikuopimų grįžtu smile.gif
savaitgalį apturėjom kruizą Talinas-Kopenhaga ir poto dar ekskursija po Rygą. Tai vat pakeliavom, daug pamatėm, poto darbe 2 d darbas laukė ant stalo, nes buvau 2 d atostogų pasiėmusi tam reikalui...dabar apsikuopiau tai pradėsiu kvėpuot smile.gif
bet pirma vaistų išgersiu, nes toks jausmas kad sprandą nugulėjau ar ką, bet skauda verysad.gif
Atsakyti

Esam ir mes buvę tokiam Kruize, tai pamenu visai patiko, bet labai blogavau, nes sugebėjau ne tik peršalti, bet ir labai pykino nuo siūbavimo, tai va tokie ir įspūdžiai :B dar ir oras labai vėjuotas buvo, bet nepaisant visko buvo smagu :)​ 

Atsakyti

Oi man  kruizas tai laaabai patiko   :wub:  pataikem kad ir rugseji gera ora, nei to supimo nei nieko   nepajutom. mielai pakartociau  :)​ 

V-Rine, placiau papasakok apie  kelione   :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 18 rugsėjo 2019 - 16:04


As jau namie mirksiukas.gif Dar i pasta uzlekiau-vienus mb batus pridaviau,kitus paemiau biggrin.gif Situos matuojas ir jei netinka,krepsely dar 3 poros idetos biggrin.gif
Vieni kaip ir patiko,bet 9dyfis par mazas,o 10 per didelis blink.gif o pusuniu nera..

Verda balandeliai biggrin.gif
Atsakyti