Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Sveikos, 

Sunki diena siandien, maziui pirma diena darzelyje, verke mazius, verkiau ir as...turbut hormonai jau skauteja...taip sunku maziu su svietimais palikt, o dar kai verkia o paguost negali...palikau verkianti ir po valandos paemiau verkiant...nors sake visa laika neverke, tik vaiksciojo ir kartojo mama...kai pati darzelio nelankiau, man atrodo tragiskai tie nelaimingi vaiku veidai...noriu i dekreta...issiliejau..

Ryt planuoju testuka pagadinti:)

Morka, pradžia sunkiausia. Bet retas mažutis puikiai adaptuojasi, reikia daug kantrybės ir ramių nervų. Pasikalbėk su auklėtojomis, kaip jos rekomenduoja pradėti adaptuotis. Kai pratinau saviškį, iš pradžių palikinėjau be jokių ten ceremonijų, auklėtoja nenorėjo, kad pasilikinėčiau su vaiku, bet jis kriokdavo rūbinėj prie lango visą laiką, auklėtoja visai nesistengė nukreipti jo dėmesio, nedarė nieko, tik mus kaltino, kodėl vaiką kankinam  :blink: Matomai bijojo ir nenorėjo vaiko su diagnoze (tuo metu maniškis dar gėrė vaistus nuo epilepsijos, kūdikystėj turėjo 2 priepuolius ir po to 2,5 metų buvo gydomas). Neradom bendros kalbos ir keitėm grupę, žinoma tai yra kraštutinis atvejis ir manau tai nėra labai dažnai pasitaikantis dalykas. Kitoj grupėj iš karto paprašiau pradžioje leisti su juo pabūti po pora valandų, taip savaitę pažindinomės su vaikais, aplinka. Po to palikinėjau jau vieną po kelias valandas ir vis ilginau laiką. Na buvo ilga adaptacija, bet jau nebeverkdavo prie lango mamos laukdamas. Aišku buvo visko, nesakau, kad tai yra geras pratinimo būdas, nes visi vaikai skirtingi, bet labai svarbu pasitikėjimas ir mamos ramybė, nes jei vaikas matys tavo ašaras, supras, kad kažkas negerai. Sunku įgyvendinti, bet tikrai įmanoma. O gal tėtis gali nuvesti rytais? Žodžiu, stiprybės visai šeimynai  :4u: Ir sveikinu su teigiamu testuku  :) 

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  Morka, grazus testukas  :wub:  :nestuke 

Mano bt nusirideno, tai jau ryt sulauksiu nelabuju :( 

Survagiki, kaip tavo testukas ?

Atsakyti
Morka - sveikinu wub.gif nestuke.gif

O dėl darželio, tai tikriausiai labai retas vaikas eina be ašarų. Maniškis išvis anksti pradėjo, visko buvo pirmus mėnesius, bet aš ilgai su juo myluodavausi, sakydavau vis, kad grįšiu tada ir tada, namie kas vakarą kalbėdavom apie darželį, kaip jame smagu, ką veikti (būdavo verkia vakarais, kad jau nenori ryt eiti, bet tardavomės, kad mamytė į darbelį, tėtis į darbelį, o sūnelis į darželį)... Ir buvau vriedena mama, nes aiškiai ir tiksliai su auklėtojom kalbėjau, ko ir kaip noriu, kaip prie jo prieiti, rytais išvis garsiai rėkdavau "bėk, auklėtoja tave ant rankų palaikys" - nu ir kur ji dėsis, laikydavo rolleyes.gif biggrin.gif Pragyvenom ta sunkų laikotarpį ir dabar eina su džiaugsmu, kartais net nenori eit namo smile.gif Laikykytės, tėvams šis laikotarpis sunkesnis nei vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryžiukė: 05 rugsėjo 2017 - 08:36

O aš nieko. Taip vis dar neisigijau to testo kad pasidaryt :D Ir išvis supanikavau. Būsto savo neturim dabar tik žiūrimės ką čia pirkus. Tas finansų pareikalaus, o jei dar laukiuosi, tai išvis neįsivaizduoju kaip bus...

