Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 169 TEMA (2012-2017M. PLANIUKĖS)

Jetau, man nesuvokiamas tas reikalas, kad užmigsiu, po to pabusiu ir jau viskas... Na bet daugybė moterų tai išgyvena, tai turi būti viskas gerai ir man  :unsure:​  

Aisku, kad bus gerai, kitaip ir but negali. Atsigausi ir vel i planavimus kibsit  :wub:

Atsakyti

Ryziuke, kada ats?  :4u: 

Atsakyti

Užlindai be eilės 😉

Anksti gi dar 🎈

Niu dabar gi mano eile su Survagiki. 12 DPO, jau ne anksti, mmm diena ketvirtadieni. One step dariau, jis gi 10 miu... jokio vaiduoklio kad ir kaip as ji norejau pamatyt  :oh: 

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2017 09 04, 09:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="beladona" data-cid="71784352" data-time="1504514023"><div><p>Nesijaudink, viskas bus gerai, uzmigsi dar ir kaip. Ir miegas toks gilus gilus bus. Pamenu tik kaip klause - ar gerai jauciuos ? sakau taip, sako netrukus palengva uzmigsite... jau girdejau kaip per migla paskutini zodi. O tada jau pajutau kad zadina smile.gif</p></div></blockquote><p>Jetau, man nesuvokiamas tas reikalas, kad užmigsiu, po to pabusiu ir jau viskas... Na bet daugybė moterų tai išgyvena, tai turi būti viskas gerai ir man  unsure.gif​  </p>

Joa tikrai keistas jausmas, man kai suleido trumpo veikimo morfijų, tai iškart pradėjo veikt. Bet kaip gera ir malonu buvo biggrin.gif aš kartais norėčiau taip atsijungt ir pabust testo gadinamo dieną biggrin.gif kiek nervų sutaupyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Janima @ 2017 09 04, 12:25)
Ryziuke, kada ats?  4u.gif 

Tik rytoj po pietų blink.gif norėjau, kad būtų greičiau, važiavau į mažesnį miestą per pietus, tai pasirodo ten tik paima ir siunčia į Vln... nu nieko, sulauksiu smile.gif

QUOTE(beladona @ 2017 09 04, 12:27)
Niu dabar gi mano eile su Survagiki. 12 DPO, jau ne anksti, mmm diena ketvirtadieni. One step dariau, jis gi 10 miu... jokio vaiduoklio kad ir kaip as ji norejau pamatyt  doh.gif 

Žinoki man 10mIu prasčiau rodė nei EasyTest (kuris paprastas, berods 25mIu) mirksiukas.gif o kiek forumuose skaičiau, kad Easy nemeluoja ir šiaip vaiduoklių nemeta, tai pabandyk, jų Euro arba Camelia vaistinėse yra ax.gif
Atsakyti


Žinoki man 10mIu prasčiau rodė nei EasyTest (kuris paprastas, berods 25mIu) mirksiukas.gifo kiek forumuose skaičiau, kad Easy nemeluoja ir šiaip vaiduoklių nemeta, tai pabandyk, jų Euro arba Camelia vaistinėse yra ax.gif

Ryziuke, turiu namie ir easy ir benu melyna. Na jei iki ketvirtadienio mmm neatbildes ir bkt nenusiridens - tada jau trauksiu easy i dienos sviesa :) 

Atsakyti
O kaip ten su tais miu? Aš nieko nesuprasdama nusipirkau 25 miu testą ateičiai biggrin.gif, nes rašė, kad labai jautrus unsure.gif
Atsakyti

O kaip ten su tais miu? Aš nieko nesuprasdama nusipirkau 25 miu testą ateičiai biggrin.gif, nes rašė, kad labai jautrus unsure.gif

Kuo aukštesnis miu, tuo labiau pažengęs turi būti nėštumas, kad NT būtų teigiamas :) 25 miu testai yra skirti mmm dienai. 10 miu testai gali ir anksčiau. Bet tas laboratorinis jautrumas dar nieko nesako - būna, kad 25 miu testai anksčiau parodo nėštumą nei 10 miu, vien dėl gaminimo kokybės. Dar būna, kad 10 miu testai pastoviai mėto vaiduoklius (nes nemažai moterų turi šiek tiek hcg ir ne nėštumo metu, tai normalu). 

Atsakyti

Sveikos.

 

Kai persiutau siandien, Amazonas ne tik, kad kaciu maisto nepristate (visos kniaukai alkanos) bet dar raso "prieit negalejom, galbut uzdara gyvenviete su vartais" ar panasus briedas. Nuejau i chata, nurasiau velniu, sake siandien atvaziuos. Jei neatvaziuso - siusiu savo kates maitintis vairuotojais. Turiu itarimu, kad cia bus vienas, kuris jaucias nuskriaustas, nes paskundziau, kad elektroninius prietaisus paliko sau ramiai priekiniam kieme net nebandes pasibelst.

