Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

Labas rytas.

Aha, laukiam naujienų. Gal Mur. jau laiko savo žirniuką ant rankų :wub: 

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Šaltoka šiandien, iš karto smagiau smile.gif Pas mus vėjas tik didžiulis. Vakar vakare smagu buvo. Terasoj atsisėdus taip gera buvo, kai šiltas vėjukas papūtė.
Galėtų gerklės neskaudėt. Niekaip atsikosėt neina... Hrrr..
Atsakyti

Laba ryta! 

As ir atlekiau paziuret ar naujienu yra :D 

Tai laukiam siandien bent vieno beibio  :bigsmile:

Skaiciuk- kaip tavo savijauta?

Atsakyti

Labas rytas  :4u:  Mur kaip jūs?  :wub: 

Mano naktis sunki, visą vakarą/ naktį kankino paruošiamieji, kilo rūgštys, pykino, į wc kėliaus turbūt milijoną kartų. Tai kondiškę jungiaus, tai po kaldra lindau.. nu žodžiu smagu  :D 

Ryte vėl vėmiau, bet tulžim. Vėl kietėja pilvas. Na tikiuos įsivažiuos greit ir nekankins ilgai. Visai norėčiau į apžiūrą nulėkt gal kur privačiai, gal pakrapštytų ir pramuštų viską  :D​ 

Atsakyti

19891010, laikykis, nedaug liko! :4u: 

Atsakyti

Visai norėčiau į apžiūrą nulėkt gal kur privačiai, gal pakrapštytų ir pramuštų viską  :D​ 

O vyro apziuros negali paprasyt? Ir moket nereiktu ir gerai butu :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crazy bee: 22 birželio 2018 - 08:21

O vyro apziuros negali paprasyt? Ir moket nereiktu ir gerai butu :D

:D  :D  :D  :D  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2018 06 22, 09:21)
O vyro apziuros negali paprasyt? Ir moket nereiktu ir gerai butu biggrin.gif

lotuliukas.gif
Vargšei bloga, o ji vyro apžiūrą siūlo biggrin.gif
Atsakyti

lotuliukas.gif
Vargšei bloga, o ji vyro apžiūrą siūlo biggrin.gif

As juk tik gero noriu...  :D  Kam pinigus metyt jei ir vyras ta pati gali pasiulyt uz dyka. O ir savas kai apziura atliks man atrodo geriau juk, nei svetimas  :hmm: 

Mano vyras tai bijo atlikinet apziuras, sako dar isdursiu aki :lol:  ir siaip jam fantazija veikia, kad sako mazyle ramiai tupi ten, o as jai palei galva maskatuosiu  :lol:  dar tokiu vyru yra? :lol:

Atsakyti
QUOTE(crazy bee @ 2018 06 22, 09:53)
As juk tik gero noriu...  biggrin.gif  Kam pinigus metyt jei ir vyras ta pati gali pasiulyt uz dyka. O ir savas kai apziura atliks man atrodo geriau juk, nei svetimas  hmm.gif  Mano vyras tai bijo atlikinet apziuras, sako dar isdursiu aki lotuliukas.gif  ir siaip jam fantazija veikia, kad sako mazyle ramiai tupi ten, o as jai palei galva maskatuosiu  lotuliukas.gif  dar tokiu vyru yra? lotuliukas.gif

Juokiausi skaitydama biggrin.gif Mano irgi bijo, sakė kaip aš ten į galvytę trankysiu lotuliukas.gif Bet jaučiu reiks man paprašyt kokį sekmadienį apžiūros, nors bijau labai biggrin.gif Gal reikalai pajudės biggrin.gif Tik "pro kalkes" reiks kažkaip prasibraut lotuliukas.gif
Atsakyti

:D  duodat mergos :D 

Kai dukros laukėm, tai niekaip neprikalbinau, o dabar be problemų kažkaip  :B​ 

Atsakyti

O aš nekalbinu, nes pati bijau kad po to reikalai nepajudėtų. Dar palauksiu kokią savaitę, tada gal jau bandysim 😂 pas mus jau nuo velykų celibatas 😑

Atsakyti