Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

As tai mamai as pasakius. Kai per anytos jubilieju nusivemiau, greit mane prigavo. Nemoku slapukaut
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 11:21)
Atvažiavau pas mamą, tikiuosi neprigaus biggrin.gif


Slapuke biggrin.gif

QUOTE(Mur. @ 2017 11 04, 12:27)
As tai mamai as pasakius. Kai per anytos jubilieju nusivemiau, greit mane prigavo. Nemoku slapukaut


wub.gif

As tai mamai irgi pasakiau,nes mums tai stebuklas,po 12 metu laukimo ir planavimo wub.gif

19891010 O,mes kartais nebendravom su tavim planuojanciu skyreli? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bellisima*: 04 lapkričio 2017 - 12:53
A vaaa iš kur, iš planuojančių irgi atsimenu. Aš antrą kai planavau ten buvau smile.gif
Aš matot niekam nežadu nieko sakyt bent jau iki pirmo echo. Mamai irgi. Visus pasakėm jau tada kai žinojom ar plaka širdelė. Gal šį kart irgi po egle reiks vyniot dovaną ta tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 14:41)
A vaaa iš kur, iš planuojančių irgi atsimenu. Aš antrą kai planavau ten buvau smile.gif 
Aš matot niekam nežadu nieko sakyt bent jau iki pirmo echo. Mamai irgi. Visus pasakėm jau tada kai žinojom ar plaka širdelė. Gal šį kart irgi po egle reiks vyniot dovaną ta tema smile.gif


Kokiu nicku buvai anksciau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bellisima* @ 2017 11 04, 13:49)
Kokiu nicku buvai anksciau?  bigsmile.gif


Nuuu gal šituo?, bet aš lb trumpai, gal 3 men buvau, tai nelabai prisireiškiau smarkiai
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 15:27)
Nuuu gal šituo?, bet aš lb trumpai, gal 3 men buvau, tai nelabai prisireiškiau smarkiai


Neatsimenu unsure.gif As iki pastojimo,tai pora metu nesilankiau SM. ax.gif Na,bet svarbiausia,kad mus visas suvienija nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bellisima* @ 2017 11 04, 15:09)
Neatsimenu  unsure.gif As iki pastojimo,tai pora metu nesilankiau SM.  ax.gif Na,bet svarbiausia,kad mus visas suvienija  nestuke.gif  wub.gif


Tai čia gal prieš 4 metus buvo biggrin.gif kur čia atsiminsi visas.
Atsakyti
Merginos kaip pas jus su apetitu? Labai valgios pasidaret... ax.gif

QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 16:30)
Tai čia gal prieš 4 metus buvo biggrin.gif kur čia atsiminsi visas.


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bellisima* @ 2017 11 04, 15:36)
Merginos kaip pas jus su apetitu? Labai valgios pasidaret...  ax.gif
4u.gif


Visai jokių pokyčių. Bet melstis reik kad nebūtū. Esu lb linkus storėt, per neštumus daug priaugu, o dabar dar su viršsvoriu pradedu... Žodžiu svoris man baisiausia neštumo dalis
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 18:47)
Visai jokių pokyčių. Bet melstis reik kad nebūtū. Esu lb linkus storėt, per neštumus daug priaugu, o dabar dar su viršsvoriu pradedu... Žodžiu svoris man baisiausia neštumo dalis

Same pas mane. Labai blogai su svoriu. Ir apetitas yra 😀su pirmu 26 priaugau
Atsakyti
QUOTE(Mur. @ 2017 11 04, 17:24)
Same pas mane. Labai blogai su svoriu. Ir apetitas yra 😀su pirmu 26 priaugau


Aš su abiem irgi tiek. Su pirmu man. Rodos 28
Atsakyti
QUOTE(AguonuLaukas @ 2017 11 04, 19:26)
Aš su abiem irgi tiek. Su pirmu man. Rodos 28

Ir nenukrisdavo? As su 7 pliuse likau. Bet kadangi esu zema, tai jie man labai jauciasi. Kita vertus, zinojau, kad antra planuosiu, tai matyt pasamonej kazkaip ir buvau atsipalaidavus, nelabai juos ir meciau....
Atsakyti