Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Redass @ 2018 02 18, 21:46)
<p><span>O kaip suprasti šitą - (savaitinės viešnagės metu galima nemokamai apsilankyti viename restorane), tai jei važiuoji 10n. Tai bus galima du kartus apsilankyti ? hmm.gif</span><span> </span></p>

Čia nuo viešbučio priklauso. Bulgarijoje 10 dienų kai buvom į 3 buvo galima eiti, nes šiaip į savaitę vienas dažniausiai nemokamai būna.
Atsakyti
QUOTE(JJolan @ 2018 02 18, 12:12)
<p>Sveiki, skaičiau skaičiau ir nutariau prisijungti:). Užstrigo kad rašote jog Turkijoje skanūs ledai.Nežianau kur, bet kiek esu valgius ledu bjauresnių už Turkija neesu valgius, tiksliau ragavus(nepavyko suvalgyt).Prieš kelis metus atostogavom Turkijoje La Mere(Gonyukas) ten ir ragavau. Šiap tikrai neesu išranki ledams bet ten tiesiog valgyti neimanoma. Ar čia tik mums "pasisekė"?</p>
<p> </p>


Nu pavarot, is vieno ledo spresti apie visus TR ledus biggrin.gif Lyg Lietuvoje nera neskaniu ledu pirkt.

QUOTE(JJolan @ 2018 02 18, 13:34)
<p>Gal yra buvusiu kamelya fulya, labai jau didele terotorija atrodo? unsure.gif  nusipirkom atrodo nebrangiai, neturėjau daug laiko galvot,bet kai pradejau skaitineti internete radau ivairiausiu atsiliepimu.Rašo, kad pareitais metais labdaug apsirgusiu tuo kokso(taip berods vadinas) virusu buvo. Gal kas buvo, ir galetu savo nuomonę parašyti:)</p>

O kuo blogai didele teritorija? Man tai tik ir norisi dideles, kad butu kur daugiau prasieiti ax.gif
Siaip Fulya man net ir minusa toki turetu, kad visai salia amfiteatras, tai bus garsu vakare daugoka. Pleziukas per tilteli (gatvele, kuri skirta patekt i viesbucius) ir per fulbolo stadiona, kuriame buvo irgi vakariniai renginiai bigsmile.gif Fulya restoranas ju pastate.
Pvz man pliusas Klubo, nes jis neturi vieno didelio pastato, todel restoranas atskirai, salia baseinu, daug vietu lauke, daug viduje.. Man tas patiko ax.gif
Trys viesbuciai, man ta teritorija nera didele, nes reikiami objektai salia (minute ar dvi). O pakeisti baseinus man irgi pliusas. Ne taip nuobodu bigsmile.gif Zodziu, as tik uz ivairove ir pramogu pasirinkima bigsmile.gif Mielai vel vaziuociu i keliu viesbuciu tinka, kur butu salia visi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 19 vasario 2018 - 09:59
Laba diena,
čia daug buvusių Turkijoje, sakykite, gal kas buvote viešbutyje LAGUNA BEACH ALYA RESORT Alanya? Viešbutis 2016 metų, gal kam jau teko pabūvoti ten ? Labai domina atsiliepimai apie jį. Galvoju šiandien smile.gif pirkti ar ne smile.gif ?
Atsakyti
Ir as turiu viena klausima del alekarte restorano. Gal kas buvo Gural premier Belek? kiek kartu priklauso? kadangi kaip tik bus mano gimtadienis, gal galima uzsisakyti ta viena karta??? Labai noreciau patarimu😉
Atsakyti
Ryt ITAKA kainas paleidžia, laukiam.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2018 02 19, 23:56)
Ryt ITAKA kainas paleidžia, laukiam.

Bet per agenturas stebet veiksma? biggrin.gif
Atsakyti

Kaip idomu! Kazkodel tik galvoju, kad bus kaip su lidl.. Prisitaikys itaka prie rinkos kainuk.  

Atsakyti
QUOTE(godsister @ 2018 02 20, 02:23)
<p>Kaip idomu! Kazkodel tik galvoju, kad bus kaip su lidl.. Prisitaikys itaka prie rinkos kainuk.  </p>

hmz.. vis tiek lidl mažiausios.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 19, 23:03)
Bet per agenturas stebet veiksma? biggrin.gif

Gal tiesiai itaka.lt
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2018 02 20, 07:25)
Gal tiesiai itaka.lt

rodo kainas jau.
Atsakyti
Neduota 9-12 dienu pagal mano pasirinkimus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2018 02 20, 08:53)
Neduota 9-12 dienu pagal mano pasirinkimus unsure.gif

8 arba 15. aš mėgstu 10 biggrin.gif
Atsakyti