 

Kita nata - atsibudau sutrikus kaip kazin kas. Toki keista sapna sapnavau - ir visa atmosfera buvo tokai ziauriai keista ir nesijaute, kad sapnas. Zodziu, sapne toks zinojimas, kad Ibiza (????? - nei mes ten buve, nei ruosiames, tokios vietos mum atrodo nuvalkiotos ir su LABAI per daug zmoniu) ir atseit as ten pastojau, paskui sapnas - tipo ar ten pat, ar kazkas panasaus, kazkoks a la prudas, bet negilus. Ir ten daug daug kudikiu pliuskenasi, taskosi, zinau, kad yra ir ju tevai - bet lyg ir nemaciau. Ir mes su saviskiu irgi pliuskenames, vandens gal sprindis, vartalojames, su max keliu menesiu kudikiu ant ranku - nes galvos dar nelaikantis toks. Ir tai pas ji ant ranku, tai pas mane, ant krutines, vandenuku ji pilstom, ir tokie laimingi nesvietiskai ir dusioj taip ramu ramu, visiska idile, visi nuogi, neikam tai neidomu, tas mazgius musu rankose toks mielas ir toks brangus, toks mylimas, nu visas sapnas toks pilnas meiles, dziaugsmo ir ramumos. Atsibundu ir tokia - eeeeh? Saviskiui papasakojau, tas irgi - eeeh, a kodel Ibiza, sakau man is kur zinot, kas cia isvis per sapnai :D Tik kodel sapne buvo berniukas :D Bent man pirmos mergaites noretusi, nors jau ir nebeidomu kas pirmas, tik kad butu. Bet ir siaip yra visokiu "pranasysciu" buve, kad berniukas pirmas bus ir tt. Nu bet toks keistas sapnas. Iki pat dabar kaip maisu trinktelta jauciuos ir is galvos neiseina - ten taip ramu ramu buvo...

 

Pardon, kad turbut palikau raidziu sukeistu vietom. Mano klaviatura dvesia man atrodo, atsilikineja. Nors pele irgi, ir siaip problemos su kompu, gal susije. Nes si karta rasiau letai ir aiskiai :D Ir vistiek strigineja viskas. Ghhhr.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nuozmusis Guzikas: 04 rugsėjo 2017 - 16:30

Kuo aukštesnis miu, tuo labiau pažengęs turi būti nėštumas, kad NT būtų teigiamas :) 25 miu testai yra skirti mmm dienai. 10 miu testai gali ir anksčiau. Bet tas laboratorinis jautrumas dar nieko nesako - būna, kad 25 miu testai anksčiau parodo nėštumą nei 10 miu, vien dėl gaminimo kokybės. Dar būna, kad 10 miu testai pastoviai mėto vaiduoklius (nes nemažai moterų turi šiek tiek hcg ir ne nėštumo metu, tai normalu). 

 

 

Tai vat as ir busiu is tu turbut, kurios hcg turi. Vel siandienos testas "kazkokia" vos vos rausva juostele turi, aisku nufotkint nieko nesigauna, nes technologijos manes siandien nekencia - nefokusuoja, kad ir ka as aplink ta testa bedeliociau. Dar tas kompas gaista, knisomes vakar puse nakties su mb, panasu, kad motinines plokstes vienas gaidys uzkaista, turbut nuo susidevejimo, vienintelis vaistas, jei ventilaitoriai nauji nepades - keist motina, o su ja ir puse kompo _-_

Uzbego maniskis i HR darbe pakalust, ar del amnes jokiu ziniu. Tai gerai, kad paklause - treciadieni einu su ju sesele pakalbet. Uzrase, o kad man pranest reikia - niekam neidomu :D

Atsakyti

Tai vat as ir busiu is tu turbut, kurios hcg turi. Vel siandienos testas "kazkokia" vos vos rausva juostele turi, aisku nufotkint nieko nesigauna, nes technologijos manes siandien nekencia - nefokusuoja, kad ir ka as aplink ta testa bedeliociau. 

Tai nepirk 10 miu ir nesikankink, užsipirk 20 ar 25, nebemėtys tų vaiduokliukų, negadins nervų :) 

Uzbego maniskis i HR darbe pakalust, ar del amnes jokiu ziniu. Tai gerai, kad paklause - treciadieni einu su ju sesele pakalbet. Uzrase, o kad man pranest reikia - niekam neidomu :D

Na neblogai sakyčiau :D sėkmės pas seselę, viskas bus gerai :) būtų smagu, jeigu į darbą išeitum, spėtum ir ant maternity leave užsidirbti :) 

Atsakyti

Tai jo, sakiau situs isnaudosiu ir nezianu isvis, gal nereik net pirkt ju iki kol nereikia. Pinigu ir nervu gadinimas. Tik kaip priklausomybes atsikratyt :D

Nezinau kaip ten uzsidirbimai eina pas mus, svarbiausia - vonia susiremontuot :D Ir siaip, namie sedet sitiek laiko, jau nekalbu apie stoga nuvaziavusi - pamatus plauna :D

Atsakyti