Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras turi meilužę

as keistai issireiskiau? juk nerasiau nieko apie skyles, nudrozimus ir pan blink.gif
as tik nesistebeciau, kad taip nutiko ir tiek, ypac, jei to vyro toks poziuris, kaip cia rasiusio...

Ne, to vyro poziuris ne toks:)

Jis labai norejo susitaikyt ir nemanau, kad priezastis yra kazkokie partneriai, nes, kad ju buvo ar nebuvo pas mane mes nekalbejom. 

Aciu uz atsakymus ir nuomones.

Atsakyti
QUOTE(Eva000 @ 2017 12 11, 18:48)
nemanau, kad priezastis yra kazkokie partneriai,


Vyrai nesugeba atvirai bendrauti tokiomis temomis. Norejo susitaikyti, taii nereiskia, kad nejaucia nuoskaudos ar nusivylimo.
Be psichologo ir / ar seksologo manau nieko nebus
Atsakyti
QUOTE(Eva000 @ 2017 12 11, 20:48)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="milaaaa" data-cid="71923908" data-time="1513010619"><div><p>as keistai issireiskiau? juk nerasiau nieko apie skyles, nudrozimus ir pan vartotojo įkelta nuotrauka
as tik nesistebeciau, kad taip nutiko ir tiek, ypac, jei to vyro toks poziuris, kaip cia rasiusio...</p></div></blockquote><p>Ne, to vyro poziuris ne toks:)</p><p>Jis labai norejo susitaikyt ir nemanau, kad priezastis yra kazkokie partneriai, nes, kad ju buvo ar nebuvo pas mane mes nekalbejom. </p><p></p><p>Aciu uz atsakymus ir nuomones.</p>


na, bet rezultata paraset 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 12 11, 18:11)
Riejasi nesirieja, cia nuo zmoniu priklauso. Svarbiausia giluminiai dalykai, nes jie pasireiskia susidurs su gyvenimiskom problemom.

As tai pagalvoju, jei tektu gyvent su ex, nudulkinta kazkieno, nuvafliuota. Na niekad ji netaptu tuo kuo buvo, liktu tik skyle nuleist spermai ar tarnaite, ir tai pribaigciau ja pirmo pykcio metu.

Kitii gal gyvena be konfliktu, bet kokie ten gali buti jausmai apart iskaiciavimo?

Aplamai tai koks skirtumas, ar grizti pas savo sena partneri, ar imi sena partneri nuo kazkieno kito atskilusi. Tas pats brudas. Cia kaip seniauu Zigulius padroztus kaitaliodavo ir galvodavo,, kad kaimyno bus geresnis.
Naudotas daiktas yra naudotas, ar pats sugedo  ar kazkas ismete ir taip sugadino tikejima ir sudauze viltis.

Kai sutikau savaja be istoriju, tai buvo kazkas toookio ir dbar jii yra kazkas toookio, o visos tos issiskyreles, tai i tarnaites butu jai per prastos.
Deja as negaliu jaustis lygiavertiskai... ir i mane neziuri lygiavertiskai. Bet nors ji tyra ir tai jau kazkas.

Reikia vertinti pirmas santuokas... po to jau viskas bus kur kas blogiau...

gal galima sukurti kazka ir is griuvesiu, bet tam reikia daug didesniu sugebejimu nei aplamai negriauti

As taip skaitau skaitau... ir mastau - na is kur jus zinot, kad jusiske tokiam amziuj be istoriju?
As turiu drauge" be istoriju". Aktore superine, betttt...kol kazkas neuzkibs. Siulau pazet filma " luccee predlozenije". Anglu k gal kitaiip skambes. Bet vnz apie paveikslu kolekcionieriu. Ziauriai geras, labai patiko kaip protingas diedas uzkibo biggrin.gif .

Santuoka turetu buti viena.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 12 11, 19:13)
As taip skaitau skaitau... ir mastau - na is kur jus zinot, kad jusiske tokiam amziuj be istoriju?




