Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jis kažko nesupranta, ar man reikia keistis?

Gal vyras kiek perlenkia lazdą.

Dėl kosmetikos - ji tikrai pagražina moterį. Bet idealu yra, kai kosmetika nėra pastebima.
Atsakyti
QUOTE(Tomasir @ 2017 08 01, 16:15)
Gal vyras kiek perlenkia lazdą.

Dėl kosmetikos - ji tikrai pagražina moterį. Bet idealu yra, kai kosmetika nėra pastebima.

Prie ko cia kosmetika, jei vyras savo zmona su kitomis lygina?
Atsakyti
QUOTE(Persikine @ 2017 07 30, 12:40)
Labas, mielos moterys.
Rašau gamindama pietus- tad skubos tvarka biggrin.gif Ilgai dvejojau, ar rašyti, bet kartais čia galima rasti šaunių, protingų damų.
Apie save: esu išsilavinusi, jauna moteris. Išvaizda: ryškių, bruožų, sportuojanti, prisižiūrinti (bet ne miss madam Fyfa 3000). Tikrai esu jaunatviška, simpatiška.
Apie vyrą: susituokę jau 4 metus. Pastaruoju metu visą laiką (beje, tas buvo ir santykių pradžioje) gaunu komentarų, kad nesu moterišką, kad nesidažau tiek, kiek jam norėtųsi. Kad pažiūrėk, kokia kita, o tu kokia. Kad "ana tai baisi, bet jos š**na gerulė". Kodėl nesidažai namie? Ir panašaus tipo dalykai. Aš jam sakiau, kad mane skaudina tokie dalykai, plius, neturiu kalno jo kontroliuojamų pinigų, dirbu pamaininį darbą, kas tenka dirbti ir naktimis. Darbas ne oficinis, ne sedžiu rankyčių sudėjus... Jis po naktinės, man išėjus iš dušo užsipuola, kodėl aš susirišus kuodą? Kodėl kiti vyrai gali "turėti šalia savęs gražią moterį, o aš ne??"
Buvau išėjus. Du mėnesius gyvenome atskirai. Susitaikėme. Tad noriu Jūsų nuomonės - ar aš tikrai kažko nesuprantu, arba aš nesu jo skonio moteris, arba...? Ačiū už bet kokias nuomones.  4u.gif


Jus mergina, del ko su tuo vyriskiu gyvenat? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 01 rugpjūčio 2017 - 20:12

Gal vyras kiek perlenkia lazdą.

Dėl kosmetikos - ji tikrai pagražina moterį. Bet idealu yra, kai kosmetika nėra pastebima.

Jokia sveiko proto moteris nesidazys namuose, nes tai nesveika veido odai ir be to nepatogu,  nes negali veido liesti, pasitrinti i pagalve ir pan. Ir joks normalus vyras neprasys moters dazytis namuose. Jis ka negali i ja naturalia ziureti? 

Atsakyti

man labai patiko neseniai skaitytas psichologes komentaras apie situacija kai vyras kabinejasi prie moters isvaizdos (nesvarbu ar tai virsvoris ar del ko nors kito, principas tai pats):

http://psichika.eu/b...numesiu-svorio/

Atsakyti
Paskaičiau ir taip juokas suėmė. tongue.gif Prieš daug daug metų, man vyras taip pat buvo iškėlęs panašų ultimatumą.Buvau po gimdymo, aišku ir viršsvoris buvo.Pradėjo niurnėti,kad esu stora, (.)(.) nudribę, pilvas nukaręs,ir t.t.Žinoma jis mane paliko, ir kas įdomiausia išėjo pas dar storesnę blink.gif
Išsiskyrėme,dirbau, užsidirbau, pasitaisiau figūra. Viena užsiauginau sūnų.Norėjo grįžti, bet nepriėmiau.
Taip,kad miela mergaite, bėk kuo toliau nuo tokio tipo.Nėra pas jus jokios meilės, anei supratimo.Kas bus kai susirgsi, neturėsi jėgų niekam?
Female,ačiū už straipsnio nuorodą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lisitėja2: 02 rugpjūčio 2017 - 08:54
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 08 01, 23:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Tomasir" data-cid="71742851" data-time="1501593322"><div><p>Gal vyras kiek perlenkia lazdą.

