Skaitau viena ir kita istorijas, man liudna.
Liudna, kad zmones patys savo rankomis griauna nuosava gyvenima.

Na kodel zmones negali save myleti? Kodel jie negali save priimti tokiais kokie jie yra?

Vieni save gruzina praeitimi, ir tai praeiciai leidzia itakoti dabarti. Kodel?
Pamastykite, palyginkite save anuometine ir dabar. Itariu, skirtuma izvelgiat. TAi normalu, nes mes su metais keiciames. Lygiai taip pat ir kiti zmones, nestovi jie vietoje. Todel, dabar susitike, is esmes jus esate tie, bet jau nebe tie zmones, nes turite jau gyvenimo patriti. Galimai dabar jus sujunge tai ko jus anuomet neturejote.

Nezinau kaip kiti, bet su metais dingsta tas jaunatviskas maksimalizmas, pradedi adekvaciau, ramiau vertinti situacija, nebera to "tragizmo", poreikio daryti is muses drambli. Mane aplamai glumina, kai is suagusiu zmoniu reikalaujama kazkokia ten tariama skaistybe, skaiciuojami tureti partneriai ir t.t.

Todel del sekso, vel gi man sunku ka komentuoti, mano patirtis labai skurdi, bet stebint gyvenima is sono, galiu pasakyti, kad galima surasti salyciu taskus, kai abu to nori. Patyres gali pasidalinti patirtimi. Na o jei moteris neatsipalaiduoja, yra isitempusi, reiketu su vyru pakalbeti apie tai. Manau, kad kiekvienam vyrui yra malonu zinoti kad moteris nevaidina orgazmo, nes moters orgazmas tai balzamas vyro sirdziai. O del mylimos mtoers jis gali pasistengti.
Ar tos sutiktos vyro gyvenime moterys buvo kokios ten isskirtines, ar sutikti vyrai jusu gyvenime, cia dar klausimas, nes jis siuo metu yra su jumis, o jus su juo. Vadinasi, kazkas jus vienas prie kito trauka...

Nemanau, kad yra racionalu skirstyti zmones i buvusius, esamumus, busimus ir t.t. Yra svarbu ka jus, asmeniskai, siuo momentu jauciate ir norite. Jei jums su tuo zmogumi gera, jei jus norite su juo buti, jus norite abudu kurti santikius, matot bendra ateiti. Spjaukite i visus tuos stereotipus ir bukite laimingais, neleiskite praeiciai itakoti jusu ateiti.

Mintys del klases susitikimo. Na ir kas, kas cia baisaus atsitiko? Mat pirmoji meile. Na juk desninga kad pirmaja meile zmones idealizuoja. O kodel, zinote? Todel kad pirmoji meile dazniausiai buna platoniska, nepasiekiama svajone. Na ir dabar, jis Lietuvoje, moteriske JAV. Negi manot kad ji viska mes vaziuos i Lietuva, ar kad jis leks pas ja? Paspangs, paspangs ir praeis. Na zinoma nemalonu, kai vyras kvailioja. Na bet del to gadinti sau nervus ar verta?