Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Kadangi vyras pasipirso, kai buvome kitame mieste, tai paraseme iskart tevams zinutes mirksiukas.gif
Atsakyti
praneseme per skaipa tiek mano tevams ties vaikino tevams smile.gif nes mes uk gyvenam o jie lt smile.gif
galvojau kad stipriau sureguos bet kai pasakiau, tai tiesiog buvo: Gerai, tai kada?
doh.gif doh.gif blink.gif g.gif
lb keista situacija buvo, bet tuo paciu privercianti sypsotis biggrin.gif
Atsakyti
Na MB man pasipirso pries keleta meteliu, per Valentino diena blush2.gif tuo metu buvo jo sesuo netoliese tai ji paskubomis paskambino MB mamai ir pasake kad jos brolis man pasipirso, busima anyta man paskambino ir sako, na pasakok martele, kas ir kaip ax.gif as sakau aaa, as dar pati soke, ji pradejo juoktis ir sako gerai netrukdau tada lotuliukas.gif o paskui as paskambinau savo mamai, ir kai pasakiau kad man pasipirso kokias 3 min tyla ragelyje, o paskui sako tik nesizenyk siais metais (nes mano brolio vestuves kaip tik buvo tu metu vasara) biggrin.gif o paskui teta pasake kodel buvo tyla ragelyje, pasirodo ji kai isgirdo kad man pasipirso atsisedo net ir sedejo issiziojus kuri laika biggrin.gif O dabar jau arteja ta diena kai grisime i LT ir pranesime teveliams jau ir data kada vyks musu svente blush2.gif tik dar reikes sugalvoti kaip tai pasakyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aureli777 @ 2012 04 04, 17:02)
Man sunkesne dalia teko, maza to, kad drebulys krete, tai dar visa vakara pasisodine kamantinejo nuo a iki z.  doh.gif Ir ne siaip sau, o viena, vyrui uz duru liepe stovet, po to mane issiusdavo, vyra pasikviesdavo doh.gif Priciuoze jie tokie blink.gif bet nieko, jau seniai issiaiskinom ir apsibrezem savo gyvenimo zonas cool.gif

Čia panašiai kaip mano anyta pirmą pažinties vakarą pirmą klausimą paklausė, ne koks mano vardas o ar vištas ir karves auginti moku doh.gif lotuliukas.gif - sakau .. kaime mačiau kelias hihihi.gif
o po savaitės uždavė šokiruojantį klausimą : " Nesuprantu kaip tas mano sūnelis taip ant tavęs užkibo. Pamatė ir nebepaleido ir viskas taip staigiai... Matyt gerai davei? " ( vos neatsisėdau, nes tai girdėti iš 80m bobutės ir išvis.. mano buvo šokas), tai kažkaip automatiškai negalvodama atsakiau ..." Gerai ėmiau"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 17 liepos 2012 - 13:36
Mano tėveliai tada buvo pas senelius, tai pasiklausiau, ar visi namie ir pasakiau, kad atvažiuosim. Kadangi mama jau kažką įtarė, tai pasakė močiutei, kad šoko nebūtų lotuliukas.gif Kadangi atvykom su šampanu ir torčiuku (be to radom jau nupirktą dar vieną ir mamos), tai anokia čia staigmena ir buvo lotuliukas.gif tik kad kai pasakėm, kad vestuvės po beveik metų, tai pasakė "aaaa galvojom dar šiemet.." lotuliukas.gif
O maniškio mama kai išgirdo naujieną (nors tą žinojo jau), tai tiesiogine to žodžio prasme - atsisėdo lotuliukas.gif

juokinga dabar taip lotuliukas.gif
Atsakyti
mums kaz kaip staigmenos nepavyko padaryti
nes as pries atvaziuodama pas mama paprasiau gimimo liudijimo , ji iskarto viska suprato tongue.gif be to kiek anksciau mano MB isgeres labai norejo su mano mama pakalbeti ir leptelejo - Ruoskites didelei sventei smile.gif
o anytai tai irgi po baliuko kai grizome nakvoti pas ja , MB paske - Mama mes zeninalies thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2012 07 17, 14:33)
Čia panašiai kaip mano anyta pirmą pažinties vakarą pirmą klausimą paklausė, ne koks mano vardas o ar vištas ir karves auginti moku  doh.gif  lotuliukas.gif  - sakau .. kaime mačiau kelias hihihi.gif
o po savaitės uždavė šokiruojantį klausimą : " Nesuprantu kaip tas mano sūnelis taip ant tavęs užkibo. Pamatė ir nebepaleido ir viskas taip staigiai... Matyt gerai davei? " ( vos neatsisėdau, nes tai girdėti iš 80m bobutės ir išvis.. mano buvo šokas), tai kažkaip automatiškai negalvodama atsakiau ..." Gerai ėmiau"

