Įkraunama...
Įkraunama...

Individualių namų projektai, 16 tema

QUOTE(Juodalksnė @ 2017 07 15, 13:25)
Langai koridoriuje papaišyti kiek chaotiškai, nemotyvuoti....

kodel chaotiskai ir nemotyvuotai ? betn as matau aisku ritma - 4 langai vienodais atstumais. i kolidoriaus galo turetu atrodyt gerai ir isores irgi. nezinau ka jum nupaise architektas ir kaip atrodo namo isore, as deciau aukstus nuo grindu iki lubu.
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2017 07 16, 18:23)
kodel chaotiskai ir nemotyvuotai ? betn as matau aisku ritma - 4 langai vienodais atstumais. i kolidoriaus galo turetu atrodyt gerai ir isores irgi. nezinau ka jum nupaise architektas ir kaip atrodo namo isore, as deciau aukstus nuo grindu iki lubu.

Aš niekad nedėčiau lango iki žemės kur nereikia. Paskui užsipypinsit tokį valyt, nebent anksčiau pataręs apsiims pats valyti.
Atsakyti
QUOTE(silainiai @ 2017 07 16, 18:23)
Aš niekad nedėčiau lango iki žemės kur nereikia. Paskui užsipypinsit tokį valyt, nebent anksčiau pataręs apsiims pats valyti.

o kur reikia ir kur nereikia?
jauti skirtuma tarp "as deciau" ir "as patariu deti" ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madwifi: 16 liepos 2017 - 21:31
QUOTE(madwifi @ 2017 07 16, 22:31)
o kur reikia ir kur nereikia?
jauti skirtuma tarp "as deciau" ir "as patariu deti" ?

Tai kad pats juk ir parašei: "aš dėčiau" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2017 07 16, 18:23)
kodel chaotiskai ir nemotyvuotai ? betn as matau aisku ritma - 4 langai vienodais atstumais. i kolidoriaus galo turetu atrodyt gerai ir isores irgi. nezinau ka jum nupaise architektas ir kaip atrodo namo isore, as deciau aukstus nuo grindu iki lubu.


QUOTE(silainiai @ 2017 07 16, 19:23)
Aš niekad nedėčiau lango iki žemės kur nereikia. Paskui užsipypinsit tokį valyt, nebent anksčiau pataręs apsiims pats valyti.



O taip, papaišytos vitrinos, todėl man tai primena tarybinių laikų architektūrą. Pvz.:
https://commons.wiki...PC_Banga001.jpg


Papildyta:
Be to, šiaip norėčiau gamindama maistą prie "salos" žiūrėti ne į svetainę, TV, bet į sodą. Ir vietoj "salos" kažkoks "pusiasalis".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodalksnė: 17 liepos 2017 - 09:47
QUOTE(Juodalksnė @ 2017 07 15, 13:25)
Ačiū už komentarą. Dėl miegamojo man irgi kyla šiokių klausimų. Pvz., kaip čia reikėtų vaikščioti aplink lovą iš drabužinės į wc ir t. t. Gal kas gyvenate taip suplanuotam miegamajame?

Ir koridorių m2 daugoka. Ar 1 aukšto name jų gali būti daug mažiau?
Papildyta:
Svetainės  terasa yra pietuose. Įvažiavimas iš vakarų.

Ar tikrai reikia valgomojo stalo zonos? Mes valgom prie salos ar kitur. Ar nebus tik griozdas, kurį reikės apeidinėnėti? Ar keisti valgymo įpročius?

Man nesižiūri wc miegamajame? Ką manot?


