Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(NEINE @ 2019 01 17, 12:26)
Sveiki, gal kas turi patirties dėl adventur muges kainų? Ar būna pigiau jos metu? Norime pirmą kartą vykti į Turkiją ir suprantam, kad išansktinius pardavimus jau pražiopsojom.

Pigiau nebebus nei per isankstinius. Kadangi i juos pavelavot, griebkit parodoj, labai reta, bet kartais gali pagaut ka nors 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,gal kas kokį viešbutį su kūdikiu 8men rekomenduotų? Kad būtų pritaikytas tokiems mažiems-vystymo stalai,galimybes maisto šildymui ir kt. Ačiū
Atsakyti
Sveiki, ar Lonicera Resort pritaikytas kudikiams? Keliausim su 8 men. kudikiu. Idomu ar ten bus tinkamo maisto, blenderis maistui smulkinti. O gal yra atskiras restoranas ar erdve vaikams valgymui? Ar buna maitinimo keduciu? Kaip del lovyciu kambaryje, jau buna paruostos ar reikia prasyti?
Domina visa informacija susijusi su kudikiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molibdena @ 2019 01 27, 20:25)
Sveiki, ar Lonicera Resort pritaikytas kudikiams? Keliausim su 8 men. kudikiu. Idomu ar ten bus tinkamo maisto, blenderis maistui smulkinti. O gal yra atskiras restoranas ar erdve vaikams valgymui? Ar buna maitinimo keduciu? Kaip del lovyciu kambaryje, jau buna paruostos ar reikia prasyti?
Domina visa informacija susijusi su kudikiais smile.gif

Kažkokio specialaus pritaikymo kūdikiams nėra. Yra kėdutės valgymui, atskiros erdvės nėra valgymui. Maisto atskiro nėra, bet yra vadinimas dietinis meniu, kokia košė, daržovės ir mėsa išvirta be prieskonių.
Atsakyti
QUOTE(Indare @ 2019 01 27, 19:36)
Kažkokio specialaus pritaikymo kūdikiams nėra. Yra kėdutės valgymui, atskiros erdvės nėra valgymui. Maisto atskiro nėra, bet yra vadinimas dietinis meniu, kokia košė, daržovės ir mėsa išvirta be prieskonių.


Bet blenderio susitrinti maistui nera?
Idomi visu mamu patirtis, kaip maitinate kudikius tokiu atveju?
Aviziniu kosiu galima isideti is LT. Del verdancio vandens manau problemu nebus restoranuose. Bet ka daryti su darzoviu/mesos kosem?
O lovyte papildomai pristato kambaryje?
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2019 01 18, 15:38)
Buvome praeitą pavasarį. Maistas nerealus, gėrimai taip pat (vakarietiški alkoholiniai gėrimai, nealkoholinių kokteilių įvairovė). Viešbučio politika draudžia siūlyti paslaugas, tad galima ramiai mėgautis poilsiu. Vienintelis trūkumas (bet gal dėl to, kad balandžio mėn- uodai)

Buvom 2018.04.26d.jokių uodų .
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2019 01 25, 21:47)
Sveikos,gal kas kokį viešbutį su kūdikiu 8men rekomenduotų? Kad būtų pritaikytas tokiems mažiems-vystymo stalai,galimybes maisto šildymui ir kt. Ačiū

La Blanch Island Bodrume, visko leliukams yra, pilna pirktiniu tyreliu, vandenuku, sulciu, kedes maitinimo, blenderiai, atskirai virta ivairi mesa, darzoves, garuose gamintas maistas ir t.t Visko nerealiai daug ir visai atskiras kampas padarytas maziukams, labai patogu kudikius turincius seimoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 29 sausio 2019 - 19:25
QUOTE(Molibdena @ 2019 01 28, 15:42)
Bet blenderio susitrinti maistui nera?
Idomi visu mamu patirtis, kaip maitinate kudikius tokiu atveju?
Aviziniu kosiu galima isideti is LT. Del verdancio vandens manau problemu nebus restoranuose. Bet ka daryti su darzoviu/mesos kosem?
O lovyte papildomai pristato kambaryje?

