Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Sukeliau skandala didziausia, sakau prisipazinkit kas pridirbot, tie ziuri i mane, mazdaug "sterilizavot mus? turekites, mes nesidauginam - nesidauginsit ir jus. Mes jusu vakuciai!"

Man atrodo, kad katės žiūrėjo ir galvojo:"Jetau, kiek triukšmo čia kelia šeimininkė dėl kažkokio popieriuko ir buteliukų"  :D 

O tai jums davė viską namo parsinešti ir namie reikės pripildyti buteliuką?  :) Ar spėsit nunešti, nes yra kažkoks laiko limitas, per kiek reikia pristatyti turtą tyrimui, kitaip gali būti netikslūs tyrimai  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas.... nebegrazus mano grafikelis, bkt pakrito 0.2 laipsnio, sulauksiu nelabuju....ech.....
Bet iki pradinės bt, kuri būna iki O, nenukrito?  :)​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 05 spalio 2017 - 08:53

Bet iki pradinės bt, kuri būna iki O, nenukrito?  :)​ 

Dar ne, bet as jau zinau kaip bus toliau, ryt pakris dar per 0.2 laipsnio, o poryt atbildes mmm  :cry2:​ 

Atsakyti
QUOTE(ona24 @ 2017 10 04, 21:38)
<p>Labukas visoms katas nuo karto vis paskaitau dar reciau parasau. Jau metai kaip bandom susilaukti dar vieno kinderiuko kadangi turim 3 berniukus vis norisi ir mergytes. O kaip nekimba  tai nekimba. Bet labai tikiuosi kad sis ciklas buvo sekmingas mm turejo kaio ir snd prasideti bet kolkas nera ryt leksiu iiestuka nt pirki. ax.gif jau kiek prigadinau aisku per anksti doh.gif​ bet vis tas nekantrumas. Tad nera mm viltis yra.</p>

Sveika prisijungusi 4u.gif Lauksim gerų žinių ax.gif

beladona 4u.gif aš vietoj tavęs NT gadinčiau ir būtų aišku. Nes esu mačiusi pastojusių grafikėliuosi didesnių svyravimų mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveika prisijungusi 4u.gifLauksim gerų žinių ax.gif

beladona 4u.gifaš vietoj tavęs NT gadinčiau ir būtų aišku. Nes esu mačiusi pastojusių grafikėliuosi didesnių svyravimų mirksiukas.gif

Labas, soweluu  :4u:  dekui uz palaikyma.... bet katik buvau wc ir jau tepliot pradejo, pramus siandien arba ryt tikrai  :(​ 

Atsakyti

Sveika prisijungusi 4u.gifLauksim gerų žinių ax.gif

beladona 4u.gifaš vietoj tavęs NT gadinčiau ir būtų aišku. Nes esu mačiusi pastojusių grafikėliuosi didesnių svyravimų mirksiukas.gif

Labas, soweluu  :4u:  dekui uz palaikyma.... bet katik buvau wc ir jau tepliot pradejo, pramus siandien arba ryt tikrai  :(​ 

Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2017 10 05, 10:51)
bet katik buvau wc ir jau tepliot pradejo, pramus siandien arba ryt tikrai  verysad.gif​ </p>

console.gif ech..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soweluu: 05 spalio 2017 - 10:20

Labas rytas, as visai nesuprantu kas su manim darosi  :huh2:  vakar kaip ir rasiau patamsejo isskyros biski. Vakare lasiukas ne kraujo buvo, irnetepliojimas...rozines sviesiai rudos spalvos. Siandien ryte po myliuko einu i tulika, o ten labai daug tokiu isskyru...Sakau vyrui nu va, pramusei man mm. Tai man ciklas 24 dienos gavosi.  nu nesamone kazkokia  :cry2: 

beladona gal mums sekantia ciklas bus sekmingesnis  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas, as visai nesuprantu kas su manim darosi  :huh2:  vakar kaip ir rasiau patamsejo isskyros biski. Vakare lasiukas ne kraujo buvo, irnetepliojimas...rozines sviesiai rudos spalvos. Siandien ryte po myliuko einu i tulika, o ten labai daug tokiu isskyru...Sakau vyrui nu va, pramusei man mm. Tai man ciklas 24 dienos gavosi.  nu nesamone kazkokia  :cry2:

beladona gal mums sekantia ciklas bus sekmingesnis  :4u:

Pas mus vakar vakare myliukas buvo.... ech....

Fiesta10, butinai bus sekantis ciklas sekmingas  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 05 spalio 2017 - 11:01

Ov turi buti +- kaip tik tada kai mano gimtadienis  :rolleyes: tai gal tikrai pasiseks  :4u: 

Atsakyti

Dar ne, bet as jau zinau kaip bus toliau, ryt pakris dar per 0.2 laipsnio, o poryt atbildes mmm  :cry2:​ 

Aa, pas tave taip gražiai krenta po truputį iki mm, ane?  :unsure:  Pas mane tai iš kart visa bt nubilda žemyn, tai nepalieka net vietos pasvarstymams, kad gal dar užkils  :( 

Na, kitas ciklas bus sėkmingas  :4u:  Išlydėsiu visas į susiplanavusiųjų temą, o pati sėdėsiu ir lauksiu, kol bent galėsiu vėl bandyti pastoti  :D  :oh:​ 

Atsakyti

Fiesta, o gal dar ne mmm cia? Buna moterys tokius pakraujavimus palaiko mmm, o is tikruju implantacinis :)

Kisulita, auksciau nosi :4u:

Pas mane tai temp laikosi pakilus po ov 36.8 bet jau issiaiskinau per praita cikla, kad tai nieko nereiskia..

Atsakyti