Atsakyti
beladona 4u.gif tavo ciklai neilgi, tai jau žiūrėk vėl greitai skaičiuosi DPO smile.gif

ryžiuke, ar jau turi atsakymus HCG? pakilo ? wub.gif

Survagiki, kartais visos situacijos susidėlioja geriau tik po kažkokio įvykio. Tarkim pastoji ir tada viskas daug geriau susitvarko, visi reikalai einasi geriau 4u.gif Nepergyvent iš anksto mirksiukas.gif

Kaip manot ar gali būti implantacija 6DPO? Nes man vakar nukrito BT, šiandien dar nekyla daug..ir nuo vakar pilvuką maudžia truputį bigsmile.gif Taip norėtųsi, kad tie simptomai būtų neišgalvoti wub.gif
Atsakyti

Morkyt, tavo NT akis degina, toks ryškuolis 😍 sveikinu! 

Atsakyti
QUOTE(Survagiki @ 2017 09 05, 10:51)
Ir išvis supanikavau. Būsto savo neturim dabar tik žiūrimės ką čia pirkus. Tas finansų pareikalaus, o jei dar laukiuosi, tai išvis neįsivaizduoju kaip bus...


Baik jau, aš tikiu, kad viskam savas laikas, ir jei leliukas ateina dabar, vadinas taip ir turi būti, ar turit nuosavą būstą ar ne smile.gif iš savo varpinės tai sakau, kadangi su pirmu absoliučiai nieko neturėjom, o ir nesišvietė greit turėt, bet gavosi geriau nei būtume pasvajoje ax.gif

QUOTE(soweluu @ 2017 09 05, 11:05)

ryžiuke, ar jau turi atsakymus HCG? pakilo ? wub.gif

Kaip manot ar gali būti implantacija 6DPO? Nes man vakar nukrito BT, šiandien dar nekyla daug..ir nuo vakar pilvuką maudžia truputį bigsmile.gif Taip norėtųsi, kad tie simptomai būtų neišgalvoti  wub.gif



Laukiu, po pietų žadėjo unsure.gif
Žinoma, kad gali, aišku labai anksti būtų, bet juk organizmo nesupaisysi, linkiu, kad tai ir vyktų bigsmile.gif
Atsakyti

O aš nieko. Taip vis dar neisigijau to testo kad pasidaryt :D Ir išvis supanikavau. Būsto savo neturim dabar tik žiūrimės ką čia pirkus. Tas finansų pareikalaus, o jei dar laukiuosi, tai išvis neįsivaizduoju kaip bus...

Mes irgi neturim :D neseniai persikraustėm į kitą, nežinomą šalį :D (na, ne taip jau seniai, prieš metus, bet gyvenam kaip naujakuriai, studio tipo bute). Turbūt gyvename nestabiliausiai šiuo metu. Tačiau aš tikiu, kad viskas bus gerai, viskas susigulės, kaip reikia.

Atsakyti

Jau pasimeciau, tai bkt turi nukristi po implantacijos, ne pakilti? As maniau turi pakilti..

Atsakyti

Jau pasimeciau, tai bkt turi nukristi po implantacijos, ne pakilti? As maniau turi pakilti..

Gal ir kristi (vienai dienai), gali ir kilti (trifazis grafikas). Man bent jau tie nukritimai 6-9 dpo visiškai nieko nereiškia, jų būta ir be pastojimų. Skaičiau, kad vienai dienai sukyla estrogenas, kuris paruošia gleivinę galimai implantacijai, ir numuša tą temperatūrą laikinai. Trifazis grafikėlis kiek esu mačiusi, paprastai geras žinias atneša :angel_not:

Atsakyti

Ryžiukė mato II
Morka;) mato II
09.02 - Cuddle nelaukia mmm
09.07 - Survagiki nelaukia mmm
09.07 - Beladona nelaukia mmm
09.11 - deraramos nelaukia mmm
09.15 - MeilesVaikai - PUPO
09.18 - Jefimija nelaukia mmm
09.23 - Ispaikyta nelaukia mmm
​09.26 - Kudlota nelaukia mmm

Atsakyti

Mano bt nusirideno, tai jau ryt sulauksiu nelabuju :(

Gaila :4u:

Atsakyti