Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Iskart po pasipirsimo pradejome planuoti vestuves 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mes gyvename su mano mama tai ji zinojo kad kitais metais noretume susituokti, pakalbedavome apie sodybas ir visus kitus vestuviu reikalus, o tada kai jau nunesem pareiskimus i CMB pasakem mamai kad jau tvirtai yra isrinkta data ir laikas:) O MB tevams pasakeme ta pacia diena nuvaziave i svecius, anyta apsidziauge klause kam dar kitu metu laukiam ir t.t. bet specialaus pasiruosimo kaip cia pasakyti tevams tikria nebuvo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karklytee: 11 birželio 2011 - 17:29
Mes esame pasakę tik draugams ir MB tėvams. Draugams neplanavom sakyti, bet buvo Joninių išvakarės, MB taip tuo momentu sumąstė ir pasakė. buvo nepaprastai žavu. Net nepajutau, kaip mano glėbyje atsirado keli draugai, ėmė džiūgauti kiti aplinkui ir taip visą vakarą ir dar kitą visą dieną be perstojo sakė ir kartojo, kad negali tuo patikėti. Mes pirmieji iš draugų taip smile.gif
O MB artimieji sureagavo paprastai, gal net ir nesuprantamai, bet visai nesuku galvos - pasakėm, tai vieni verkti ėmė, kiti nutilo...na atmosfera buvo nepalyginamai keista smile.gif

O mano artimiesiems pasakysim kai visi bus krūvoj ir kai matysim realybėj - nesinori pranešti virtualiai.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 08 29, 00:07)
Mes esame pasakę tik draugams ir MB tėvams. Draugams neplanavom sakyti, bet buvo Joninių išvakarės, MB taip tuo momentu sumąstė ir pasakė. buvo nepaprastai žavu. Net nepajutau, kaip mano glėbyje atsirado keli draugai, ėmė džiūgauti kiti aplinkui ir taip visą vakarą ir dar kitą visą dieną be perstojo sakė ir kartojo, kad negali tuo patikėti. Mes pirmieji iš draugų taip smile.gif
O MB artimieji sureagavo paprastai, gal net ir nesuprantamai, bet visai nesuku galvos - pasakėm, tai vieni verkti ėmė, kiti nutilo...na atmosfera buvo nepalyginamai keista smile.gif

O mano artimiesiems pasakysim kai visi bus krūvoj ir kai matysim realybėj - nesinori pranešti virtualiai.



nu geras g.gif gal nelabai patinki MB artimiesiems? Gal pykotes daznai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elenagilbert @ 2011 08 29, 01:21)
nu geras  g.gif gal nelabai patinki MB artimiesiems? Gal pykotes daznai?  blink.gif


Oi ne, tikrai ne smile.gif
Gal tiesiog visi savotiškai nustemba. Kai kurie juk šalčiau reaguoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 08 29, 10:05)
Oi ne, tikrai ne smile.gif
Gal tiesiog visi savotiškai nustemba. Kai kurie juk šalčiau reaguoja smile.gif


na pasijusciau tai nekaip blink.gif
Atsakyti
Pirmiausia tai pranešėm MB tėvams, tą pačią dieną, kai gavau žiedą wub.gif nes su jais buvom nuvykę į Palangą, o patys vienai dienai nuvažiavom į Nidą ir ten susižadėjom thumbup.gif grįžom ir kai pasakėm, tai MB mama atsisuko į tėvą, sako aš tau sakiau, kad šiandien, aš tau sakiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Visi labai jau laukė, ir nebuvo tokia didžiulė staigmena, bet va mano tėvai kai mes pranešėm tikrai nesitikėjo tą dieną išgirst tokios žinios thumbup.gif

Kai dar žiedo neturėjau, buvom susitarę eit pažaist boulingą, nes sesė turėjo grįžt į UK tai turėjo būt, kaip atsisveikinimas smile.gif Nu tai jau susirinkom boulinge, aš taip demonstratyviai padėjau ranką ant meniu, sakau tai kai tokia proga, tai gal išgeriam šampano, mama žiedo nepamatė, sako aha, o kokio lotuliukas.gif sesė taip atsisuko ir pamatė žiedą, kaip pradėjo klykt, pasipiršo pasipiršo lotuliukas.gif mama su tėčiu vienas į kitą žiūri nesupranta kas vyksta, mama sako kas, kur, kam doh.gif lotuliukas.gif tik kaip sesė puolė mus bučiuot, tik tada jau tėvai suprato lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elenagilbert @ 2011 08 29, 10:16)
na pasijusciau tai nekaip  blink.gif


Gal dar keistai reagavo, nes praėję jau daugiau kaip metai nuo vadinamo pasipiršimo smile.gif O mes net ir neketinom čia kaip nors didžiuotis ar girtis tuo, todėl pasakėm, kai jau galvojam, kad reikia smile.gif
Keistai ir aš pasijutau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2011 08 29, 11:07)
Gal dar keistai reagavo, nes praėję jau daugiau kaip metai nuo vadinamo pasipiršimo smile.gif O mes net ir neketinom čia kaip nors didžiuotis ar girtis tuo, todėl pasakėm, kai jau galvojam, kad reikia smile.gif
Keistai ir aš pasijutau smile.gif


na nieko, kiek zmoniu tiek ir reakciju, tikrai nereikia i sirdi imti taip sakant, svarbiausia faktas, kad busit kartu wub.gif
Atsakyti
As kai su mama pakalbedavau , tai ji nutuoke mazdaug, ir apie data kalbejom, bet dar nebuvom tikri, kai padavem pareiskima, tada paskambinau ir pasakiau, o MB mamai irgi pranese telefonu, nes jie uz keliu simtu km gyvena, as beje ju dar macius nesu, tai tiesiog ta diena ir pamatysiu (liko 5 savaites)smile.gif , bet zinojo ir ji, kai emem mastyt sake MB savo mamai, dar uzsimine, kad jei nusprendet tai nemarinuokit, darykit. mociutei vakar pasakiau, tai ji irgi ciut neapsiasarojo: saunuoliai, saunuoliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 01 rugsėjo 2011 - 11:43
Iki vestuviu susizadeje buvom pora metu, kai tik padavem pareiskimus, mano tevai suzinojo pirmi, nes su jais gyvenom, ir liezuvis nenulaike, atsimenu net apsiasarojau, kai pasakiau - brangieji teveliai, Jusu dukros vestuves tada ir tada.... 4u.gif mama irgi i asras (turbut is dziaugsmo biggrin.gif) tetis dingo is horizonto, jauciu, kad nenulaike asaru ir pabego(juk vyrai neverkia)....bet viska labai pozityviai ziurejo, net labai, kad teko sakyt "mes viska sugebam patys ir uz savo susiplanuot" 4u.gif
Atsakyti
Atvažiavom, susisodinom prie stalo ir tarėm: Mama, tėti, viskas, kitą mėnesį tuokiamės biggrin.gif Iš pradžių juokėsi, nes galvojo, kad juokaujam, paskui suprato, kad vistik tai nebuvo juokas, tai apkabino, pabučiavo, aišku apsiverkė, patarimų krūvą išrašė ir išlydėjo į bendrą gyvenimą ax.gif
Atsakyti