Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Labas rytas 4u.gif
beladona, kam tau laukti šeštadienio, kad jau ir taip aiškiai tu nestuke.gif wub.gif wub.gif
Gal parodytum grafikėlį? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif
beladona, kam tau laukti šeštadienio, kad jau ir taip aiškiai tu nestuke.gifwub.gifwub.gif
Gal parodytum grafikėlį? ax.gif

Na nezinau... dar pora dienikiu ir bus viskas aisku, kol kas ramiai, neprisisvajoju...

 

va mano grafikiukas http://tevu-darzelis...647@17090742083

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 04 spalio 2017 - 09:16
Koks gražus grafikėlis wub.gif
Mano tai dar tik toks Nors man atrodo, kad OV buvo 15CD. Kol kas laukiu..požymiai tokie žvelnūs - krūtinė jautresnė, pilvuką truputį pamaudžia.
Atsakyti

Koks gražus grafikėlis wub.gif
Mano tai dar tik toks Nors man atrodo, kad OV buvo 15CD. Kol kas laukiu..požymiai tokie žvelnūs - krūtinė jautresnė, pilvuką truputį pamaudžia.

Na kol kas irgi atrodo graziai ;) o kodel tiek mazai myliuku ? imkit pavyzdi is senuku  :D  :rolleyes:  :mirksiukas:​ 

Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2017 10 04, 10:28)
Na kol kas irgi atrodo graziai ;) o kodel tiek mazai myliuku ? imkit pavyzdi is senuku  biggrin.gif  rolleyes.gif  mirksiukas.gif​ </p>

blush-anim-cl.gif Na, kad MB išvis dar nori palaukti su vaikais (dėl jo sveikatos problemų)..tai taip nedrąsiai viskas biggrin.gif O šiaip kadangi turiu jau du berniukus, tai gal gausis mergaitė wub.gif
Atsakyti

blush-anim-cl.gifNa, kad MB išvis dar nori palaukti su vaikais (dėl jo sveikatos problemų)..tai taip nedrąsiai viskas biggrin.gifO šiaip kadangi turiu jau du berniukus, tai gal gausis mergaitė wub.gif

 Oi kaip smagu butu, tikra princese butu  :wub:  to ir linkiu  :wub:  

Atsakyti

:D Realiai - ejau is proto, pilvas streikavo, kaip tik imanoma, ir galvojau numirsiu :D Bet jau pradejus kalbet viskas praejo, ziauriai fainas personalas, visi malonus, su sypsena, nuramina. Super zodziu :D

Na va, kai žmogiškai egliasi, tai ir viduje ramu  :D​ 

Atsakyti

3 tikrai, bet pas mus per vyro komandiruotes dar prisidejo nes kai reikia jis vis kitam Europos gale  :huh2:  Cia labai sunku patarti kiek laukt, as pastojau po vieno karto tada, o dabar jau beveik metai po abrazijos ir nieko... 

Vat to ir bijau, kad vėl ilgai nesigaus, tai nesinori ilgai laukti  :unsure:  Na žiūrėsiu, vis tiek pirmą ciklą bet kuriuo atveju turiu praleisti, tai iš pradžių reikia sulaukti normalių mm ir žiūrėti koks tas pirmas ciklas bus  :unsure:​ 

Atsakyti

Jo merginos, sysiosim  :ploja2:  Man bkt laipsniu pakilo, 12 dpo, nu jau taaaip gundziaus imti ir apsysiot easy testuka, kad ui, bet atsilaikiau  :bigsmile:  :bigsmile:  siaip sio menesio grafikas pas mane visiskai kitoks nei ankstesni, tai nu gal ir rezultatas bus kitoks  :victory2:

Na ir kantrybės turi, tavo vietoje tikrai būčiau siustelėjusi ant testuko  :D 

Atsakyti

Na ir kantrybės turi, tavo vietoje tikrai būčiau siustelėjusi ant testuko  :D

Kantrybe dorybe ;)

Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2017 10 04, 07:46)
<p>Jo merginos, sysiosim  ploja.gif  Man bkt laipsniu pakilo, 12 dpo, nu jau taaaip gundziaus imti ir apsysiot easy testuka, kad ui, bet atsilaikiau  bigsmile.gif  bigsmile.gif  siaip sio menesio grafikas pas mane visiskai kitoks nei ankstesni, tai nu gal ir rezultatas bus kitoks  victory.gif </p>

Gal ka gero atnesa grafikelis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(soweluu @ 2017 10 04, 08:43)
blush-anim-cl.gif Na, kad MB išvis dar nori palaukti su vaikais (dėl jo sveikatos problemų)..tai taip nedrąsiai viskas biggrin.gif O šiaip kadangi turiu jau du berniukus, tai gal gausis mergaitė  wub.gif

Mano pusbrolis turejo 2 berniukus, pasiryzo treciam vaikuciui, nes labai jau kasyciu norejo, bet ka begioja 3 berniukai :-)
Atsakyti

Sveikutės, abejoju kad darysiu testuka šeštadieni. Jaučiu kad ateina mm  :cry2: 

Atsakyti