Įkraunama...
Įkraunama...

2018 Liepinukai

nesvarbu koks ūgis, kg krenta vienodai. Žodžiu nu nervas ima. ŽInau, kad nervu nieko nepakeisiu, bet nu ima nervas ir tiek. Greičiau reik gimdyt. Vyras sakė rytoj jau galiu biggrin.gif
Atsakyti

nesvarbu koks ūgis, kg krenta vienodai. Žodžiu nu nervas ima. ŽInau, kad nervu nieko nepakeisiu, bet nu ima nervas ir tiek. Greičiau reik gimdyt. Vyras sakė rytoj jau galiu biggrin.gif

Gali, kaip tik prieš Jonines, gal Jonas būtų aaaa?

Atsakyti
Jau prasideda klausimai ar viskas gerai, ar negimdau... Ir iš ko ko... Anytos biggrin.gif Su ja kalbam tikrai dažnai ir jau milijoną kart sakyta, kad pasakysim, kai prasidės, nes merginą reiks su ja palikt. Jau kaip nervina, negaliu... Vis jai neramu, vis nervuojas! Nekelsiu ragelio, tai dar didesnė trivoga bus... Gerai, kad pas mane labai mažai žmonių žino, kad laukiuos, kitaip neatsiginčiau klausimų kiekvieną dieną po n žinučių...

Nesugalvoju ką daryt valgyt... Jaučiu paliksiu šeimyną be normalaus maisto šiandien.
Atsakyti
aj mano vyro šiandien nebus tai tik vaikam varškėčių išvirsiu vakare ir ramu
Atsakyti

As nesuku galvos drl svorio. Jei ir visi liks, nu tai liks... Krutine didesne nesiskundziu, uzpakalis platesnis irgi bedos nedaro, va tik pilva kazkaip pagrazint reiks, kad neliktu galbejimosi rato. 

Isviriau triskinuko. Kaaaarsta!!! Dar dura sugalvojau pirolize isijungti, tai namie isvis kaip pirty :oh:  

Nebesuprantu kas cia yra :( nu taip nemaloniai duria pilva :( lyg koki peili kas butu sukises ir palikes... 

Atsakyti
nu kad tu kūdena labai, ką jau ten jaudintis biggrin.gif biggrin.gif

Beje nu mano krūtinė taip ir nepadidėjo absoliučiai. Nu ko nedavė dievas, to nedavė biggrin.gif


Klausykit, nu o kur pirmas mūsų beibis? Turi jau tikrai būt pagal valandas
Atsakyti

As nesuku galvos drl svorio. Jei ir visi liks, nu tai liks... Krutine didesne nesiskundziu, uzpakalis platesnis irgi bedos nedaro, va tik pilva kazkaip pagrazint reiks, kad neliktu galbejimosi rato. 

Isviriau triskinuko. Kaaaarsta!!! Dar dura sugalvojau pirolize isijungti, tai namie isvis kaip pirty :oh:  

Nebesuprantu kas cia yra :( nu taip nemaloniai duria pilva :( lyg koki peili kas butu sukises ir palikes... 

Nu Crazy bee, gimdysi gi tuoj nu, viskas aišku 😁

Atsakyti

nu kad tu kūdena labai, ką jau ten jaudintis biggrin.gifbiggrin.gif

Beje nu mano krūtinė taip ir nepadidėjo absoliučiai. Nu ko nedavė dievas, to nedavė biggrin.gif


Klausykit, nu o kur pirmas mūsų beibis? Turi jau tikrai būt pagal valandas

Bet i tave ziurint tai nelabai suprantu kur tie  100kg :hm:  gal tavo svarstykles nustatytos +20kg rodyt :lol:

Krutines ir man nedave, turejau du grazius apelsinukus pries sunu. Tada nestumo metu pavirto melionais, baigus maitinimo karjera kazkokiom sudziuvusiom slyvom. Dabar vel panasus i tuos mazus melionus. Tai galetu taip ir likti :lol: nors vyras sake noretu kad sugriztu sudziuvusios slyvos :lol:

As ir manau, kad jau turetu buti  :wub:  matyt labai dziaugiasi ir ner kada naujienu pranest.

Nu Crazy bee, gimdysi gi tuoj nu, viskas aišku 😁

Neeeeea! Kad bent koks saremis butu tai suprantu, o dabar tik duria. Nuolatos. Nera taip kad praeitu ir vel uzeitu. 

Atsakyti

Taaaaip uzsimaniau kazko saldaus... Tai dabar kabliuoju kondensuota piena :lol: troskinys palauks vakaro :D

Atsakyti

Su pirmu priaugau 12kg ir viską gimdykloj palikau. Po to dar -6kg per savaitę. Dabar +11kg (pakolkas), tai ir tikiuosi lengvai atsikratyt.

Buvau echo. Placenta jau 3 lygio, pilnai subrendus, sako jau reik gimdyt :) toliau viskas neblogai. Kažkas neaiškaus su kraujotaka, bet lyg aparatas durniavo. Nu sakė jei tik kas neaiškaus, važiuot į priimamąjį. Kaklelis gerus 2cm atsivėręs, minkštas. Galvytė visiškai žemai. 

Sakė jei nubėgs vandenys, neskubėt ir pagulėt (kaip ir sakė Deimantė), kad užspaustų galvytė ir neiškristų placenta.

Atsakyti
O kada cia paskutini echo daro? Kaip kakleli tikrina? Man kita savaite vizitas, bet jauciu jau nebedarys man echo. O gal prasyt dar.....
Laba diena
Atsakyti
man echo nedarė šiandien irgi, aj bet man kažkaip ir nelabai reikėjo. Nu ką ten į vaiko odegą pažiūrės. Va kaklelį galėjo ir patikrint, bet pamiršau paprašyt biggrin.gif

Atsakyti