Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Sveikos. Aš šnd į Kauno klinikas lekiu, labai tikiuosi kad mane nuramins ir viskas bus ok. Ką Jūs planuojat?

Atsakyti

Sveikos smile.gif
aš pati kažkada nekenčiau cukinijos,o dabar tik duok (na ne dabar bet jau keli metai,kaip pamėgau) smile.gif

tikiuosi patiks, na bet jei ingridientus mėgsti tai patiks smile.gif

Silkę labai mėgau,o va dabar nėštumo metu nenoriu visai smile.gifKeista, va tau ir prietarai,kad kai berniuko laukiesi norisi silkės, raugintų agurkų ir pan.

sunku su tokiais atvejais smile.gifgeriausia užsiimti kažkuo kitu, išeiti pasivaikščioti biggrin.gif

Ir langai dar biggrin.gifGerai,kad dienom namie nebūnu,tai nematau biggrin.gif

Aš pačioje nėštumo pradžioje labai norėjau silkės, db jau nebe, parduotuvėj atrodo noriu, nusiperku, bet taip ir stovi šaldutuve, kol koks tėtė atėjas į svečius nesuvalgo. O va raugtų kopūstų, agurkų, marinuotų agurkų, paprikų, burokėlių labai noriu ir valgau.

Atsakyti

Labas rytas smile.gif
Man kugelis ir vedarai mažai skiriasi biggrin.gifMano mergina pilve taip šokdavo rokenrolus, kad vaje vaje. Nuo vakar kažkur vaikinas įsitaisęs, kad kai gaunu niuksą, tai skauda. Tik nesuprantu kur jis ten taikos biggrin.gif

Aš iš ryto ištisai valgyt noriu... Atsikeliu, greitai susiruošiu ir greit į virtuvę biggrin.gif
Šiandien reik apsitvarkyt namus, nes vakar kai pašvietė saulytė, tai dulkės švietė kaip turi būt doh.gif

Man tai kartais atrodo, kad mazyle tyrineja ten esancius audinius. Nes toks jausmas kad kazka tampo :D 

Su sunum skaudejo tik paskutinius menesius kai i sonkaulius isiremdavo ir kaip armonikele grodavo.

Oi ne, vedarai ir kugelis labai skiriasi. Aisku kai nera vedaru, tinka ir kugelis. 

Istate vakar rekuperatoriu mums. Tai bent langai nerasoja  :yahoo:​ 

Atsakyti

Aš pačioje nėštumo pradžioje labai norėjau silkės, db jau nebe, parduotuvėj atrodo noriu, nusiperku, bet taip ir stovi šaldutuve, kol koks tėtė atėjas į svečius nesuvalgo. O va raugtų kopūstų, agurkų, marinuotų agurkų, paprikų, burokėlių labai noriu ir valgau.

O man pacioj pradzioj visa zuvis smirdejo. As ja labai megstu, tai dabar labai dziaugiuosi, kad galiu valgyti :)

Laikom kumscius ir laukiam geru ziniu!

Atsakyti

Sveikos :) 

Silkę galėdavau valgyti kasdien, bet pastojus nei karto nevalgiau, visiškai nesinori.

LiveInDream, jau jungdamasi SM šiandien pagalvojau apie tave, kad lauki echo :)  Gerų žinių lauksim ir mes!

Džiaugiatės jūs judesiais, o aš kažkokia nenormali-jau 18-ta sav ir nieko nejaučiu :cry2: 

Crazy bee, pati gamini vėdarus?  Aš juos valgius tik vieną kartą gyvenime. Nu skanu buvo iš tikrųjų, bet kai mačiau ir užuodžiau gamybos procesą, tai... :huh2:  Ar tos žarnos visos taip smirda š? Kaip jas išvalyt, kad neliktų to kvapo? Nes mus vaišino kaimynė, ji tikrai švari tvarkinga moteris. Tas žarnas mirkė, išvertus plovė, su peiliuku net skuto ir paliko tik tas plonytes, bet kvapas atėjus į butą tai buvo toks, kad galvojau, kad jai turbūt vidurius paleido :lol: 

Mano planai šiandien jokie, nes paskutiniu metu jie vis sugriūna. Tai nieko neplanuoju, tik va reiktų valgyt pasigamint.

Atsakyti
QUOTE(LiveInDream @ 2018 02 20, 09:55)
<p>Sveikos. Aš šnd į Kauno klinikas lekiu, labai tikiuosi kad mane nuramins ir viskas bus ok. Ką
</p>

laukiam tavęs ramios ir su geromis žiniomis smile.gif


QUOTE(LiveInDream @ 2018 02 20, 09:59)
Aš pačioje nėštumo pradžioje labai norėjau silkės, db jau nebe, parduotuvėj atrodo noriu, nusiperku, bet taip ir stovi šaldutuve, kol koks tėtė atėjas į svečius nesuvalgo. O va raugtų kopūstų, agurkų, marinuotų agurkų, paprikų, burokėlių labai noriu ir valgau.
</p>

Neštumo pradžioje ir aš valgiau ir norėjau, o dabar va ne smile.gif Gerai priminei burokėlius, seniai bevalgiau nestuke.gif

QUOTE(crazy bee @ 2018 02 20, 10:00)
Istate vakar rekuperatoriu mums. Tai bent langai nerasoja  yahoo.gif​ </p>

nu va kaip super smile.gif

QUOTE(*Deimante* @ 2018 02 20, 10:49)
Mano planai šiandien jokie, nes paskutiniu metu jie vis sugriūna. Tai nieko neplanuoju, tik va reiktų valgyt pasigamint.</p>