Kaip madwifi parašė: nuomonė, "kaip daryčiau aš" biggrin.gif
projektas ir įdomus ir geras, aišku, nesimato eksterjero ir nežinau poreikių. Bet, asmeniškai man patogus valgomojo stalas yra/būtų žiauriai reikalingas. Kažką su ta vieta galvočiau, netgi darbo kambario sąskaitą. Ir vienintelė man kliūnanti vieta tai tualetas miegamąjame. Šitam projekte jis kažkaip būtent taip ir atrodo. Ne WC šalia miegamojo, bet atvirkščiai. O ir vanduo su nuotekom per visus kambarius einanti man ne pagal fengšui. Jaučiu atsisakyčiau miegamajame WC, pasilikčiau ten tik drabužinę. Patogią ir erdvią. O va prie pagrindinio vonios kambario organizuočiau papildomą WC.
Koridorius mano galva yra pusė šio projekto žavesio, panaikinus jį, sugriauname visą esmę ir tada jau geriau aplamai rinktis kitą projektą. Langai iki žemės gražu, bet reikia atsižvelgti ir į kuriamo interjero stilių ir į praktiškumą. Aš daryčiau kokius 15cm nuo žemės, bent jau. Krūva problemų atpuola.
Kambario duris gal daryčiau patalpos kampe, kažkaip skaniau išsinaudoja erdvė, tokiu atveju. Nes lova taip pastatyta man nepatiktų. O ir tos durys dažniausiai būna atidarytos. Bet čia jau individualu.
Bet projektas man prie geresnių 4u.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2017 07 17, 11:20)
Koridorius mano galva yra pusė šio projekto žavesio, panaikinus jį, sugriauname visą esmę ir tada jau geriau aplamai rinktis kitą projektą. Langai iki žemės gražu, bet reikia atsižvelgti ir į kuriamo interjero stilių ir į praktiškumą. Aš daryčiau kokius 15cm nuo žemės, bent jau. Krūva problemų atpuola.

tie 15cm esmes nekeicia, nepriestarauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madwifi @ 2017 07 17, 20:26)
tie 15cm esmes nekeicia, nepriestarauju smile.gif


Pas mane vitrina pastatyta ant grindu,o is lauko terasa. Tas kas sako kad vargas valyti ar kazkastai sunkesnio lyginant su kitais langais,varo i pieva.....
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2017 07 17, 20:56)
Pas mane vitrina  pastatyta ant grindu,o is lauko terasa. Tas  kas sako kad vargas valyti ar kazkastai sunkesnio lyginant su kitais langais,varo i pieva.....

nepaisant verygos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodalksnė @ 2017 07 12, 17:36)
gal kas pasakytų kokių pastabų apie šį planą?

Su baldų išdėstymu - tragedija. Tėvų kambaryje lovą nukreipti į WC duris yra visiška nesąmonė arba paprasčiau - ne Fengšui. Taip kaip pastatytos lovos vaikų kambariuose aš jokiu būdu nemiegočiau - būtų nejauku. Vaikų kambariuose stalai užstoją dalį spintų - nepatogu. Kas per patalpa A4? Tikriausiai darbo/svečių kambarys. Matosi, kad baisiai siauras. Koridorių daug, o kambarys - siauras. Asmeniškai nemėgstu kreivų kambarių. Jūsų vonia dvigubai kreiva - viena siena eina ne stačiu kampu, o kita dar užapvalinta. Esu buvęs panašioje svetainėje bute. Man buvo nejauku.

Vaikų kambarius skiria dubliuotas langas. Aš tokius langus turiu savo name. Štai čia galite paskaityti, kokių išdaigų jie pridaro. Patalpa A6 tikriausiai katilinė? Namą šildysite malkomis? Kam tos papildomos durys iš katilinės į lauką? Dvi lauko durys šiltam A/A+ klasės namui brangus dalykas. Kodėl name nėra valgomojo stalo? Net per šventes sėdėsite prie baro?
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2017 07 17, 12:20)
Kaip madwifi parašė: nuomonė, "kaip daryčiau aš"  biggrin.gif
projektas ir įdomus ir geras, aišku, nesimato eksterjero ir nežinau poreikių. Bet, asmeniškai man patogus valgomojo stalas yra/būtų žiauriai reikalingas. Kažką su ta vieta galvočiau, netgi darbo kambario sąskaitą. Ir vienintelė man kliūnanti vieta tai tualetas miegamąjame. Šitam projekte jis kažkaip būtent taip ir atrodo. Ne WC šalia miegamojo, bet atvirkščiai. O ir vanduo su nuotekom per visus kambarius einanti man ne pagal fengšui. Jaučiu atsisakyčiau miegamajame WC, pasilikčiau ten tik drabužinę. Patogią ir erdvią. O va prie pagrindinio vonios kambario organizuočiau papildomą WC.
Koridorius mano galva yra pusė šio projekto žavesio, panaikinus jį, sugriauname visą esmę ir tada jau geriau aplamai rinktis kitą projektą. Langai iki žemės gražu, bet reikia atsižvelgti ir į kuriamo interjero stilių ir į praktiškumą. Aš daryčiau kokius 15cm nuo žemės, bent jau. Krūva problemų atpuola.
Kambario duris gal daryčiau patalpos kampe, kažkaip skaniau išsinaudoja erdvė, tokiu atveju. Nes lova taip pastatyta man nepatiktų. O ir tos durys dažniausiai būna atidarytos. Bet čia jau individualu.
Bet projektas man prie geresnių  4u.gif sėkmės  4u.gif



