Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Guzikai, nu super, sakyciau produktyvus vizitas buvo! Gerai! Ne tai kad aaai oooi bandyyykit toliau! 

Atsakyti

Parejau is darbo nusikalusi, mb sako tu nescia! Sakau is ko sprendi? Sake mane nescia sapnavo ir siaip kazkaip kitaip atrodau.... 

Atsakyti

Dekui :) As irgi laiminga, kad pagaliau vyksta reikalai :D

Beladona, o gal tikrai?..

Atsakyti

Guzike, kaip faina, kad taip gerai pažiūrėjo jus! Ir matai, komplimentai SMui :D Super!

Atsakyti

Tuoj ateis Jefimija ir mane apudys  :lol:  sakys, juk zadejau penktadieni sysiot  :lol:​ 

Nu tiek to, nesibarsiu. Bet šeštadienį kad būtų! :D Ateisiu pažiūrėti, kiek teigiamų NT prinešėt.

Man irgi kažko norisi kartu su jumis pasysioti, bet dar tik 7 dpo bus :D aišku, man tai ne kliūtis, nebūtų pirmas kartas :D

Atsakyti

Nu tiek to, nesibarsiu. Bet šeštadienį kad būtų! :D Ateisiu pažiūrėti, kiek teigiamų NT prinešėt.

Man irgi kažko norisi kartu su jumis pasysioti, bet dar tik 7 dpo bus :D aišku, man tai ne kliūtis, nebūtų pirmas kartas :D

Jefimija, jei tik yra noro, junkis i kompanija! 

Atsakyti

Dekui :) As irgi laiminga, kad pagaliau vyksta reikalai :D

Beladona, o gal tikrai?..

Nebeilgai liko laukt, bus aisku ar mb aiskiaregis ar ne  :D​ 

Atsakyti

Tas, kuris dare abrazija, liepe laukti 6 men., mano gine - maziausiai 3 men.

 

Tai kiek laiko laukėte?  :)  Aš irgi turiu dvi skirtingas nuomones, nežinau kiek reiktų laukti  :hmm:  Šiaip sunkiai pastoju, tai gal ir nereikia ilgai užsilaukti  :)

Atsakyti

Guzikai, puikiai skamba vizitas  :victory2:  Kaip gerai, kad persirašėte, panašu, kad veiksmas vyksta  :)  Beje, ar nesijaudinai per daug?  :)​ 

Atsakyti

:D Realiai - ejau is proto, pilvas streikavo, kaip tik imanoma, ir galvojau numirsiu :D Bet jau pradejus kalbet viskas praejo, ziauriai fainas personalas, visi malonus, su sypsena, nuramina. Super zodziu :D

Atsakyti

Tai kiek laiko laukėte?  :)  Aš irgi turiu dvi skirtingas nuomones, nežinau kiek reiktų laukti  :hmm:  Šiaip sunkiai pastoju, tai gal ir nereikia ilgai užsilaukti  :)

3 tikrai, bet pas mus per vyro komandiruotes dar prisidejo nes kai reikia jis vis kitam Europos gale  :huh2:  Cia labai sunku patarti kiek laukt, as pastojau po vieno karto tada, o dabar jau beveik metai po abrazijos ir nieko... 

Merginos, nusimato grupinis sisiojimas, jega bus veiksmo  :victory2: 

Guzikai, saunu kad reikalai juda.  :4u: 

Atsakyti

Jo merginos, sysiosim  :ploja2:  Man bkt laipsniu pakilo, 12 dpo, nu jau taaaip gundziaus imti ir apsysiot easy testuka, kad ui, bet atsilaikiau  :bigsmile:  :bigsmile:  siaip sio menesio grafikas pas mane visiskai kitoks nei ankstesni, tai nu gal ir rezultatas bus kitoks  :victory2: 

Atsakyti