Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Gyvačiukas @ 2018 02 11, 22:25)
Na,mano šeimynai tai,pvz,dzin tas kambarys. Svarbu naktį permiegot. Juk dieną mea jame nebūname,kaip ir dauguma...tai,kai suprantam,kad norim prabandiau-tokį ir perkam. Niekada nesam dėję pinigų į pasą ;)

Mes taip nebuvom dėję smile.gif Prisikaičius nutariau pabandyt- paprašiau geresnio kambario, mano nuomone, išraiškingai pažiūrėjau, padaviau pasą- vietoj garden view davė su baseino vaizdu smile.gif. Vyras sako- ar dėl to vertėjo 10 eur duot? Išvažiuojant oro uoste pasų kontrolėj paduodu pasą- pareigūnas numeta atgal. Atverčiu- mano pinigai vis dar įdėti smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvačiukas @ 2018 02 11, 22:25)
Na,mano šeimynai tai,pvz,dzin tas kambarys. Svarbu naktį permiegot. Juk dieną mea jame nebūname,kaip ir dauguma...tai,kai suprantam,kad norim prabandiau-tokį ir perkam. Niekada nesam dėję pinigų į pasą ;)

Tai cia ne apie dzin ar ne dzin kalba juk mirksiukas.gif

QUOTE(ravesa @ 2018 02 11, 22:53)
Mes taip nebuvom dėję smile.gif Prisikaičius nutariau pabandyt- paprašiau geresnio kambario, mano nuomone, išraiškingai pažiūrėjau, padaviau pasą- vietoj garden view davė su baseino vaizdu smile.gif. Vyras sako- ar dėl to vertėjo 10 eur duot? Išvažiuojant oro uoste pasų kontrolėj paduodu pasą- pareigūnas numeta atgal. Atverčiu- mano pinigai vis dar įdėti smile.gif smile.gif

Nu 10€ tikiu,kad nepaeme biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VejaGuse @ 2018 02 07, 11:39)
<p>O Zydrojoj arkoj gal yra kas buve? Kokie ispudzai? Mustafa sita labiausiai siulo, bet kazkaip kadangi vaziuosime balandzio menesi, biski abejoju</p>

Vaziuokit,lb grazu,tik nusiteikit,kad i kalna daug lipt atgal reiks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rootha @ 2018 02 08, 14:40)
Alanijoje, Mustafa viešbutis nesvarbu, svarbu, kad būtų alanijos regione, nors sakė kad ir iš Konaklio paimti gali, tad rinkitės viešbutį pagal galimybes, kainą ir ar atitinka jūsų šeimos pageidavimus.
vartotojo įkelta nuotrauka

Mes Konakli apsistoja buvom,tai paeme be problemu
Papildyta:
QUOTE(zz_aiza @ 2018 02 08, 19:00)
gal kainą pameni?

Mes mokejom po 25 eurus uz zmogu
Atsakyti
QUOTE(Puma45 @ 2018 02 11, 12:45)
Gal maišot viešbucius? Kiek pamenu jus  buvot Saphir 4, o kalba eina apie Saphir resort&spa 5.


Taip tesingai, mes Saphir 4* buvome smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2018 02 11, 20:53)
Mes taip nebuvom dėję smile.gif Prisikaičius nutariau pabandyt- paprašiau geresnio kambario, mano nuomone, išraiškingai pažiūrėjau, padaviau pasą- vietoj garden view davė su baseino vaizdu smile.gif. Vyras sako- ar dėl to vertėjo 10 eur duot? Išvažiuojant oro uoste pasų kontrolėj paduodu pasą- pareigūnas numeta atgal. Atverčiu- mano pinigai vis dar įdėti smile.gif smile.gif

Mes buvom užsisakę Standart kambarį.Bet be jokių pakišų ir prašymų mums davė šeimyninį.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2018 02 12, 09:03)
Mes buvom užsisakę Standart kambarį.Bet be jokių pakišų ir prašymų mums davė šeimyninį.

O prašėt šeimyninio ar šiaip davė?
Atsakyti
Pernai mes buvom Saphir 4*didelė kompanija.Visi turėjom nusipirkę standart kambarius. Iškart į pasus nieko nedėjom ir visi gavo kambarius į statybas.Mes gavom labai maža kambariuką antrame aukšte,su vaizdu į kažkokį pagalbinį pastatą, apačioje buvo stogas su didžiausiais kondicionieriais.Kambario dydis visai neisgasdino,bet kai išeini į balkona ir nesupranti kur esi 😱 grįžom į registratura su 20 eur.pase.Pakeite į superini kambarį viršutiniame aukšte,su vaizdu į jūrą.
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2018 02 12, 00:34)
Tai cia ne apie dzin ar ne dzin kalba juk mirksiukas.gif
Nu 10€ tikiu,kad nepaeme biggrin.gif  biggrin.gif


balandžio pradžioj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teroristas @ 2018 02 12, 10:42)
Pernai mes buvom Saphir 4*didelė kompanija.Visi turėjom nusipirkę standart kambarius. Iškart į pasus nieko nedėjom ir visi gavo kambarius į statybas.Mes gavom labai maža kambariuką antrame aukšte,su vaizdu į kažkokį pagalbinį pastatą, apačioje buvo stogas su didžiausiais kondicionieriais.Kambario dydis visai neisgasdino,bet kai išeini į balkona ir nesupranti kur esi 😱 grįžom į registratura su 20 eur.pase.Pakeite į superini kambarį viršutiniame aukšte,su vaizdu į jūrą.

Pas mus identiska situacija buvo biggrin.gif gavom kambary i gatve/siukslyna/statybas. Bet mes nedavem pinigu, pasiskundem gidei ir kita diena pakeite i toki pati kaip jums biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2018 02 12, 08:46)
O prašėt šeimyninio ar šiaip davė?

Neprašėm. Patys registratūroj pasakė, kad duodam jums geresnį kambarį.
Atsakyti

Sveikos merginos, i Turkija keliaujam pirma karta. Gal kas turit atsiliepimu apie Garcia Resort & Spa (Dalamano teritorija)?

Atsakyti

Labas merginos. Nors mano atostogos dar toli šviečia ir tik pinigų taupymo stadijoje  :rolleyes:

Bet va noriu išsirinkti keletą variantų, kad kai bus sekantys išankstiniai pirkimai, žinočiau, ko noriu  :ax:

Širdis linko link utopios, bet noriu ir į Kemero pusę. Tai va, gal ką parekomenduosite, reiktų žalios teritorijos, būtinai šalia jūra, su kuo mažiau akmenukų, gražus vaizdas,  netoli koks miestelis, bus ir vaikai 5m ir 7m, bet jiems super duper kalnelių nereikia. Aišku skanus ir įvairus maistas  :4u:

Kadangi vežimės dvi močiutes, ir joms tai bus pirma kelionė, tai norisi, kad liktų nuostabūs prisiminimai ir neišdildomi įspūdžiai...

Atsakyti