Dėl blenderio nepasakysiu, nereikėjo mums, tai ir nepastebėjau. Virdulys yra ir kambariuose, košės ar mišinio galima pasigaminti. O tyrelių su daržovėm ir mėsa mes iš Lt vežėmės, kokias mėgsta, kol mažiukai būdavo. Galima ir ten nusipirkti.
Lovytę - maniežą, manau, pastato, jei reikia. Mes migdėme tokiame išleidžiamame fotelyje, patogu buvo, tai neprašėme maniežo.
Atsakyti

Poilsio Balandžio geriau pasirinkti šalies Vidurio Rytų šalių: Turkija, jungtiniai arabų emyratai, Kipras, Izraelis, Egiptas. Šių šalių tinka paplūdimio atostogų Balandžio mėn. Be to, jūs galėsite puikiai sutaupyti. Nes kaina, lėktuvų bilietus ir viešbučio kambario Balandžio bus mažiau, nei populiarus tarp turistų vasaros sezono metu. Aš Balandį buvo į JAE. Svetainėje - https://tickets.lv/man pavyko rasti ir užsisakyti lėktuvų iš puikia kaina. Šis mėnuo-puikus laikas aplankyti šią šalį. Juk būtent Balandžio artėja prie pabaigos, atsipalaidavęs atsipalaidavęs sezonas ir galima patogiai pasivaikščioti miesto gatvėmis, ir dieną, yra taip, kaip yra arčiau skristi, temperatūra labai aukšta (daugiau nei 40 laipsnių Celsijaus), kad labai apriboja galimybes kasdienio pasivaikščiojimo po saule.

Atsakyti

Praėjusią vasarą aš pirmą kartą poilsio Turkijoje. Aš kelis mėnesius planavau kelionę: ieškojau lėktuvų bilietus ir viešbučio. Svetainėje-https://tickets.lt/man pavyko rasti ir rezervuoti lėktuvų bilietus puiki kaina. Aš pasirinkau viešbučio Gural. Man patiko šis viešbutis ir aš norėčiau pasidalins savo įspūdžiais iš viešnagės viešbutyje Gural. Pašarų labai gerai, bet kai kurie patiekalai ar produktai būna pakankamai retai. Kambariai dideli ir labai patogi. Bet buvo viena problema – tai kokybė grindyse. Aš matau šią problemą daugelyje viešbučių. Kokybės derliaus priklauso nuo to kokia brauktuvas į pasikeičia. Todėl keletą dienų mano viešbučių kambario numeris buvo išvalyti blogai: baras užpildytame buvo ne iki galo, ir grindis blogai pašalinta. Yra animatoriai, tinka vaikams įvairaus amžiaus. Tėvams tai bus labai naudinga.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rafael1234: 31 sausio 2019 - 15:27
QUOTE(Rafael1234 @ 2019 01 31, 15:26)
<p>Praėjusią vasarą aš pirmą kartą poilsio Turkijoje. Aš kelis mėnesius planavau kelionę: ieškojau lėktuvų bilietus ir viešbučio. Svetainėje-<a data-ipb='nomediaparse' href='https://tickets.lt/'>https://tickets.lt/</a>man pavyko rasti ir rezervuoti lėktuvų bilietus puiki kaina. Aš pasirinkau viešbučio Gural. Man patiko šis viešbutis ir aš norėčiau pasidalins savo įspūdžiais iš viešnagės viešbutyje Gural. Pašarų labai gerai, bet kai kurie patiekalai ar produktai būna pakankamai retai. Kambariai dideli ir labai patogi. Bet buvo viena problema – tai kokybė grindyse. Aš matau šią problemą daugelyje viešbučių. Kokybės derliaus priklauso nuo to kokia brauktuvas į pasikeičia. Todėl keletą dienų mano viešbučių kambario numeris buvo išvalyti blogai: baras užpildytame buvo ne iki galo, ir grindis blogai pašalinta. Yra animatoriai, tinka vaikams įvairaus amžiaus. Tėvams tai bus labai naudinga. </p>

Vo, prasau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rafael1234 @ 2019 01 31, 15:26)
<p>Praėjusią vasarą aš pirmą kartą poilsio Turkijoje. Aš kelis mėnesius planavau kelionę: ieškojau lėktuvų bilietus ir viešbučio. Svetainėje-<a data-ipb='nomediaparse' href='https://tickets.lt/'>https://tickets.lt/</a>man pavyko rasti ir rezervuoti lėktuvų bilietus puiki kaina. Aš pasirinkau viešbučio Gural. Man patiko šis viešbutis ir aš norėčiau pasidalins savo įspūdžiais iš viešnagės viešbutyje Gural. Pašarų labai gerai, bet kai kurie patiekalai ar produktai būna pakankamai retai. Kambariai dideli ir labai patogi. Bet buvo viena problema – tai kokybė grindyse. Aš matau šią problemą daugelyje viešbučių. Kokybės derliaus priklauso nuo to kokia brauktuvas į pasikeičia. Todėl keletą dienų mano viešbučių kambario numeris buvo išvalyti blogai: baras užpildytame buvo ne iki galo, ir grindis blogai pašalinta. Yra animatoriai, tinka vaikams įvairaus amžiaus. Tėvams tai bus labai naudinga. </p>

labai blogas kažkieno vertinys (garantuoju google taip išvertė)
Atsakyti