Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

QUOTE(LiveInDream @ 2018 05 23, 10:56)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Sunflowers" data-cid="72110144" data-time="1527061775"><div><p>Man siandien paskutinis echo ir jau prasysiuos i dekreta vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Dar ne dekrete? Ištverminga 😁</p><p>Aš džiaugiuosi kad jau dekrete, nebeišsėdėčiau jau darbe</p>

Dar ne biggrin.gif zadejau eit aplamai tik birzeli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledime @ 2018 05 23, 09:12)


Aguonų laukas vyras nepyko kad be jo nuejai 😁



Nu gi aišku pyko biggrin.gif bet supranta, kad abiem nueiti nėra galimybės jokios
Atsakyti

Sveikos, ilgai nerasiau  kazkaip. Lygiai pries savaite isejau i dekreta ir kaip tycia vaikai susirgo, ar ne likimo ironija  :D laukiu griztant vyro is darbo, leksiu kur nors pasivaikscioti. 

Del gimdymo naturaliai, tai turejau du tokius gimdymus. Tikrai sunku, tiek psichologiskai, tiek fiziskai, taciau kaip budavo vos pries keleta zmonijos kartu? Man rodos jokiu epiduru ir nuskausminimu, viskas naturaliai. Sitas procesas per amzius gamtos nulemtas, viskas bus gerai, jei daktarai priziures :)

Tas skausmas ir kancia man asmeniskai leido suvokti, kad jei iskenciau toki skausma, galiu ir kitose srityse kalnus nuversti ir daznai aplinkiniai manes klausia is kur turiu tiek energijos is motyvacijos gyvenime? O viskas ateina is vidaus, nusiteikimo ir pozityvaus mastymo, paprasta  :4u: 

Atsakyti

Aš blyn prisidirbau šiandien, užkliuvau mašiną parkuojantis,rankos dar ir dabar dreba, užknisa. Gerai, kad ten nieko baisaus įbrėžimas mažas, man nieko, bet vistiek stresas, laukiu kol paskambins.O vyrui šiandien iki namų likus 320 km turbina užlinko, žodžiu linksminamės...  :cry2:​ 

Atsakyti
Eina šiknon. Stoviu, pilvo odą skauda. Nu kaip nubrozdinus ar sutrenkus. Pakeliu suknelę, ir beveik akyse pist pist pist strijos atsirado!!!
Atsakyti
QUOTE(bernadeta193 @ 2018 05 23, 15:59)
<p>Aš blyn prisidirbau šiandien, užkliuvau mašiną parkuojantis,rankos dar ir dabar dreba, užknisa. Gerai, kad ten nieko baisaus įbrėžimas mažas, man nieko, bet vistiek stresas, laukiu kol paskambins.O vyrui šiandien iki namų likus 320 km turbina užlinko, žodžiu linksminamės...  cry.gif​ </p>

Vaje... Nesmagu unsure.gif Mums kiek kartų buvo nubraukę mašiną ir nuvažiavo sau laimingai... doh.gif Ir visai vienodai kitiems doh.gif Jeigu nesmarkiai, tai gal net nepaskambins.

QUOTE(AguonuLaukas @ 2018 05 23, 16:21)
Eina šiknon.  Stoviu, pilvo odą skauda. Nu kaip nubrozdinus ar sutrenkus. Pakeliu suknelę, ir beveik akyse pist pist pist strijos atsirado!!!

Auč!!! unsure.gif
Atsakyti
Ir dantį skauda. To kur nėr jau. Arba kitą. Nežinau, bet nepraeina ir stiprėja.. ryt eisiu pas gydytoją, ar tik nereiks antibiotikų
Atsakyti

Vaje... Nesmagu unsure.gifMums kiek kartų buvo nubraukę mašiną ir nuvažiavo sau laimingai... doh.gifIr visai vienodai kitiems doh.gifJeigu nesmarkiai, tai gal net nepaskambins.

Aš čia kaimynui savam kieme, tai man mašina irgi šonais nubraižytais. Tai kol aš suradau kieno ta mašina, ir jų vistiek namuos nebuvo, tai sako palik lapelį su nr. ir paskambins kai pamatys, policijos nekviečiau, gal susitarsim kaip nors, pabėgt irgi daugiabučio kieme, akių daug aš per daug bailė, sakė teises gali atimt už pabėgimą

Atsakyti

Aguonų laukas užjaučiu dėl pilvo ir dėl dantų, gal praeis. Man buvo pradėję skaudėt, prieš kokias kelias sav, tai tik pradėjo kniaukt iš kart skalavau su druska ir išgėriau tabletę nuo skausmo, tai praėjo iš kart, nebeskaudėjo

Atsakyti

AguonuLaukas, manau, kad tau gali skaudėt tą "išrautą dantį" dėl oro. Man šiandien belekaip "suka" klubus ir kelius, kiek žinau, su dantim būna panašiai. Irgi kaulas. Pažiūrėk pora dienų, gal praeis.

Atsakyti
Bernadeta, man išrovė skaudamą protinį praeitą penktadienį. Va tai ir skauda vis dar
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2018 05 23, 16:40)
Ir dantį skauda. To kur nėr jau. Arba kitą. Nežinau, bet nepraeina ir stiprėja.. ryt eisiu pas gydytoją, ar tik nereiks antibiotikų

Vargšė... Man šiandien dantenas labai skauda, o čia dantis... Po mėmių skausmo, pats bjauriausias skausmas dantų.

QUOTE(bernadeta193 @ 2018 05 23, 16:58)
Aš čia kaimynui savam kieme, tai man mašina irgi šonais nubraižytais. Tai kol aš suradau kieno ta mašina, ir jų vistiek namuos nebuvo, tai sako palik lapelį su nr. ir paskambins kai pamatys, policijos nekviečiau, gal susitarsim kaip nors, pabėgt irgi daugiabučio kieme, akių daug aš per daug bailė, sakė teises gali atimt už pabėgimą</p>

Tai ir gerai padarei, kad palikai numerį. Jau tikrai kokia bobulė būna, kad pamato. Po to šnekų daugiau. Jeigu nieko nėr, gal iš neštukės nieko neims, gražiai susitarsit biggrin.gif
Aš šiaip pastebėjau, kad link pabaigos neštumo biškį išsiblaškius. Vairuoti geriau būtų duot vyrui, nei man. Bet tikiuos viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti