Įkraunama...
Įkraunama...

Individualių namų projektai, 16 tema

QUOTE(Juodalksnė @ 2018 07 08, 14:09)
zaize, viskas Jūsų plane racionaliai suplanuota, išskyrus valgomojo stalo vietą koridoriuje. Ten ir sėdėt džiaugsmo mažai ir praeiti trukdo. Gal tuo 10 kvm terasos "įtraukite" į svetainės plotą, tuomet galėtumėte stalą statyti kitur.


Planuojam, jog svetainėje sofą statysim kitaip-prie vaikų kambario sienos.tada liks erdvė valgomajam stalui prie vakarinio lango, t.y. tarp virtuvės ir svetainės. Čia architektės patarimas buvo jį statyti toje tuščioje erdvėje, bet mes tikrai taip nedarysim:) Stalo tokio didelio neplanuojam, nedidelį stačiakampį, manau tikrai tilps mūsų planuojamoj vietoj:)
Atsakyti
dėl terasos įtraukimo į namą labai daug galvojom, visgi kažkaip pasilikom prie varianto, jog dalis terasos bus įtraukta į namą, dalis išsikišusi iš už namo ribų.
gal yra pasidariusių panašų variantą?
Atsakyti
QUOTE(zaize @ 2018 07 09, 13:34)
Planuojam, jog svetainėje sofą statysim kitaip-prie vaikų kambario sienos.tada liks erdvė valgomajam stalui prie vakarinio lango, t.y. tarp virtuvės ir svetainės. Čia architektės patarimas buvo jį statyti toje tuščioje erdvėje, bet mes tikrai taip nedarysim:)  Stalo tokio didelio neplanuojam, nedidelį stačiakampį, manau tikrai tilps mūsų planuojamoj vietoj:)


irgi nieko gero- svetaine mazyte, sugrusta su valgomojo zona, o holas didziulis, ka jame veikt?
Atsakyti

Planuojam, jog svetainėje sofą statysim kitaip-prie vaikų kambario sienos.tada liks erdvė valgomajam stalui prie vakarinio lango, t.y. tarp virtuvės ir svetainės. Čia architektės patarimas buvo jį statyti toje tuščioje erdvėje, bet mes tikrai taip nedarysim:) Stalo tokio didelio neplanuojam, nedidelį stačiakampį, manau tikrai tilps mūsų planuojamoj vietoj:)

Pritariu Nadai. Mus architektė labai saugojo nuo tokių sprendimų, kad namo viduje nesigautų tamsios skylės. 

Atsakyti
QUOTE(zaize @ 2018 07 09, 11:51)
dėl terasos įtraukimo į namą labai daug galvojom, visgi kažkaip pasilikom prie varianto, jog dalis terasos bus įtraukta į namą, dalis išsikišusi iš už namo ribų.
gal yra pasidariusių panašų variantą?


Mano siūlomas variantas smile.gif
žinoma viską reiktu pasikoreguoti, pasistumdyti ir pan.. na bet pati idėja smile.gif jei nenaikinti terasos ir naudingai panaudoti ta "holą" kuris tokiame mažame namuky suvalgo didelią dalį vietos smile.gif


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robertuxas: 10 liepos 2018 - 07:54
galvojom ir apie tą tuščią erdvę, architektei taip pat nelabai patiko..bet pagalvojom,ar vaikam palakstyt, pažaist, ar man pasimankštint (turiu reguliariai tai daryti), bus erdvė.visaip bandėm deliot, kad gautųsi mažesnė..dabar kai karšta, pradedu galvot ar ne klaida buvo visus kambarius į pietus daryti..
Atsakyti

galvojom ir apie tą tuščią erdvę, architektei taip pat nelabai patiko..bet pagalvojom,ar vaikam palakstyt, pažaist, ar man pasimankštint (turiu reguliariai tai daryti), bus erdvė.visaip bandėm deliot, kad gautųsi mažesnė..dabar kai karšta, pradedu galvot ar ne klaida buvo visus kambarius į pietus daryti..

Robertuxas variantas labai įdomus, manau tikrai geriau erdvę išnaudoja. 

O dėl pietinių langų tai manau nereikia daug sukti galvos. Naujos statybos namas, bus rekuperacinė sistema, jeigu jausit poreikį - turėsite sluoksnį tamsesnių užuolaidų/roletų. 