Dėl kosmetikos - ji tikrai pagražina moterį. Bet idealu yra, kai kosmetika nėra pastebima.</p></div></blockquote><p>Jokia sveiko proto moteris nesidazys namuose, nes tai nesveika veido odai ir be to nepatogu,  nes negali veido liesti, pasitrinti i pagalve ir pan. Ir joks normalus vyras neprasys moters dazytis namuose. Jis ka negali i ja naturalia ziureti? </p>

Nesuprantu, kaip diena su kosmetika gali liestis prie pagalviu? As jaunystej atsikelus ir nusiprausus visada akis tusu pasiryskindavau ( tiesiog del saves, nes man patikdavo ryskios akys), tai kad salycio su oda jokio nera.

O kad sitam vyrui jo moteris nerupi, tai cia faktas. Tik neaisku ko tada uz tokio teket reikejo, juk pries vedybas irgi taip snekejo. Galvojo, kad pasikeis?

O apie svori ta nuoroda paskaicius iskart prisiminiau kai cia forume kazkur vaikinas buvo tema sukures, kad su juo merginos neeina i pasimatymus. Tai virssvorio turi, moterom netinka. O kada jau 28 metu mergina virssvorio turi - tai cia jau visiems vyrams turi patikt? Jauna mergina, pries susipazistant su tuo vyru dar 10 kg daugiau svere. Tai cia normalu? As jau nekalbu apie isvaizda, bet bent jau del sveikatos reiktu mityba pareguliuot ar sportu uzsiimt. Gal tas vyras tokiu budu tos merginos sveikata rupinasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 02 rugpjūčio 2017 - 09:53
QUOTE(cambala @ 2017 08 02, 10:43)
Nesuprantu,  kaip diena su kosmetika gali liestis prie pagalviu? As jaunystej atsikelus ir nusiprausus visada akis tusu pasiryskindavau ( tiesiog del saves, nes man patikdavo ryskios akys), tai kad salycio su oda jokio nera.

O kad sitam vyrui jo moteris nerupi, tai cia faktas. Tik neaisku ko tada uz tokio teket reikejo, juk pries vedybas irgi taip snekejo. Galvojo, kad pasikeis?

O apie svori ta nuoroda paskaicius iskart prisiminiau kai cia forume kazkur vaikinas buvo tema sukures, kad su juo merginos neeina i pasimatymus. Tai virssvorio turi, moterom netinka. O kada jau 28 metu mergina virssvorio turi - tai cia jau visiems vyrams turi patikt? Jauna mergina, pries susipazistant su  tuo vyru dar 10 kg daugiau svere. Tai cia normalu? As jau nekalbu apie isvaizda, bet bent jau del sveikatos reiktu mityba pareguliuot ar sportu uzsiimt. Gal tas vyras tokiu budu tos merginos sveikata rupinasi.

Del saves? blink.gif jus vaikstot ir matot savo akis? ar nuolat prie veidrodzio sedejot? ar siaip tusas patinka ant blakstienu, smagu siek tiek chemijos?salytis su akim yra tai siek tiek blogiau , nei su oda... o dabar del saves jau nesidazot? biggrin.gif

Viena yra kai jau susipazysti ir renkiesi nori partnerio su virsvoriu ar ne, ir visai kas kita, kai po gimdymo ar su metais tas svoris paauga. Aisku visi nori sveiku ir graziu partneriu, bet prikaisioti del to tai jau ne kas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 rugpjūčio 2017 - 11:32
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 02, 11:31)
Del saves?  blink.gif jus vaikstot ir matot savo akis? ar nuolat prie veidrodzio sedejot? ar siaip tusas patinka ant blakstienu, smagu siek tiek chemijos?salytis su akim yra tai siek tiek blogiau , nei su oda... o dabar del saves jau nesidazot?  biggrin.gif

Viena yra kai jau susipazysti ir renkiesi nori partnerio su virsvoriu ar ne, ir visai kas kita, kai po gimdymo ar su metais tas svoris paauga. Aisku visi nori sveiku ir graziu partneriu, bet prikaisioti del to tai jau ne kas...