Zinoti neimanoma, bet yra priemoniu padidinti savo ziniu tikimybe. As ne diedas, ziuriu i kitus pozymius. Nekaltumas nera kazkoks teiginys ar pleve, tai mastymo ir gyvenimo budas. Su visais pliusais ir deja minusais.
Suvaidinti tai butu sunku, tiesiog NEVERTA
Atsakyti
Nu bet požiūris pas dar daug vyrų- jei jau moteris turėjo kitų, tai nusivalkiojusi. O jei vyriškis- tai tiesiog nuotykių mėgėjas. Moteris -nuosavybė. Laikas gal išaugti iš to.
Idomucia, iš kur toks garantuotas, kad tavo antra pusė tau ištikima? Sakoma, niekad negali būti garantuotas net už save, ką jau bešnekėt apie kitus ax.gif
Atsakyti
įsikišiu aš , nors retai parašau.
Aš tai manau, kad senmergė virš 49, su katinu ir vazonais be istorijų kažin ar trauktų Idomučią. Jei ji be istorijų, tai klausimas kodėl? kodėl tokios puikios moters taip ilgai niekas nenorėjo, o ir ji savo ruožtu taip užsispyrėliškai nieko nenorėjo. - čia taip ciniškai išsireiškus.

Tas pats pasakyta apie vyrus: kodėl sakoma, geriau dussyk išsskyręs, nei berniukas senberniukas 50plius, gyvenantis vienas ar su mama.
bet Idomučia vertybė tik "nekaltumas". tiek berniuko, tiek mergaitės.
kitas vyras pasakytų: neėmė tavęs, nenorėjo nekas, tai ne tokia ir vertybė ta tavo nekaltybė. gal charakteris toks baisus, kad iki nekaltybės niekas ir nesivargino prieit. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2017 12 11, 20:55)
Aš tai manau, kad senmergė virš 49, su katinu ir vazonais be istorijų kažin ar trauktų Idomučią. Jei ji be istorijų, tai klausimas kodėl? kodėl tokios puikios moters taip ilgai niekas nenorėjo, o ir ji savo ruožtu taip užsispyrėliškai nieko nenorėjo. - čia taip ciniškai išsireiškus.

Tas pats pasakyta apie vyrus: kodėl sakoma, geriau dussyk išsskyręs, nei berniukas senberniukas 50plius, gyvenantis vienas ar su mama.
bet Idomučia vertybė tik "nekaltumas". tiek berniuko, tiek mergaitės.
kitas vyras pasakytų: neėmė tavęs, nenorėjo nekas, tai ne tokia ir vertybė ta tavo nekaltybė. gal charakteris toks baisus, kad iki nekaltybės niekas ir nesivargino prieit.  ax.gif


Nekaltas sakysim 40 metu vyras tai jau diagnoze, o mergina - tai kur kas labiau suvokiama situacija.
Aisku toks zmogus tures ir trukumu.

Moterys, turejusios vyru yra ipratusios su vyrais gyventi todel joms prisitaikytii gyventi su boba yra be galo sunku. Cia kaip su uzsieniu, mato ir privalumus, bet jaucia nesugebjima, nes daug dalyku netinka, daug ka pamirso, daug ka igijo ko nereikia...

Atsakyti

Nekaltas sakysim 40 metu vyras tai jau diagnoze, o mergina - tai kur kas labiau suvokiama situacija.
Aisku toks zmogus tures ir trukumu.

Moterys, turejusios vyru yra ipratusios su vyrais gyventi todel joms prisitaikytii gyventi su boba yra be galo sunku. Cia kaip su uzsieniu, mato ir privalumus, bet jaucia nesugebjima, nes daug dalyku netinka, daug ka pamirso, daug ka igijo ko nereikia...