O sakykit, kokio dydžio namo matmenys? 

Didysis miegamasis gan mažas pas jus ir pati stebiuosi, kad taip sakau :D visada maniau, kad 12-14kvm yra optimalu, bet gyvai nuvažiavau į įrengtą namą ir pažiūrėjau kaip atrodo 17kvm miegamasis su 160cm pločio lova ir sienine spinta ir likau apakus. Žinoma, ten daug laiko nepraleisite, bet jeigu vertinate erdvės jausmą, rekomenduočiau svarstyti variantus kaip jį padidinti. Tas pats su vaikų kambariais. 

Gal yra variantas palikti du kambarius vietoje trijų?

Atsakyti
vidiniai namo matmenys 10x13.
na miegamajam neplanuojam daug laiko praleisti, tad ir nesinori labai jo išplėsti. Aš pati augau 9kv.m kambary, tai 12 kv.m. vaikams atrodo pats tas.Kadangi nežinom kaip bus,jauni esam, tai norisi palikti atsargai tą vieną vaiko kambarį..
mane dabar labiausiai kankina du klausimai-ką daryt su stogine ir terasa..gal terasą daryt prijungiamą tiesiog,nors tas pavėsis nuo namo gal ir gerai, kai dalis jos pakišta po namo stogu.
o stoginė mūsų namą labai nustumia į pietus..šiaip, su ja gražiau namas žiūrisi,bent man.tik gaunasi, kad reiks daryt 30 m kelio iki jos per sklypą (kadangi namą trauksim link rytinės pusės, kad vakaruose būtų kuo laisviau. o gal tieiog daryti tą stoginę/mašinų parkavimą netoli įvažiavimo į sklypą,šiaurinėj pusėj?tada kelio ne tiek daug reiktų tiesti.net nežinau. pabandysiu įkelti kokį planelį, kas aiškiau stuaciją apibūdintų
Atsakyti

vidiniai namo matmenys 10x13.
na miegamajam neplanuojam daug laiko praleisti, tad ir nesinori labai jo išplėsti. Aš pati augau 9kv.m kambary, tai 12 kv.m. vaikams atrodo pats tas.Kadangi nežinom kaip bus,jauni esam, tai norisi palikti atsargai tą vieną vaiko kambarį..
mane dabar labiausiai kankina du klausimai-ką daryt su stogine ir terasa..gal terasą daryt prijungiamą tiesiog,nors tas pavėsis nuo namo gal ir gerai, kai dalis jos pakišta po namo stogu.
o stoginė mūsų namą labai nustumia į pietus..šiaip, su ja gražiau namas žiūrisi,bent man.tik gaunasi, kad reiks daryt 30 m kelio iki jos per sklypą (kadangi namą trauksim link rytinės pusės, kad vakaruose būtų kuo laisviau. o gal tieiog daryti tą stoginę/mašinų parkavimą netoli įvažiavimo į sklypą,šiaurinėj pusėj?tada kelio ne tiek daug reiktų tiesti.net nežinau. pabandysiu įkelti kokį planelį, kas aiškiau stuaciją apibūdintų

Mano ir dabartinis miegamasis 10kvm, o dar ir darbinis stalas telpa :D Tik nepamirškite, kad įėjimas ir sieninė spinta tikrai erdvės suvalgys. Kol vaikučiai mažiukai gal ir nieko, bet kažkada ateis ir paauglystė, kai norės savo erdvės, vietos. 

Ir būtų labai gerai, jei įmestumėt planiuką kaip ir pati minėjot. Kaip tas sklypas atrodo, kur kelis ir kur šiaurė.. dabar vaizduotėje sunku susidėlioti :) 

Atsakyti

šiaurė-kelias,vakarai,kur medžiai (iš tikrųjų jų nėra)

Priedas  viz.jpg   155,28KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  planas11 - Copy.jpg   75,97KB   3 Parsiųsta kartų

Atsakyti

šiaurė-kelias,vakarai,kur medžiai (iš tikrųjų jų nėra)

attachicon.gifviz.jpgattachicon.gifplanas11 - Copy.jpg

 O ar esate įsipareigoję būtent ten turėti į važiavimą? negalite arčiau?

Atsakyti

pats įvažiavimas į sklypą galimas tik toje vietoje.

Atsakyti