Vat yra tokių dalykų, kuriuos jaučiam intuityviai: man tas wc miegamajame yra absurdiškas, bet architektas sako esą labai praktiška. Buvom iškėlę jį prie didžiojo wc ir ko gero, reikėtų grįžti prie tokio varianto. Ir dėl to, kad miegamoji zona turi būti kažkaip energetiškai švari ir vamzdynų nereikės tiesti tiek metrų.

Apie vaikų kambarių duris man irgi kyla klausimų. Atrodo nepatogiai, pravertos durys stirksos vidury kambario. Stumdomos turbūt nepatogios darinėti. Man regis, reikėtų duris prie sienos "glausti".
Atsakyti
QUOTE(cibulis @ 2017 07 17, 22:51)
Su baldų išdėstymu - tragedija. Tėvų kambaryje lovą nukreipti į WC duris yra visiška nesąmonė arba paprasčiau - ne Fengšui. Taip kaip pastatytos lovos vaikų kambariuose aš jokiu būdu nemiegočiau - būtų nejauku. Vaikų kambariuose stalai užstoją dalį spintų - nepatogu. Kas per patalpa A4? Tikriausiai darbo/svečių kambarys. Matosi, kad baisiai siauras. Koridorių daug, o kambarys - siauras. Asmeniškai nemėgstu kreivų kambarių. Jūsų vonia dvigubai kreiva - viena siena eina ne stačiu kampu, o kita dar užapvalinta. Esu buvęs panašioje svetainėje bute. Man buvo nejauku.

Vaikų kambarius skiria dubliuotas langas. Aš tokius langus turiu savo name. Štai čia galite paskaityti, kokių išdaigų jie pridaro. Patalpa A6 tikriausiai katilinė? Namą šildysite malkomis? Kam tos papildomos durys iš katilinės į lauką? Dvi lauko durys šiltam A/A+ klasės namui brangus dalykas. Kodėl name nėra valgomojo stalo? Net per šventes sėdėsite prie baro?


Ačiū už kritiką. Tėvų miegamojo wc esu linkusi išmesti.
Dėl vaikų kambarių. Planuomi stalai beveik per visą kambario plotį, o spintos gerokai siauresnės, nei plane, nes manau, tikrai nereikia tokių didelių spintų. Dėl vaikų lovų vietos kambaryje reikėtų, matyt, pagalvoti. Kryptis "galva į rytus" kaip ir gera. Greičiausiai durų vietą reikėtų keisti. Kambariai apie 13,5 m2. Gal turite kokių nors pasiūlymų?

A4 - darbo kambarys. Jame pageidavau tik stalo ir knygų lentynų. Langas vitrininis į sodą. Architektas įpaišė ir sofutę. Gal ji ir reikalinga, jei kas liktų nakvoti? Apie tai nemąstėm.

Dėl pagrindinio vonios kambario "kreivumo". Man irgi nepatinka kreivumai. Tas užapvalinimas - kad koridorium "praslyst" patogiau. Vidinis "kreivumas" galbūt koreguojamas didele dušo kabina. Nežinau.

Dėl "dubliuoto" lango. Nežinau, ar tas gresia aliuminio langams.

A6 - katilinė-skalbykla ir dušas šuniui. Šildymas dujomis. Papildomos durys įeiti iš sodo, pvz., purvinais batais, parsivesti šunį. Katilinėje privalomas langas, tad galima vietoj jo įsirengti stiklines duris.

O dėl valgomojo stalo - kyla klausimų. Mes nelinkę "sėdėti" prie stalo. Neturime tokio įpročio. Arba tas vyktų labai retai, tad nežinau, ar reikia didinti namo m2 ir statyti stalą, kurį naudosime kartą per du mėn.

Papildyta:
Vienas iš tarpinių namo plano variantų buvo toks. Jame abu wc vienoje vietoje. Valgomojo zonoje - sala ir valgomasis stalas. "Kiaura" svetainė - t. y. vitrinos iš abiejų pusių. Suabejojome vitrinomis šiaurinėje pusėje.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodalksnė: 17 liepos 2017 - 23:32