Aisku del saves. O ka, grozetis savim negalima? Na yra tu veidrodziu, nereikia stoveti, praeinant matosi.
Juk cia lygiai taip pat kaip su apatiniu trikotazu - uzsidedi grazius, sau patinkancius apatinius, niekas nemato, nes virsuj kiti rubai buna.
Atsimenu jysu rasymus, kad kremas nesveika, vandeniu muilu praustis nesveika... Man reiskias sveika ir tinka, nes senejimas priklauso nuo genu ir nuo gyvenimo budo, kazkaip problemu nera. Be to kosmetika normalia rinktis reikia, o ne kokia is kokios norfos.
Dazausi, bet maziau.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 02, 13:46)
Aisku del saves. O ka, grozetis savim negalima? Na yra tu veidrodziu, nereikia stoveti, praeinant matosi.
Juk cia lygiai taip pat kaip su apatiniu trikotazu - uzsidedi grazius, sau patinkancius apatinius, niekas nemato, nes virsuj kiti rubai buna.
Atsimenu jysu rasymus, kad kremas nesveika, vandeniu muilu praustis nesveika... Man reiskias sveika ir tinka, nes senejimas priklauso nuo genu ir nuo gyvenimo budo, kazkaip problemu nera. Be to kosmetika normalia rinktis reikia, o ne kokia is kokios norfos.
Dazausi, bet maziau.

As sau grazi ir be dazu biggrin.gif Nu chemijos dejimas ant blakstienu ne tas pats, kas rubai. Man apatinis trikotazas turi pirmiausia buti naturalus, kad butu sveika, kad neprisidaryt ten bedu, kazin koks ten ghrozis bus, pasigavus koki grybeli biggrin.gif , o kai daiktas geras, kokybiskas, tai ir grazus. Ir siaip jau mato kai kas ta apatini trikotaza. mirksiukas.gif
Kremas kremui nelygu, o del muilo tai bet kokios kosmetologes to paklauskit, kad nesveika, ne kokia cia naujiena.
Ka reiskia normalia kosmetika, galvojat jei mokat 10k brangiau, tai ten jau ne chemija? biggrin.gif Tai yra visiskai naturaliu, bet abejoju ar tokia perkat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 rugpjūčio 2017 - 12:58
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 02, 12:56)
As sau grazi ir be dazu  biggrin.gif  Nu chemijos dejimas ant blakstienu ne tas pats, kas rubai. Man apatinis trikotazas turi pirmiausia buti naturalus, kad butu sveika, kad neprisidaryt ten bedu, kazin koks ten ghrozis bus, pasigavus koki grybeli  biggrin.gif  , o kai daiktas geras, kokybiskas, tai ir grazus. Ir siaip jau mato kai kas ta apatini trikotaza.  mirksiukas.gif
Kremas kremui nelygu, o del muilo tai bet kokios kosmetologes to paklauskit, kad nesveika, ne kokia cia naujiena.
Ka reiskia normalia kosmetika, galvojat jei mokat 10k brangiau, tai ten jau ne chemija? biggrin.gif  Tai yra visiskai naturaliu, bet abejoju ar tokia perkat  biggrin.gif

Tai negalvokit, kad visi turi elgtis kaip jus. Nes jus ne pasaulio bamba, aplink kuria viskas sukasi mirksiukas.gif .
Aha, tuoj begsiu pas kosmetologe biggrin.gif . Moteryte, as jums aiskiai pabreziu, kad organizmas pas visus skirtingas, imunitetas skirtingas, tai kad nesiciklinkites ant to savo sveikuoliskumo.
O kad grybelio neuzsiveist - tai praustis paciai ir apatini trikotaza skalbtis reikia mirksiukas.gif .Tiksliau nebut apsileidusiai biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 02 rugpjūčio 2017 - 13:07
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2017 08 02, 00:08)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Tomasir" data-cid="71742851" data-time="1501593322"><div><p>Gal vyras kiek perlenkia lazdą.

Dėl kosmetikos - ji tikrai pagražina moterį. Bet idealu yra, kai kosmetika nėra pastebima.</p></div></blockquote><p>Jokia sveiko proto moteris nesidazys namuose, nes tai nesveika veido odai ir be to nepatogu,  nes negali veido liesti, pasitrinti i pagalve ir pan. Ir joks normalus vyras neprasys moters dazytis namuose. Jis ka negali i ja naturalia ziureti? </p>

Jo.. tai pradekime namie vaikscioti, kaip kaliausės...o paskui verkia, kad vyrai i svetimas ziuri rolleyes.gif
Atsakyti