40 metu kaip bebutu jau NE MERGINA :lol: 

ir jei iki tokio laiko zmogus, nesvarbu vyras ar moteris nesugebejo uzmegsti artimu santykiu, tai jau pasakymas su trukumais, bus labai svelnus pasakymas, nesneku apie pergulejima su kazkuo, bet apie normalius santykius, gyvenima kartu ir t.t..nebutinai jie gal bus idealus ir nebutinai gal tesis visa gyvenima, bet ju nebuvimas signalizuoja, kad zmogus turi labai dideliu sunkumu ir sutrikimu.

cia jau visiska nesamone, gyvenau ir su moterimis, aisku ne intymia prasme, bet kaip kambariokes ir zinok nieko visai gerai, dar geriau gal nei su vyrai tam tikrom prasmem, supranti viena kita geriau, panasus poreikiai, svaros, tvakos :lol: juk pati esi moteris, kazkaip keistai labai ismastei :lol: 

Atsakyti

O aš dabar kažkokioj kryžkelėj...... Prieš pusę metų vyras nuvyko į klasės susitikimą, susitiko pirmą meilę ir .....įsimylėjo. Žinojau, kad jinai jam labai patiko jaunystėj, bet jie nedraugavo. Ji gyvena Amerikoj, didelis atstumas, nebendravo. O va kai susitikime pamatė, visi jausmai sukilo, atrodo ugnikalnis išsiveržė. Jau, kai grįžo iš susitikimo pajaučiau, kad kažkas negerai, ne taip. Vis sapalioja apie Ameriką, tipo gal pabandyti, gal pavyks užsidirbti ir t.t Dvi savaites vaikščiojo kaip nesavas, atrodo juokiasi per sukąstus dantis, jokių emocijų, nebematė manęs. Supratau - šakės. Patikėkit moterėlės, ėmiau net darbe išeigines, kad galėčiau bent kiek išsipergyventi, nes dirbti tokios būsenos nebegalėjau. Siela žviegė iš skausmo, kažkoks nebūties jausmas, atrodo nu nieko baisaus neįvyko, nu įsimylėjo, gi nesugulė, paskui išvyko, gi toli, nesusitiks. Supratau, kad nebesu ta vienintelė ir rožiniai akiniai greit apsitraukė juoda plėvele. Negalėjau niekaip pradėti pokalbio, į pokalbį pasiėmiau gero vyno butelį, paskui antrą........, bet pokalbis įvyko. Manau ir jam tas vynas padėjo. Santykius sprendėm ir jausmus narpliojom visą vasarą. Viena blogybė, kad vyrams sunku kalbėtis apie jausmus, bet kažkaip kalbėjom. Tik dabar supratau, kaip jaučiasi moterys, dievaži, priešui to nepalinkėčiau. Ir dabar esu tokios būsenos, kad atrodo jog tūkstantis jausmų viename kamuolyje gerklėj stovi ir niekaip neišeina išvemti, vis tampo ir tampo. Iki šiol niekaip nesuprantu, kaip galima įsimylėti kitą moterį, kai nuolat sakai, kad myli. Nežinau, man tai prasilenkia su logika, o gal pas vyrus kitaip? Nežinau ar jam praėjo. Atrodo lyg ir nuoširdžiai gailisi, labai pasikeitė į gerą pusę, bet mintis, kad galbūt jis vis tiek apie ją galvoja, neduoda man ramybės. Labai pasikeičiau, atrodo suaugau per dieną ir supratau, kad niekada jau taip nebebus. Ar įmanoma išeiti iš šios būsenos?

del ko jus konkreciai pergyvenat?

kad vyrui be jusu ir kitos moterys patinka? cia gi normalu, naturalu, juk nepermiegojo su nieko, per gyvenima gali traukti daug zmoniu, jusu nei vienas vyras nera patraukes demesio didesnio per gyvenima? jei ne tai dar patrauks :lol:  bet bunam su tais, su kuriasi pasirenkam, aisku ne visi buna, bet siuo atveju svabiausia tikri jausmai, santuoka, seima, pasirinkimas. 

