Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Sveikos,

pagavau Zirniuka ir dingau :4u:  ziuriu vis su vaiduokliuku vis sarase...

tai joks vaiduokliukas, o tikras maziukas, kuriam jau 8 savaites ir kelios dienos :)  jau buvau pasimatyme ir maciau plakancia sirdute :nestuke  dabar beliko saugiau isnesioti...

Virusiukai visoms :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke​ 

Atsakyti

Sveikos,

pagavau Zirniuka ir dingau :4u:  ziuriu vis su vaiduokliuku vis sarase...

tai joks vaiduokliukas, o tikras maziukas, kuriam jau 8 savaites ir kelios dienos :)  jau buvau pasimatyme ir maciau plakancia sirdute :nestuke  dabar beliko saugiau isnesioti...

Virusiukai visoms :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke  :nestuke 

Geri virusiukai, gaudau  :bigsmile: 

Atsakyti

Labas, soweluu  :4u:  dekui uz palaikyma.... bet katik buvau wc ir jau tepliot pradejo, pramus siandien arba ryt tikrai  :( 

Ech, kaip gaila... Imk  :4u: 

Atsakyti

Gaudau ir as virusiuka  :rolleyes: 

Man po trupuciuka teplioja... ir labai maudzia pilva ir nugara. tai kad nemanau kad cia implantacija  :( bet...stebiu ir laukiu toliau, maza kas...  :rolleyes: 

Atsakyti
Morka, džiugu, kad viskas sklandžiai wub.gif Aš irgi virusiuką gaudau 4u.gif
Atsakyti

Man atrodo, kad katės žiūrėjo ir galvojo:"Jetau, kiek triukšmo čia kelia šeimininkė dėl kažkokio popieriuko ir buteliukų"  :D

O tai jums davė viską namo parsinešti ir namie reikės pripildyti buteliuką?  :) Ar spėsit nunešti, nes yra kažkoks laiko limitas, per kiek reikia pristatyti turtą tyrimui, kitaip gali būti netikslūs tyrimai  :)​ 

 

Jo, dave parsinest, ten arba uzsirases laika tam laikui nunesi per ne ilgiau nei pusvalandi, arba rasydamasis laika pasakai, kad reikes kambariuko. Kadangi mum iki ten trenktis apie pusantros valandos, tai prasys kambariuko, kaip ir ana karta. O genijus dar nepasiskambino. Pakele mane is lovos siaip ne taip (sunku sian keltis, galva spaudzia, visa tokia meeeh), nurioglinu zemyn - a jis sau kompu zaidzia vel su draugu musu. Sakau nu saunumelis, vyre :D Nieko, tegu dziaugiasi, as va planuoju aparata ijungt, turetu but garsus :D Nusipirkau toki nediduka kilimeliam ir minkstiem baldam plaut. Turejom dideli, kur stumdyt reik arba nusikelia dalis laiptam ir pns, bet perleidom draugei, kai pas mus kiliminiu dangu neliko, o pas ja nuomojamam VISUR jos. Tai vat, isijungsiu - baigsis visi zaidimai :D

Atsakyti

nežinau ar čia reikia kreiptis, jei noriu parduoti clear blue nėštumo testus, tokios temelės prie skelbimų neradau, gal kas gali nukreipti? :)

Atsakyti

Sveikos merginos,

Kažkaip bežiūrint serialą, sugalvojau pasimatuot temperatūrą, 37,3 net nutirpau pamačius. O kadangi čia trūksta marianų... Bet matavausi dabar, vakare, taigi gal tai nieko ir nereiškia :)

Atsakyti

Gal nereiskia, gali ir reikst :D

Atsakyti

Sveikos merginos, Kažkaip bežiūrint serialą, sugalvojau pasimatuot temperatūrą, 37,3 net nutirpau pamačius. O kadangi čia trūksta marianų... Bet matavausi dabar, vakare, taigi gal tai nieko ir nereiškia :)

 

Vakarine bkt visiskai nieko nereiskia. Pasimatavau katik 37.7 pas mane. Ryte buvo 36.9, vakar ryte 37.1. Taigi krenta. Tik stebint visa cikla pagal bkt galima kazka spresti.

Atsakyti

Yra kam reiskia :D As kadangi bazines negaliu dar matuot, o kuno temperatura po O visada butent vakarais stipriai pakyla, tai kazka galiu sprest. Bet as pries O mazdaug pradedu matuot ir taip iki pat kraujadieniui, tai kazka galiu sprest.

Nors maciau forumuose, kad kaikuriom pastojus, jos pradeda lengvai karsciuot. Bet cia labiau isimtis, nei taisykle, turbut.

Atsakyti

Jo, dave parsinest, ten arba uzsirases laika tam laikui nunesi per ne ilgiau nei pusvalandi, arba rasydamasis laika pasakai, kad reikes kambariuko. Kadangi mum iki ten trenktis apie pusantros valandos, tai prasys kambariuko, kaip ir ana karta. O genijus dar nepasiskambino.

Pff, maniškis irgi neskambino  :D  Man teko jį užrašyti, tada jis nusprendė, kad tuo laiku negali, teko skambinti, atšaukinėti vizitą ir perrašinėti  :D Vyrai... :oh:  :D​ 

Atsakyti