Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Pas mus nebuvo jokiu oficialiu pirslybu ir ziedelio nenesioju... tik viena geguzes 7dienio ryta maniskis sako: turiu pasiulyma? patylejo... Gal kitais metais tuokiames? smile.gif Apsiverkiau as... po savaites ta pacia diena buvo mano abieju tevu gimtadinies ir busimo vyro brolio gimtadienis... ta paroga ir pasisakem... mano mama jau itare, bet sese vos ne alpo, tetis be zodziu buvo, mama, nors ir kazka zinojo, pilnom akim asaru stovejo, bet labai dziaugesi, nes maniskis labai patinka visiems... tada vaziavom i kita gimtadieni ir jau Jo tevam pasakem, tikejausis didesniu suksniu, bet mama pasake: kai pirma karta tave pamaciau, tai ir supratau, kad cia jau visam laikui smile.gif dideliu suksniu manau nebuvo todel, kad turim tokia problema, kaip kalba... pas juos seimoj visi kalba rusiskai, tetis is vis lietuviskai nelabai supranta, o as rusiskai, tai gal del to toks biskiuka susivarzymas gavosi... gal zodziu tinkamu pritruko smile.gif bet tikiu, kad viskas bus gerai... smile.gif vestuviu proga labai noretumem, kad pavyktu tevams pranesti ir apie tai, kad bus seneliai, bet cia jau neaisku, kaip gausis... sakau ir dovana jiems pati geriausia butu... bet juokiuosi, kad tokiu atveju jau visai pries sventes neramus butu visi, nes kaip tik proga, taip mes su naujienom smile.gif
Atsakyti
Tėvai sužinojo kai įteikėm kvietimus ax.gif Pirmiausiai maniškiai sužinojo, o po kelių dienų ir uošvija.
Atsakyti
Parašiau mamai sms - paklausk draugės, ar galima tuoktis viename rajone, jei esi registruotas kitame biggrin.gif (dabar esam kitoj šaly) ax.gif Po penkių minučių atskambino su detalia ataskaita - operatyviai suveikė thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes visiems tevams praneseme, kai visi buvo vienoje kruvoje, per musu dukros krikstynas. Po pranesimo isgirdome plojimus ir dziaugsmingus sveikinimus biggrin.gif
Atsakyti
O man labai patiko uošvio reakcija biggrin.gif Atvarėm pas vyro tėvukus, tėvas vienas namuose tebuvo. Maniškis ar iš susijaudinimo ar šiaip biggrin.gif tėvui tik duris atidarius išpyškino : Tėti, mes laukiamės ir ženijamės biggrin.gif
Aš aišku visa išraudau blush2.gif net nesupratu kaip jam taip išėjo. O tėvukas patylėjo patylėjo, o po to sako : Tai ką nei arbatos neatsigersit lotuliukas.gif
Iki šiol negaliu pamiršti tos dienos. Ir vis juokas ima prisiminus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2011 09 21, 13:14)
Mes visiems tevams praneseme, kai visi buvo vienoje kruvoje, per musu dukros krikstynas. Po pranesimo isgirdome plojimus ir dziaugsmingus sveikinimus  biggrin.gif



nu jo, jau kaip ir laikas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Mano tėvams pranešėme kai parėjome iš CMB ir davėm paskaityt išrašą " Mieli Jaunavedžiai, tada ir tada bus iregistruojama jūsų santuoka". mama mano kai iš arti nelabai mato sako ar teisingai perskaičiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Karta mamos paklausiau, kur mano gimimo liudijimas lotuliukas.gif iskart suprato tongue.gif
Atsakyti
Mano tėvams pasakėm, kai jie atėjo į svečius, į įkurtuves mūsų, tai atkišau žiedelį, sakom vestuvės bus, tai tėtis labai apsidžiaugė, o mama tai nežinau ką pagalvojo. Kartais atrodo, kad iki paskutinės dienos nepatikės. O brangiausiojo mamai irgi į svečius nuėję tiesiog pasakėm, tai irgi nieko ypatingų emocijų neatsimenu, tik paklausė kada.
Žodžiu, jokių šūksnių ir panašiai.
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 02 04, 17:16)
Mano tėvams pasakėm, kai jie atėjo į svečius, į įkurtuves mūsų, tai atkišau žiedelį, sakom vestuvės bus, tai tėtis labai apsidžiaugė, o mama tai nežinau ką pagalvojo. Kartais atrodo, kad iki paskutinės dienos nepatikės. O brangiausiojo mamai irgi į svečius nuėję tiesiog pasakėm, tai irgi nieko ypatingų emocijų neatsimenu, tik paklausė kada.
Žodžiu, jokių šūksnių ir panašiai.

Aš pastebėjau, kad dažnai to ko tikiesi, kaip sureaguos, nebūna visai smile.gif Ir pas mus nebuvo šūksnių, gal net keistai pažiūrėjo, nors seniai draugaujam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2012 02 04, 17:58)
Aš pastebėjau, kad dažnai to ko tikiesi, kaip sureaguos, nebūna visai smile.gif Ir pas mus nebuvo šūksnių, gal net keistai pažiūrėjo, nors seniai draugaujam biggrin.gif


Taigi už tai, kai prisižiūri filmuose visokiuose, atrodo, kad visi vos ne šokinėti turi blush2.gif Bet matyt suaugę vyresni žmonės kažkaip santūriau reaguoja, o mes tai galim šokinėt ir trypčiot kai mums pasiperša, ar draugės pasako, kad jau išteka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2012 02 04, 17:58)
Aš pastebėjau, kad dažnai to ko tikiesi, kaip sureaguos, nebūna visai smile.gif Ir pas mus nebuvo šūksnių, gal net keistai pažiūrėjo, nors seniai draugaujam biggrin.gif


as is seses maziausiai tikejausi nuostabos... ji net uz mamos susieme, susvyravo smile.gif o tevai jau tik lauke... kada, tai per daug ir nereagavo smile.gif apkabino, pabuciavo ir viskas smile.gif
Atsakyti