O tas jo susizavijimas, tai daugiau fantazija, ne realybe, juk neparagautas vaisius labai skanus, buities nebuvo, draugystes net nebuvo, viskas suidealizuota, cia daugiau jo eroine fantazija, nei kazkokie realus jausmai, nesureiksminkit. Jis su jumis gyvena, jus myli, o tai praeis, nieko tragisko, labai gyvenimiska :) svarbiausia nedarykit pati is to tragedijos ir taip nesureiksminkit, neprikiskit i vyro galva nesamoniu ir maziau apie tai snekekit, maziau ta fantazija skatinsit :)

o del ko jam zmogui gailetis? aisku gal nesmagu, bet nuo musu gi tokie dalykai nepriklauso. pamirksit jus abu tai , laikas, gyvenimas buitis, darbas, drauge gerai praleistas laikas, visa tai nustums tokias fantazijas i kita plana, o jei nenustums is vis tai vis tiek nesam nei veinas sventi, svarbiausia valdyti savo veiksmus :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 11 gruodžio 2017 - 22:08

Sveikos visos, as naujoke cia:)

 

nezinau tema lyg ir tinkama man, gal tik kiek kitokia pabaiga:)

 

zodziu.. draugavome daug metu nuo pat jaunystes, draugavome graziai, be skandalu, mustyniu ir panasiai. Jis buvo tas zmogus kuri visi sakydavo na jau ne i sona toks nenueis... gyvenime visko buna, esme, kad santykio paslijo, man truko demesio, lovoje prastai, nors tai pirmas vyras mano, bet jau man buvo ne taip kazkas. Zodziu as palikau ji ir zinoma neilgai trukus atsirado naujiena, na tokia prastokos reputacijos, taciau matyt energinga kur reikia, zodziu pasitase, padraugavo, ir zmogus pradejo nykti psichologiskai, matyt pajaute ka prarado ir nu pacios suprantat, kai nuo vilko ant meskos. Praejo pora metu, as nesiruosiau taikytis, tikrai ne, bet sena meile nerudyja galbut isties.. susitikome viena, antra karta, na jauciame, kad nepamirsome, kad kartu buvo gera, kad ir kiek sutikome zmoniu, nu jie mums vienas kito neatstojo, taigi suejome ir vel:) 

Viskas gerai kalbant apie kasdieninius santykius, net geriau nei kada buvo, taciau LOVA.... as jauciuos silpnesne uz ta prastos reputacijos mergina, isvaizda zinoma geresne, visa kita irgi, taciau as susikausciusi ten, jis nezinau ka galvoja , bet nu sekso metu jam nusileido, sako, kad del to, jog jam nepatinka ta poza ir tas ritmas, kuris man patinka ir tinka, taigi ka man daryti, man norisi tik verkt siuo metu, pagalvojus, kad visada bus taip sudinai ten?? Kiek turejau partneriu po jo, tai nu tikrai nebuvo tokiu situaciju, net gi atvirksciai, skaiciau save toje srityje neprasta, bet va su juo kazkas man atsitinka, as del visko droviuos ir man kazkas trugdo atsipalaiduot, o dabar dar tas nusvyrimas zemyn isvis... 

 

patarkit merginos, ar su manim kazkas negerai ar kas cia vyksta...

o jus vienas kita mylit? issiskyret tik del prasto sekso? jus ji palikot ir sakot suprato, ka prarado? o tai ka jam reikejo daryt, kad neprarastu? juk tai jusu sprendimas buvo ar ne?

is to ka paraset tai taip atrodo, kad issiskyret tik del prasto sekso, tai gal zmogsu labai jaudinasi ir stresas vsika blokuoja, nenori vel nuvilti, nenori prarasti jusu. Gal myli labia jus, o jus ji nelabai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 11 gruodžio 2017 - 22:19

Ne, to vyro poziuris ne toks:)

Jis labai norejo susitaikyt ir nemanau, kad priezastis yra kazkokie partneriai, nes, kad ju buvo ar nebuvo pas mane mes nekalbejom. 

Aciu uz atsakymus ir nuomones.

koks bebutu poziuris , jis zino, kad turejot kitu vyru ir dabar ji su kitais lyginat. kaip bebutu jam del to skaudu, kad ir nesneka. ir tai gali buti jo bedu priezastis. O jsu bedos akd taip sureiksminat seksa, ir enatrodo, kad labai myletumet ta savo vyra...

Atsakyti