Įkraunama...
Įkraunama...

Blynai: mieliniai, miltiniai...

QUOTE(kedute @ 2008 07 08, 10:40)

Kaip skanu bigsmile.gif jau prisikepiau, prisivalgėm niam niam thumbup.gif tik man gavos tokie rūžavi, nes dėjau trintas trešnes su cukrum ir dar pažiuką dariau iš grietinės, cukraus ir trintų trešnių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2008 07 15, 19:51)
Kaip skanu bigsmile.gif jau prisikepiau, prisivalgėm niam niam thumbup.gif tik man gavos tokie rūžavi, nes dėjau trintas trešnes su cukrum ir dar pažiuką dariau iš grietinės, cukraus ir trintų trešnių thumbup.gif



Maniskes sviezios tik be kauliuku, ir ant grietines tai pat, saunu kad patiko, mums irgi patinka ax.gif thumbup.gif
Su trintom irgi jauciu butu skanu, reiks pamegint bigsmile.gif
O su kuo jas trini?
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2008 07 16, 21:05)
Maniskes sviezios tik be kauliuku, ir ant grietines tai pat, saunu kad patiko, mums irgi patinka ax.gif  thumbup.gif
Su trintom irgi jauciu butu skanu, reiks pamegint bigsmile.gif
O su kuo jas trini?

Tai aš irgi ėmiau šviežias, išėmiau kauliukus, o tryniau tai su tuo mediniu daiktu kur bulves trina blush2.gif su cukriuku tiek kiek man trynėsi, o greičiau tai su blenderiu būtų tik mano sugedęs.Šita marmalionė pas mane nuo ryto stovėjo, galvojau į košę kokią dėsiu, bet pamačius tų blynų nuotrauką susilydžiau wub.gif reiks vėl išsikept, jei dar bus sode uogų tongue.gif
Atsakyti
Smagu kad patiko ax.gif
As tai su melynem dar darau irgi skanu smile.gif
Atsakyti
Mergaites, pasigailekit!! 4u.gif Panevezyje, kavineje Galerija XX valgiau tokius blynelius, kad dabar net seiles nutysta pagalvojus.. Pikantiski vadinasi. idaras su vistienos, marinuoto agurko, paprikos berods idaru. ir padaziukas toks superinis.... pirtus aplaizyti galima... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

GAL, MERGAICIUKES, ZINOK KOKI RECEPTA TO BEGALINIO GROZIO????? g.gif buciau be galo dekinga
Atsakyti
QUOTE(skristi80 @ 2008 08 08, 06:49)
Mergaites, pasigailekit!!  4u.gif Panevezyje, kavineje Galerija XX valgiau tokius blynelius, kad dabar net seiles nutysta pagalvojus.. Pikantiski vadinasi. idaras su vistienos, marinuoto agurko, paprikos berods idaru. ir padaziukas toks superinis.... pirtus aplaizyti galima...  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

GAL, MERGAICIUKES, ZINOK KOKI RECEPTA TO BEGALINIO GROZIO?????    g.gif buciau be galo dekinga



bigsmile.gif bigsmile.gif , skaniai cia aprasei biggrin.gif
Atsakyti
As tai kai reikia naikinti obuoliu atsargas kepu blynelius su obuoliais 4u.gif tarkuoju nulupta obuoli, imusu 1-2 kiausinius (priklauso nuo gaminamo kiekio ir nuo kiausiniu dydzio), siek tiek cukraus, pilu savo gamybos jogurta, arba galima pilti kefyra ir miltu teslai sutirstinti. dedu i keptuve po sauksta ir kepu blynelius ax.gif Valgome su obuoliene tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 08 rugsėjo 2008 - 10:31
QUOTE(Nerytė @ 2008 07 08, 14:55)
Lietiniai

pienas, kiausinis, miltai, saukstas aliejaus  thumbup.gif
user posted image

net seile nutyso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2008 09 11, 16:21)
net seile nutyso  ax.gif

o bigsmile.gif mano blyneliai, net pati pamirsau, kad tokius kepiau, bt irgi dabar mielai sukirsciau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 11, 18:16)
bigsmile.gif  mano blyneliai, net pati pamirsau, kad tokius kepiau, bt irgi dabar mielai sukirsciau rolleyes.gif

aš tokius labai dažnai kepu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 09 11, 21:52)
aš tokius labai dažnai kepu  bigsmile.gif

o man kai upas uzeina arba MB labai praso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 05 13, 11:49)
Šiandien pusryčiams prikepiau mielinių blynų smile.gif

user posted image

MIELINIAI BLYNAI

3 stiklinės miltų
2 stiklinės pieno
2 kiaušiniai
20 g mielių (7 g sausų mielių)
5 šaukštai cukraus
1 žiupsnis druskos
8 šaukštai lydyto sviesto

Miltus persijoti į dubenį. Pieną (pašildytą iki kambario temperatūros), kiaušinius, cukrų, druską ir sutrupintas mieles gerai išplakti.
Šį plakinį supilti į miltus ir gerai išmaišyti. Galiausiai supilti lydytą sviestą.
Uždengti ir leisti pakilti 1 – 2 valandas (aš mielinę tešlą kildinu orkaitėje, kurią prieš tai įkaitinu iki 50C ir išjungiu, tai pakyla gerokai greičiau).


ačiū už receptą biggrin.gif labai skanūs gavosi thumbup.gif
Atsakyti