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi geras thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O mes issiuntem kvietimus. Nezinau kaip sureagavo perskaite unsure.gif smile.gif
Atsakyti
O vat aš net nežinau ar savo tėvams pranešinėsiu kažkaip kitaip. Mes tiesiog nuvešime kvietimą į vestuves prieš kokį mėnesį. Jau ne pirmus metus kartu gyvename su MB, tad tėvai savo spaudimu mums tuoktis jau mus "užkasė".
Atsakyti
Kai susižadėjome, paskambinom vaikino mamai ir pasakėm, kad susižadėjom, mano mama buvo išvykusi iš LT, todėl jai pranešėme per skype, o su mano artimaisiais, kurie buvo namuose, atšventėm šią progą su taurėmis šampano, kaip tik buvo proga mano bakalauro diplomo gavimo ir šventėme mano bei MB išlydėtuves, nes kitą dieną išvykome gyventi į UK. Taip sakant niekas net nenutuokė, kad šampanas skirtas sužadėtuvių progai paminėti, todėl visiems buvo staigmena, tėvas net rankom suplojo ir susigraudino, močiutė apsiverkė, o teta (kuri kaip tik viešėjo iš užsienio atvykus) puolė mus fotografuoti, o pusseserė su pusbroliu jau prašė jos, kad kitais metais jie vyktų į mano vestuves. Iš tiesų namiškių reakcija buvo labai maloni, visi buvom sujaudinti ir be galo laimingi.
Atsakyti
Kadangi mes gyvename svetur, tai per Skype , tiek apie suzadetuves , tiek apie vestuves smile.gif
Atsakyti
Su mb ir jau esame 8 metus, tai daugumos spaudimas ir klausimas tai kada vestuves jau buvo įkyrėjęs iki kaulo smegenų ir pati maniau kad čia nebus jokios nuostabos nei mano nei jo šeimai apie vestuves. Tačiau nors giliai nujaučiau kad ne už ilgo bus ta diena kaip pasipirš, taip ir įvyko per mūsų 8 buvimo kartu metines švenčiant naujuosius metus Palangoje. Lygiai dvyliktą pasipiršo kopose, nes kaip tik su draugais ten ir buvom sumastę naujuosius sutikti su karštu vynu ir pan. Kaip tik buvo šalia geriausia draugę, tai ji prisigėrė iš laimės, mamai paskambinau paskambinti ir pasveikinti su naujaisiais ir žinoma pranešti kad pasipiršo smile.gif tai ragelyje pasigirdo sveikinimai ir ašaros. o labiausiai patiko brolio reakcija . Taip pat paskambinau pasveikinti ir pasisakyti, jis vargšas sakė visus naujuosius praverkė iš laimės kad jaunėlė išteka smile.gif MB tėvams pranešėm grįžę ir Palangos. Pradžioj nelabai kaip ir suprato, bet kitą dieną laukė jaukus pasivedėjimas su jo šeima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@Lukne@ @ 2012 08 08, 11:18)
Su mb ir jau esame 8 metus, tai daugumos spaudimas ir klausimas tai kada vestuves jau buvo įkyrėjęs iki kaulo smegenų ir pati maniau kad čia nebus jokios nuostabos nei mano nei jo šeimai apie vestuves. Tačiau nors giliai nujaučiau kad ne už ilgo bus ta diena kaip pasipirš, taip ir įvyko...

pas mus ta pati situacija, esam kartu jau 8 metus tai visiem buvo elementaru kad anksčiau ar vėliau bet vestuvės tikrai bus doh.gif mes pranešėm po sužadėtuvių kad po metų (mėnesio intervale) renkamės vestuvių datą, tai žinoma, apsidžiaugė tiek vieni tiek kiti, tik MB tėvai gal kiek labiau nustebo smile.gif o pranešėm paprastai - vėlai vakare grįžom iš svečių visi, parodžiau žiedelį, atsinešėm šampano, pusvalanduką paplepėjom, papasakojom tėvam pirminius planus (kur norėtumėm, kada ir pan.) ir tuo ir baigėsi, nes mes gyvenam kitame mieste ir buvo sekmadienis, teko išvažiuoti smile.gif
Atsakyti