Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

QUOTE(Mur. @ 2017 11 04, 17:31)
Ir nenukrisdavo? As su 7 pliuse likau. Bet kadangi esu zema, tai jie man labai jauciasi. Kita vertus, zinojau, kad antra planuosiu, tai matyt pasamonej kazkaip ir buvau atsipalaidavus, nelabai juos ir meciau....


15 visada likdavo. Ir juos au griežta dieta reik numest. Savaime man nieks nekrenta. Nu kraupu iš tikro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 19:39)
15 visada likdavo. Ir juos au griežta dieta reik numest. Savaime man nieks nekrenta. Nu kraupu iš tikro verysad.gif

O jo, zinau ka tai reiskia. Nu nieko, pagimdziusios mesim. Man dabar bus motyvacija, nes bent artimiausiu metu daugiau vaiku neplanuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2017 11 04, 17:41)
O jo, zinau ka tai reiskia. Nu nieko, pagimdziusios mesim. Man dabar bus motyvacija, nes bent artimiausiu metu daugiau vaiku neplanuosim smile.gif


Aišku mesim. Ale mane jau purto nuo to metimo.. Jau trečią kart teks. Nebent atsitiks koks stebuklas ir priaugsiu 10
Atsakyti


As tai mamai irgi pasakiau,nes mums tai stebuklas,po 12 metu laukimo ir planavimo wub.gif

19891010 O,mes kartais nebendravom su tavim planuojanciu skyreli? ax.gif

12 metu lauket?? Vaje! Stebuklas, ne kitaip.

Gal ir bendravom, bet anksciau. Nes pora metu nebuvau ten. 

Atsakyti

Merginos kaip pas jus su apetitu? Labai valgios pasidaret... ax.gif


4u.gif

Ne tai, kad daug, bet butinai turiu pavalgyt, nes tuoj bloga pasidaro. Ypac ryte. Nebegaliu tempt gumos, atsikeliau ir reik pusryciu :D​ 

Atsakyti

12 kg priaugau pries pastojant ir nestumo metu 12kg. Tai tuos nestuminius palikau gimdykloj, dar 6 per savaite. Poto dar kelis. Bet taip ir nesusiimiau, kad gryzt i ta pati pradini. 

Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 17:47)
Visai jokių pokyčių. Bet melstis reik kad nebūtū. Esu lb linkus storėt, per neštumus daug priaugu, o dabar dar su viršsvoriu pradedu... Žodžiu svoris man baisiausia neštumo dalis


As irgi esu linkus storet doh.gif
QUOTE(Mur. @ 2017 11 04, 18:24)
Same pas mane. Labai blogai su svoriu. Ir apetitas yra 😀su pirmu 26 priaugau


Pas mane irgi yra apetitas,valgau viska is eiles unsure.gif



Papildyta:
QUOTE(19891010 @ 2017 11 04, 20:37)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Bellisima*" data-cid="71871758" data-time="1509792701"><div><p>
As tai mamai irgi pasakiau,nes mums tai stebuklas,po 12 metu laukimo ir planavimo vartotojo įkelta nuotrauka

19891010 O,mes kartais nebendravom su tavim planuojanciu skyreli? vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>12 metu lauket?? Vaje! Stebuklas, ne kitaip.</p><p></p><p>Gal ir bendravom, bet anksciau. Nes pora metu nebuvau ten. </p>


Taip 12 metu,bet aciu dievui ivyko stebuklas wub.gif

Papildyta:
QUOTE(19891010 @ 2017 11 04, 20:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Bellisima*" data-cid="71871941" data-time="1509802573"><div><p>Merginos kaip pas jus su apetitu? Labai valgios pasidaret... vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ne tai, kad daug, bet butinai turiu pavalgyt, nes tuoj bloga pasidaro. Ypac ryte. Nebegaliu tempt gumos, atsikeliau ir reik pusryciu biggrin.gif​ </p>


Man panasiai mirksiukas.gif
Atsakyti

As irgi esu linkus storet doh.gif

Pas mane irgi yra apetitas,valgau viska is eiles unsure.gif



Papildyta:

Taip 12 metu,bet aciu dievui ivyko stebuklas wub.gif

Papildyta:

Man panasiai mirksiukas.gif

Nepykit, kad klausiu, bet naturaliai???  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2017 11 04, 23:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="*Bellisima*" data-cid="71872418" data-time="1509822837"><div><p>As irgi esu linkus storet vartotojo įkelta nuotrauka

Pas mane irgi yra apetitas,valgau viska is eiles vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

Taip 12 metu,bet aciu dievui ivyko stebuklas vartotojo įkelta nuotrauka

Papildyta:

Man panasiai vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Nepykit, kad klausiu, bet naturaliai???  4u.gif​ </p>


Nesikreipk į mane jus, nes esu dar pakankamai jauna biggrin.gif Taip natūraliai pastojau, kai to mažiausiai tikėjausi ;)
Atsakyti

Jungiuosi ir as prie Jusu  :) 

Siandien pamaciau II

Turiu dukryte 6 metuku.

Maciau yra viena mamyte is UK. Kadangi pirma gimdziau LT, tai nezinau net kur cia(UK) kreiptis, kad pas midwife uzsiregistruot.

Atsakyti

Nesikreipk į mane jus, nes esu dar pakankamai jauna biggrin.gifTaip natūraliai pastojau, kai to mažiausiai tikėjausi ;)

Wow! Va cia tai nuostabu <3

Jungiuosi ir as prie Jusu  :)

Siandien pamaciau II

Turiu dukryte 6 metuku.

Maciau yra viena mamyte is UK. Kadangi pirma gimdziau LT, tai nezinau net kur cia(UK) kreiptis, kad pas midwife uzsiregistruot.

Sveika prisijungus :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2017 11 05, 02:07)
<p>Jungiuosi ir as prie Jusu  smile.gif </p><p>Siandien pamaciau II</p><p>Turiu dukryte 6 metuku.</p><p>Maciau yra viena mamyte is UK. Kadangi pirma gimdziau LT, tai nezinau net kur cia(UK) kreiptis, kad pas midwife uzsiregistruot.</p>


Sveika prisijungus nestuke.gif
Atsakyti