Kaip planai jokie didelė tikimybė,kad daug nuveiksi rolleyes.gif
Tiesa dėl judėsių,tai nesijaudink,aš tik praėjsį sekmadienį pajutau aiškesnius,tai vadinasi man buvo 21 savaitė, nors su pirmagimiu 18 sav. pajutau smile.gif 4u.gif Taip,kad viskas normaliai smile.gif
Atsakyti

Ačiū, Ledime :4u:  Nesijaudinu, nes pati mačiau, kaip mažiukas "duodasi", tik va erzina mane mano vaikas, matyt, charakteris pasiutęs bus :D 

Atsakyti

Labas,

Papusryčiavom su dukriuku ką tik ir eisiu po truputį ruoštis, važiuosim į Vilnių, jau lyg ir apsveikau, tai atkeltoji apžiūra nusimato. :)

Atsakyti

Sveikutės. Panašu, kad neatsilaikysiu ir aš. Čiaudau, kosėju, sloga. Šiandien dar ir "padainuot" wc teko. Viriau sultinį iš kaimiškos vištos, bet va taip suerzino, kad negaliu..

O tiek reikalų dabar,išprotėt galima. Reik extra greičiu 2-ą aukštą įrengt. Atrodo galėtum tą ir aną pasidaryt,o  kažkas trugdo. 

Atsakyti
QUOTE(Melyan @ 2018 02 20, 12:14)
<p>Labas,</p><p></p><p>Papusryčiavom su dukriuku ką tik ir eisiu po truputį ruoštis, važiuosim į Vilnių, jau lyg ir apsveikau, tai atkeltoji apžiūra nusimato. smile.gif</p>

gero vizito 4u.gif

QUOTE(19891010 @ 2018 02 20, 12:51)
<p>Sveikutės. Panašu, kad neatsilaikysiu ir aš. Čiaudau, kosėju, sloga. Šiandien dar ir "padainuot" wc teko. Viriau sultinį iš kaimiškos vištos, bet va taip suerzino, kad negaliu..</p><p>O tiek reikalų dabar,išprotėt galima. Reik extra greičiu 2-ą aukštą įrengt. Atrodo galėtum tą ir aną pasidaryt,o  kažkas trugdo. </p>

bet va tas sultinys bus labai geras vaistas-maistas nuo peršalimo 4u.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti

Crazy bee, pati gamini vėdarus?  Aš juos valgius tik vieną kartą gyvenime. Nu skanu buvo iš tikrųjų, bet kai mačiau ir užuodžiau gamybos procesą, tai... :huh2:  Ar tos žarnos visos taip smirda š? Kaip jas išvalyt, kad neliktų to kvapo? Nes mus vaišino kaimynė, ji tikrai švari tvarkinga moteris. Tas žarnas mirkė, išvertus plovė, su peiliuku net skuto ir paliko tik tas plonytes, bet kvapas atėjus į butą tai buvo toks, kad galvojau, kad jai turbūt vidurius paleido :lol:

Mano planai šiandien jokie, nes paskutiniu metu jie vis sugriūna. Tai nieko neplanuoju, tik va reiktų valgyt pasigamint.

aga, pati darau. nu aisku kad smirda, gi kakiai tiek laiko juose buvo :lol: as tai piene pamirkau. tai ir kvapas mazesnis buna ir suruma nuima. o labai as ju ten neskutu, tik nuimu visa riebala (nes man kai iskepa neskanu buna, o va mano mama megsta ta riebaliuka). graziai, svariai isplauni is abieju pusiu ir viskas. o kai iskepa tai nelieka jokio kvapo. namus prasivedini is viskas, paskui tik skaniai jau kvepia :)

as va sedziu knygos.lt ir gaudau knygas uz centus. tik kad po kelias reik pirkti, nes paskui jos dingsta :lol: nu bet jei iki savaitgalio sukraus viska, tai nuvaziavus vienu metu atsiimsiu :D o jie tegu delioja i kruveles :lol: kas nepatiks vaikui isdovanosim :lol: 

Atsakyti

Crazy bee, kepsiu šeštadienį :)  Kai laiko turėsi, parašyk man jų receptą, tokį, kaip pirmą kartą kepančiai :D Internete daug jų, bet noriu jau išbandyto. Mano kaimynė lyg grietinės į tarkį dėjo... Ir kiek laiko tas žarnas mirkyti? Plauti tik paprastai su vandeniu, ar su kokiu actu ar druska?

Ledime, tu teisi, kuo mažiau planų, tuo daugiau darbų nudirbi :)  Jau šiandien nemažai padariau, ir pilvo neskauda. Pastebėjau, kad man jį po meilės reikalų skaudėt pradeda...

Aš, sakiau, knygų nepirksiu kūdikių tema kolkas. Eisiu į tuos žindymo kursus, tai ten gausiu reikiamą info, o apie gimdymą vieną knygą jau turiu, kurios neprisiverčiu skaityt, paskui dar irgi kokius kursus palankysiu.

AguonuLaukas, sakei, tau negražus žodis "žindymas" :D  Aš pagalvojau, kad tai visai gražus žodis, nes pažįstu keletą vyresnių moteriškių, kurios tai vadina "penėjimu" ir "papenėjimu" :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Deimante*: 20 vasario 2018 - 12:52