Įkraunama...
Įkraunama...

Nebaigtų statybų įregistravimas

QUOTE(ūkio bitė @ 2008 05 06, 12:07)
Negi nuosavybę?
Čia gal tik suformuotas NT objektas?

nugi nuosavybe namo, kurio baigtumas 9 procentai lotuliukas.gif
Atsakyti
Kiek laiko uztruko? Ir kiek laiko su kadastriniais tvarketes? Kiek laiko registre pazyma isiminejot ir kiek laiko sugaisot savivaldybej?

QUOTE(Gorada @ 2008 05 06, 11:13)
nugi nuosavybe namo, kurio baigtumas 9 procentai  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Vikki_ @ 2008 05 14, 11:30)
Kiek laiko uztruko? Ir kiek laiko su kadastriniais tvarketes? Kiek laiko registre pazyma isiminejot ir kiek laiko sugaisot savivaldybej?

kadastrinius padare per savaite, statybu inspekcijoj dar savaite uztrukom, registru centre uztrukom kiek ilgiau nei planavoom nes del sutarties buvo nesklandumu, bet seip kai viska susitvarkem, registru centre pazyma uzsakem kad per diena israsytu, tai kita dienair atsiemem.
Atsakyti
2Vikki: sveikinu sugrįžus, o tai buvau pamyslijęs, gal kokia nelaimė, a šiaip nuo arkliuko nukritot.
smile.gif
Papildyta:
Niekaip neįsivaizduoju, argi galima įgyti Nuosavybės teisę į 9 proc baigtumo daiktą.
Gi taip gali prisimyslyti- padėdi 1-ą akmeną, ir sakai- čia 0,0000001 baigtumas- aš šio akmeno savininkas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 05 14, 11:58)
2Vikki: sveikinu sugrįžus, o tai buvau pamyslijęs, gal kokia nelaimė, a šiaip nuo arkliuko nukritot.
smile.gif
Papildyta:
Niekaip neįsivaizduoju, argi galima įgyti Nuosavybės teisę į 9 proc baigtumo daiktą.
Gi taip gali prisimyslyti- padėdi 1-ą akmeną, ir sakai- čia 0,0000001 baigtumas- aš šio akmeno savininkas. biggrin.gif

nagi viskas cia tvarkoje, baigtuma pagal kadastrinius matavimus nustato statybos inspekcija. nesu girdejus kad kam butu nustatytas mazesnis kaip 9 procentu baigtumas, ir nesu girdejus kad kas bandytu registruoti kanors maziau kaip pamatai smile.gif
Atsakyti
Turiu minty nuosavybės teisę. Tai ar esate pamato savininkė?
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2008 05 14, 12:06)
Turiu minty nuosavybės teisę. Tai ar esate pamato savininkė?

jop, turiu nekilnojamojo turto nuosavybes pazymejima.
Atsakyti
Jau geriau buciau nuo arklio nukritus, nei visa pusmeti tasiusis su el. projektu. Cia tai tikrai nelaime blink.gif Liepa jis gales svesti metukus lotuliukas.gif Bet pagaliau suderintas thumbup.gif Viska darem patys, tik vat i RST ejo vienas elektrikas. Bet tai jau marazmu marazmas blink.gif Ir jei butume is karto su tuo elektriku dirbe, tai viskas jau butu buve sutvarkyta dar rugpjuti. Bet tai.. reikejo uzsirauti ant vieno biznieriaus ir ant 5, kurie uz galvos susieme ir pasake "oi ne!!" (musu laimei), kad daeiti iki normalaus zmogaus ir padaryti per minimalu laika (ir is viso per 2 derinimas- vienas Nemencinej, kitas Motoruose). Zodziu, net musu elektrikas akis buvo isputes, kaip toks problematiskas projektas taip lengvai per 1k praejo.

Zodziu, dabar turim daug statybiniu ir popierizminiu nelaimui biggrin.gif O siaip as nekrentu smile.gif Kai baigsis musu statybines laimes- lauksim sveciuosna wink.gif

QUOTE(ūkio bitė @ 2008 05 14, 10:58)
2Vikki: sveikinu sugrįžus, o tai buvau pamyslijęs, gal kokia nelaimė, a šiaip nuo arkliuko nukritot.
smile.gif


Papildyta:
Galesim ir jus pajodyti ir pamokyti nekristi wink.gif

Papildyta:
Tiesa, jau prie musu iregistruoto ukio tikrai niekas negaletu prisiknisti, kad mes netikri, o tik vilnieciai-statybinikai. Bastomes aplinkui su guminiais batais. Ganosi pievoj "ukininkaiciu" arkliai. Vsio v pozhondku biggrin.gif Kaip tikri ukininkai ir tikras ukis thumbup.gif Tik vot ukyje bais daug erkiu doh.gif Brrr..
Atsakyti
2viki: tų erkių tai nebijau, nors šytos brūdės prie manęs tikrai limpa, jau Laimu esu persirgęs. Aliektrą tai gausiu be projekto ir Leidimo, jei yra noras apie mano istorijas su aliektra možna pasiskaityti temoje "ūkininkai".

4u.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau paklausti, gal kas zino ka ir kur paeiliui reikia eiti ir daryti norint uzregistruoti nebaigta statyba?
Atsakyti
QUOTE(ersua @ 2008 06 16, 00:00)
Sveiki, norejau paklausti, gal kas zino ka ir kur paeiliui reikia eiti ir daryti norint uzregistruoti nebaigta statyba?

yra kelios tikrai neilgos temos apie si reikala, tad nepatingekit pasiskaityti, a to neidomu kaip plokstelei ta pati per ta pati kartoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Man reikia kas atliktu kadastrinius matavimus Kaune...
Atsakyti