Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

QUOTE(*Deimante* @ 2018 05 22, 18:01)
<p>Mane nerviskai dar pradedavo drebulys krest vaziuojant pro ta ligonine, kur gimdziau, kokius 2m. Paskui kazkaip praejo. Nors jei reiktu vel ten gimdyt, turbut jau dabar drebulys krestu. Kazkaip vis galvoju, kad bus viskas kitaip, kad as brandesne, kad jauciu savo organizma. CP turbut dar labiau bijociau. Labai bijau narkoziu, vis atrodo, kas bus, jei nesuveiks ir pan... Turbut drasiau man naturaliai gimdyt. Tik va kad nereiktu jokiu traukimu, spaudimu, skatinimu, kirpimu ir pan.</p><p>Nuo kada kudikiui pradedam naudot pagalvele? Pradzioj juk guldom lygiai ant ciuzinuko? </p>

Man kai padarė epidūrą, tai nesuveikė normaliai. Jaučiau kairę pusę. Gavau aš jo nežmonišką dozę. Daug kuo nepasidomėjau. Dabar jau daug daugiau žinau ir geriau pasiruošus. Tik nežinia kaip viskas eisis...
Atsakyti

19891010, sake turint nuolaidu kortele naujagimio kraiteliui nuolaida galioja viena karta i metus. Aisku, tuo atveju,  jei gimdai :D

Vezima tai ir galvojau Tucio bazej ziuret. Nes pats pigiausias Kotrynoj buvo kazkur apie 885Eur.

Lovytes vis tik nusprendem dabar nepirkt. Radau balta medini supama lopsi, prie lovos bus liuks iki kokiu 6men, neuzsigriozdinsim. 

Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 05 22, 18:01)
<p>Mane nerviskai dar pradedavo drebulys krest vaziuojant pro ta ligonine, kur gimdziau, kokius 2m. Paskui kazkaip praejo. Nors jei reiktu vel ten gimdyt, turbut jau dabar drebulys krestu. Kazkaip vis galvoju, kad bus viskas kitaip, kad as brandesne, kad jauciu savo organizma. CP turbut dar labiau bijociau. Labai bijau narkoziu, vis atrodo, kas bus, jei nesuveiks ir pan... Turbut drasiau man naturaliai gimdyt. Tik va kad nereiktu jokiu traukimu, spaudimu, skatinimu, kirpimu ir pan.</p><p>Nuo kada kudikiui pradedam naudot pagalvele? Pradzioj juk guldom lygiai ant ciuzinuko? </p>

Sakai įmanoma šiais laikais be tu intervencijų? 😎
Jaučiu labai retai kam.

Šiaip cp mano nuomone geriau,negu pvz traukimai su vakuumu ar kai žiauriai isplysta moteris ten.
Aišku natūralus sklandus gimdymas pats geriausias,jei dar kam būna toks 😎
Atsakyti
QUOTE(*Deimante* @ 2018 05 22, 18:16)
<p><strong>19891010,</strong> sake turint nuolaidu kortele naujagimio kraiteliui nuolaida galioja viena karta i metus. Aisku, tuo atveju,  jei gimdai biggrin.gif</p><p>Vezima tai ir galvojau Tucio bazej ziuret. Nes pats pigiausias Kotrynoj buvo kazkur apie 885Eur.</p><p>Lovytes vis tik nusprendem dabar nepirkt. Radau balta medini supama lopsi, prie lovos bus liuks iki kokiu 6men, neuzsigriozdinsim. </p>

Aš irgi noriu lopšiuką pasistatyti prie lovos. Pas mus miegamajam labai mažai vietos, tai normali lovytė netelpa. Lopšiukas būtų super.
Atsakyti
Ledime, būna būna. Aš antrą taip pagimdžiau. Nu jeigu mediciniškai kalbant biggrin.gif ir natūralus ir sklandus biggrin.gif
Atsakyti

Mazutee,  as radau ta lopsiuka skelbimuose vieno vaiko naudota su ciuzinuku ir apsaugele uz 25Eur :) Turbut retai tokiu gimdymu pasitaiko sklandziu... Nu gerai gerai, tegu skatina ar kerpa, bet bent jau vaiko netraukia per prievarta ar nespaudzia. Man ypac baisiai skamba, kai moterims plysta kakleliai, ar gimdos... Tarpviete dar nieko. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Deimante*: 22 gegužės 2018 - 17:36
Kodėl sakai kad retai? Nu kiek pamenu kai gimdėm su merginom iš rugpjūtinukų, tai vos keliom skatino ar cp darė. Visos kitos normaliai pagimdė.


