Įkraunama...
Įkraunama...

2017m. Rugsėjinukai. Tema Nr. 9

Ačiū merginos! :) Viskas kaip ir butu neblogai, jai ne skausmas nugaros ir pečių juostuoje :( poveikis po narkozes :cry2: bet dziaugiuosi jog mažylei viskas gerai, as pati jau kaip nors. :)

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ateinu prisiduoti, kad užlindau be eilės ir rugsėjo 18 susilaukiau sūnaus. Mūsų viešnagė užtruko ligoninėj, tai nelabai pavyko jūsų sekti...

Sveikinu visas susitikus su savo mažyliais bigsmile.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif

ateinu prisiduoti, kad užlindau be eilės ir rugsėjo 18 susilaukiau sūnaus. Mūsų viešnagė užtruko ligoninėj, tai nelabai pavyko jūsų sekti...

Sveikinu visas susitikus su savo mažyliais bigsmile.gif

Sveikinimai!

Ammer, sveikatos  :4u:​ 

Atsakyti

Tralialia - sveikinimai  :4u:

Atsakyti

Sveikos! :4u: merginos kurios po cezario norejau paklausti jusu, ar kuriai nors buvo istine pedos? Man taip ziauriai istino jog i jokius batus neina ikisti. :( kiek ilgai tas tinimas laikysis neaisku. Gal zinot kaip pagelbeti sau?

Atsakyti

Sveikos! :4u: merginos kurios po cezario norejau paklausti jusu, ar kuriai nors buvo istine pedos? Man taip ziauriai istino jog i jokius batus neina ikisti. :( kiek ilgai tas tinimas laikysis neaisku. Gal zinot kaip pagelbeti sau?

Aš ne po cp, bet kojos irgi ištino žiauriai, kaip kaladės kokios. Šiaip apie savaitę man buvo, gal pusantros.

Sveikinimai naujoms mamytėms  :4u:​ 

Atsakyti

Labukas.

Tai visos su kudikiais..ir temoje.. tyla..

Atsakyti

Labas rytas, 

naktele visai nebloga apturejom, jauciuosi pailsejus. Vakar vakare mazoji kabejo ant (.) bet uz tat po to ismoegojo 3.5val :) 

einu ieskotis pusryciu :) 

mylima - kaip tu laikaisi?  :4u: Akitta? Kas cia dar ko fb nera? :) uri? :) 

Atsakyti

As visai nieko. Siandien jau dvi savaites :) o prabego lyg pora dienu..

Kai toks oras, sedziu namie.. apskritai..marsrutas lova-virtuve-vonia-lova.. tai gan keista uzsidarius.. 

Mazulis miega, valgo, kakoja, kartais kniurksi ar verkia :) bijau garsiai dziaugtis, bet kolkas pilvo neskauda, i mano maista nereaguoja. 

Va taip dienos ir eina..

Atsakyti

As visai nieko. Siandien jau dvi savaites :) o prabego lyg pora dienu..

Kai toks oras, sedziu namie.. apskritai..marsrutas lova-virtuve-vonia-lova.. tai gan keista uzsidarius.. 

Mazulis miega, valgo, kakoja, kartais kniurksi ar verkia :) bijau garsiai dziaugtis, bet kolkas pilvo neskauda, i mano maista nereaguoja. 

Va taip dienos ir eina..

Nu manau visu kasdienybe dabar tokia :) 

mes laukiam siandien sveciu, tai reikes pasipuosti :) nesigalvoju dar ka bet manau kokia suknyte rasiu tinkancia, nes mazoji jau gerai ugtelejo, nemaza dalis sliustuku jau mazi  :D 

Atsakyti

Labas rytas, 

naktele visai nebloga apturejom, jauciuosi pailsejus. Vakar vakare mazoji kabejo ant (.) bet uz tat po to ismoegojo 3.5val :)

einu ieskotis pusryciu :)

mylima - kaip tu laikaisi?  :4u: Akitta? Kas cia dar ko fb nera? :) uri? :)

Mūsų mažoji būna ir 5,5val naktį išmiega, bet jau jin būdrauja ilgiau prasibudus... Būna ir 1,5, ir 3, ir 5val neužmiega, tai vis valgyt duodu, pampį pakeičiu (su pridarytu tikrai neužmiks), paskui vėl valgyt duodu. Būna užmiega... gal kokiai 10min ar 20min. Per 3h būna 220ml išgeria. Gal sakau čia koks augimo šuolis ar čia jau tiesiog jai nesimiega ir tiek? 

Nemanau, kad kokie diegliai, nes būna kad ir kiekvieną prasibudimą bent 1,5h neužmiega. Ir ne pilvą pučia, nes bandžiau espumisan lašiukus duot, tai jokio poveikio nebuvo :D Ir šiaip matyt išsiperdžia pati

Jau eina link 4sav, tai daugiau nei savaitę jau taip, anksčiau pusę val ir vėl miega

O kaip mandarinai sekas? Nebeprisijungia ji čia

Atsakyti

Tai jau turbūt visos fb ir tebendrauja, kad čia tokia tyluma? 

Tada nebeapsimoka ir berašyt čia, kai kelios tebendraus :)

Atsakyti