Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Mes buvom.Patiko.Tikrai važiuočiau dar kartą.Klauskit kas domina

Kaip pajūris, rašo akmenuotas, tai be batų niekaip? Ar yra koks naktinis klubas?  :B​ 

Atsakyti
QUOTE(Teroristas @ 2018 02 14, 10:35)
Mes buvom.Patiko.Tikrai važiuočiau dar kartą.Klauskit kas domina

Mes rinkomės tarp Utopios ir LIMAK LARA DE LUXE HOTEL & RESORT 5 * https://www.tez-tour...html?id=9000175 . Pasirinkom pastarąjį. Jis buvo vos brangesnis, gal čia kas lankėtės? Dabar vis pasižiūriu į Utopia, labai gražu ten, gal neapsirikom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisstinaa @ 2018 02 14, 11:04)
Yra internetas nemokamas,normalus,nelėtas?
Kur buvote apsistoja, vilose ar pagrindiniame pastate? Nes kiek girdėjau,kad vilos prastesnės,geriau į pagrindinį.
Per kokią agentūrą važiavote ir kada?


Internetas veikia visoje teritorijoje ir gana neprastai, traukdavo kartais net prie jūros. Mes gyvenome viloje, tik numerio nebepamenu, lyg 2730 ar kažkas panašaus. Buvo pasaka! Vaizdas pro panoraminį langą nuostabus - jūra, o dešiniau - visa Alanija. Ypač gražu būdavo vakare, kai kasvakar galėdavom balkone lydėti saulę ir mėgautis naktinės Alanijos vaizdu. Bet buvo vilų, kuriose tikrai nebūčiau norėjusi gyventi.. Važiavom per Tezus spalio 16-28 dienomis. Oras pasitaikė superinis, nulijo tik vieną dieną, tai tada mėgavomės SPA procedūromis. Klauskit, jei dar kas domina.
Atsakyti

Sveikos merginos, ar keliavote per kidytour ir kokia butu patirtis? Man agente pasiule, kazkaip nezinau ka daryti..esu keliavusi tik su novaturu. Ar tas corendor normalus lektuvai? Small planet kazkaip gal geriau? Helppp:))) 

Atsakyti
O mane domina LIMAK LIMRA HOTEL & RESORT. Lyg ir skaičiau kažkada apie šį viešbutį, bet pagal paiešką nieko nemeta... Kas buvot? Likot patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2018 02 14, 14:43)
Internetas veikia visoje teritorijoje ir gana neprastai, traukdavo kartais net prie jūros. Mes gyvenome viloje, tik numerio nebepamenu, lyg 2730 ar kažkas panašaus. Buvo pasaka! Vaizdas pro panoraminį langą nuostabus - jūra, o dešiniau - visa Alanija. Ypač gražu būdavo vakare, kai kasvakar galėdavom balkone lydėti saulę ir mėgautis naktinės Alanijos vaizdu. Bet buvo vilų, kuriose tikrai nebūčiau norėjusi gyventi.. Važiavom per Tezus spalio 16-28 dienomis. Oras pasitaikė superinis, nulijo tik vieną dieną, tai tada mėgavomės SPA procedūromis. Klauskit, jei dar kas domina.

Va tas ir baisiausia,kad nepapulti ant tų prastų vilų smile.gif. O kaip kelionė iš Antalijos oro uosto iš Antalijos,ar neprailgo?
Atsakyti
Apie Itaka 4u.gif
https://www.vz.lt/pa...nes-is-vilniaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 14 vasario 2018 - 14:38
Turetu mums kaip klientams iseiti i nauda, gal pasiulys geru kainu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnmac @ 2018 02 13, 20:45)

P.S vaikams uz Beleko krantus jauciu geriau nerasite😉.


Su vaikais dar manau tiktu Lara miestas (is karto netoli nuo Antalijos i Alanijos puse) -puikūs smėlio krantai ! Pvz viesbuciai Royal Wings, Limak Lara De Luxe, Royal Seginus ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarosziedai @ 2018 02 14, 14:46)
<p>Sveikos merginos, ar keliavote per kidytour ir kokia butu patirtis? Man agente pasiule, kazkaip nezinau ka daryti..esu keliavusi tik su novaturu. Ar tas corendor normalus lektuvai? Small planet kazkaip gal geriau? Helppp:))) </p>

Viskas gerai, oro uoste mergynos dalino kepureles ir kuprinytes vaikams, kokybes nezinau mano dideli nenorejo bet ir jiems siule. Pasitiko atskrydus, nuveze, kita diena susitikimas, kelis kartus klause ar patenkinti numeriu ir neturime skundu. Corendon lektuvo kedes man pasirode tokios pat nepatogios kaip ir smallu, stiuardai kalba tik angliskai, saldainiu nedalino. Reisas velavo ir i prieki ir atgal bet nezinau ar del ju kaltes ar sezono ikarscio pasekme, i prieki 2 val. tai dave talonus valgymui, atgal koki pusvalandi. Rankinio neziurejo ir nesvere kaip smallai. Tai ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reginok: 14 vasario 2018 - 16:32
QUOTE(Krisstinaa @ 2018 02 14, 12:04)
Yra internetas nemokamas,normalus,nelėtas?
Kur buvote apsistoja, vilose ar pagrindiniame pastate? Nes kiek girdėjau,kad vilos prastesnės,geriau į pagrindinį.
Per kokią agentūrą važiavote ir kada?

Internetas veikia visur,gana normaliai.Mes buvom pagrindiniam pastate,su vaizdu į jūrą,kambarys geras,vaizdas pro balkoną dar geresnis.Bet kalbėjom su šeima gyvenančia vilose,sakė viskas ten gerai,tik kad iki restorano reikia paeiti.Važiavome su tezturu, gegužės 1 dieną,tai vandens pramogų zonoj dar neveikė upė.Musu buvo 23 žmonių kompanija,tai gavom asmeninį pervežimą, nuvažiavom per dvi valandas.
Atsakyti

corendor normalus lektuvai? Small planet kazkaip gal geriau?

Metų "postas" :D , daug-kas renkasi kelionių agentūra-viešbuti...o čia kelione pagal lektuva :rolleyes:

Atsakyti