Nors ok, gal meluoju daba pagalvojus biggrin.gif pernešiojau, tai ligoninėj darė membranų atidalinimą per apžiūrą ir paleido namo. Kitą dieną gryžau su sąrėmiais biggrin.gif tai matyt skatino vis tik. Paskui nuleido vandenis, tai matyt irgi skatinimas skaitos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AguonuLaukas: 22 gegužės 2018 - 18:02
QUOTE(Mazutee24 @ 2018 05 22, 18:26)
Aš irgi noriu lopšiuką pasistatyti prie lovos. Pas mus miegamajam labai mažai vietos, tai normali lovytė netelpa. Lopšiukas būtų super.

Aš lopsiuka gavau iš draugės,tai bandysim naudoti ;) bet speju mažasis daug laiko mūsų lovoje praleis 😊

QUOTE(AguonuLaukas @ 2018 05 22, 18:26)
Ledime, būna būna. Aš antrą taip pagimdžiau. Nu jeigu mediciniškai kalbant biggrin.gif ir natūralus ir sklandus biggrin.gif

Smagu,kad taip būna ;) va užtai ir trečias pakeliui 👍

QUOTE(AguonuLaukas @ 2018 05 22, 18:57)
Kodėl sakai kad retai? Nu kiek pamenu kai gimdėm su merginom iš rugpjūtinukų,  tai vos keliom skatino ar cp darė. Visos kitos normaliai pagimdė

Čia gal bangom būna 😎

Ar buvai jau kine?
Atsakyti
Aha vakar buvau smile.gif
Atsakyti

sveikos,aš dabar bandau suprast kas čia buvo savaitgalį, tiek pergyvenimo, pasiruošimo, o viskas taip ir praėjo, likau nesupratus :huh2: šiaip viskas super, dabar laukiu nesulaukiu nuotraukų iš vestuvių :) o aš šiandien išleidau vyrą į darbą, į Norvegiją tai kažkaip  nekaip šiandien jaučiuos, važiuoju į Rimi arbūzo ir pomidoriukų (patys geriausi užkanžiai mano) nusipirkt, skaidrinsiu nuotaiką. Juokėmės, kad išvažiavo medaus mėnesio vienas pats  :)​ 

Atsakyti
QUOTE(bernadeta193 @ 2018 05 22, 21:01)
<p>sveikos,aš dabar bandau suprast kas čia buvo savaitgalį, tiek pergyvenimo, pasiruošimo, o viskas taip ir praėjo, likau nesupratus huh.gif šiaip viskas super, dabar laukiu nesulaukiu nuotraukų iš vestuvių smile.gif o aš šiandien išleidau vyrą į darbą, į Norvegiją tai kažkaip  nekaip šiandien jaučiuos, važiuoju į Rimi arbūzo ir pomidoriukų (patys geriausi užkanžiai mano) nusipirkt, skaidrinsiu nuotaiką. Juokėmės, kad išvažiavo medaus mėnesio vienas pats  smile.gif​ </p>

Tai sveikinimai tapus - iene!! wub.gif
Kaip pilvukas šventę atlaikė? Ilgam vyras išvažiavo?
Atsakyti

Tai sveikinimai tapus - iene!! wub.gif
Kaip pilvukas šventę atlaikė? Ilgam vyras išvažiavo?

dėkui  :wub:  labai gerai, visi stebėjosi kaip aš tiek ilgai išsėdėjau su visais ir nestenėdama, tik naktį tiek sutraukė mėšlungis kojas abi, kad ir verkt pradėjau, nėjo nei pirštų atriest ir toks jausmas, kad raumenį pasitempiau po to mėšlungio, šlubčioju dabar  :oh: 

sakė ant gimdymo stenksis grįžt, nes jį įdarbina į norvegišką firmą, o ten niekas tiek neišleidinėja, lietuviškoj kai dirbo, tai 2 mėn ten 2 sav. čia

Atsakyti