Įkraunama...
Įkraunama...

Ką supermamos galvoja apie MGTOW?

QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 10 26, 12:15)
Neturejimas laiko - joks argumentas. Galima neturet laiko plepant visa diena su draugemis,
galima neturet laiko dirbant menkavercius darbus, o galima neturet laiko uzdirbant tukstancius.
Vertinami rezultatai, o ne sugaistas laikas.

Jei sakysim abu dirba, sakysim vyrs uzdirba 3000 piniginiu vienetu, o moteris 750 piniginiu vienetu, tai moteris pagristai uzimta tik ketvirtadali laiko, o trys ketvirtadaliai arba isvaistytas laikas be naudos arba jos HOBIS.
Todel tokia moteris arba tegu dirba savo miego saskaita, arba meta ar sumazina apimtis savo beprasmisko ar panasaus i hobio darbo.

Blogiausia yra apsimetimas kvailais arba tycinis sukciavimas spekuliavimas ir manipuliavimas savokomis.
Ta pajauciau. Labiausia neturi laiko tinginiai ir lodoriai, nes jiems pakrutinti uzpakali yra rimtas projektas


Ir dar priklauso nuo to kas vertina, jums taip neatrodo?

O kas yra nauda? Kas ja turi ivertinti, ypac kai kalba eina apie buiti?

Labai idomu, moteris dirba darbe tas pacias valandas kaip ir vyras nuo 8-10val. ir dar turi atarti namuose, net miego saskaita, nes jos uzdarbis mazensis nei vyro? Teisingai supratau?

Jus man galite pasakyti, kodel moteris turedamas tokias neva "nuostabias" gyenimo salygas turi verztis gyventi su vyru?
Atsakyti

Cia ta pati, Ciccio logika, jei moteris skalbia ekologiskai, jos sunus butinai nesugeba savistoviai savimi pasirupinti. Vystant Ciccio apbiendrinimus, ir taikant jai, visai logiska, kad jei ji nesirupinta butimi, tarkim, nenueina i parduotuve, netvarko buities ji yra... O apie Ciccio vaikus, samoningai nerasysiu, as ne ji. Ania Ciccio mirksiukas.gif

Siaip, atsiminus Jusu pozicija siuo klausimu, labai keista stebeti jusu bandyma advokatauti Ciccio.

kazkaip visiskai ne taip supratau Ciccio mintis ir jusu atsakymas  visiskai ne i ta logika. Jei moteris ne viena o su vyru bendrai tvarko namus, tai ji apsileidele? 

kazin ar jus supratot mano pozicija, kad taip rasot :) 

Mano pizicija paprasta, iv darbus dirba arba tas, kam labiau patinka arba kas geriau sugeba arba bendrai .

Atsakyti

Dar karta pasikartosiu - visuomet yra naudinga samdyti žmogų, kuris padės tvarkyti buitį. Jei vyras uždirba 3000, o moteris - 750, tokia šeima turi visas sąlygas nusismadyti tvarkytoją ir problema bus išspręsta.

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 10 26, 12:37)
kazkaip visiskai ne taip supratau Ciccio mintis ir jusu atsakymas  visiskai ne i ta logika. Jei moteris ne viena o su vyru bendrai tvarko namus, tai ji apsileidele? </p><p>kazin ar jus supratot mano pozicija, kad taip rasot smile.gif </p><p></p><p>Mano pizicija paprasta, iv darbus dirba arba tas, kam labiau patinka arba kas geriau sugeba arba bendrai .</p>


Kitko nesitikejau.
Tiesa pasakius, neturiu jokio poreikio, keisti jusu ispudziu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2017 10 26, 12:40)
<p>Dar karta pasikartosiu - visuomet yra naudinga samdyti žmogų, kuris padės tvarkyti buitį. Jei vyras uždirba 3000, o moteris - 750, tokia šeima turi visas sąlygas nusismadyti tvarkytoją ir problema bus išspręsta.</p>


Jus ziurite racionaliai. Idomucia visa ta vertina principialiai - zmona turi atlikti savo pareiga. Ar ne taip Idomucia?
Atsakyti

Tai kad ir jinai teisi. Tiesa kartais būna globali ir plati smile.gif

Tai greičiau iškrypusios visuomenės forma, sukurta visokių naujų testamentų, kai amžių amžinųjų įpročiai pabandyti pakeisti lygiomis teisėmis, nežudymu ir pan. Tai ir turime moteris, kurios pačios mamutus nešasi ir turime pridergtą, pribezdėtą planetą, kur nebėra jokios natūralios atrankos.

labai teisingas pastebejimas. Mes nebezinom, nei kas yra moteris, nei kas vyras , kuriam belyti asmeni visuomeneje, kuris is esmes skiriasi tik tarpkojo turiniu...ir del to vis pasimete..net ne vienas postas buvo o tai kuo vyrai ir moterys skiriasi, juk niekuom.  ir miestu , vartojimo ir t.t. kultura iskreipia, , tersia gamta ir zmogaus kuna.

 

 

 

Is vienos puses Moonte teisi, nes apraso kaip daznai buna, is kitos Ciccio, kuri nurodo, kad tas problemas pacios moterys ir susikuria... o va kaip is tu ratu iseiti geriau pasnekam :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 26 spalio 2017 - 11:57
QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 12:33)
Ir dar priklauso nuo to kas vertina, jums taip neatrodo?

O kas yra nauda? Kas ja turi ivertinti, ypac kai kalba eina apie buiti?

Labai idomu, moteris dirba darbe tas pacias valandas kaip ir vyras nuo 8-10val. ir dar turi atarti namuose, net miego saskaita, nes jos uzdarbis mazensis nei vyro? Teisingai supratau?

Jus man galite pasakyti, kodel moteris turedamas tokias neva "nuostabias" gyenimo salygas turi verztis gyventi su vyru?


Jus stengiates diskutuoti apie du skirtingus dalykus vienu metu. Tai gerai veikia su vyrais, bet man tai nesukelia problemu.

1. Buities darbu "sunkuma" i ju nauda vertina abu. Tai labai subjektyvu ir reikia tam tarpusavio supratimo ir geranoriskumo. Dauguma tikru vyru, kiek zinau, tikraii vertina jaukuma kuri moteris kuria namuose ir neskaiciuoja tam skirto laiko.
O tie kurie net nemyli savo zmonos - tai atskira publika.

2. Jei kalbant apie darba, tai reikia atskirti DARBA ir HOBI.
Darbas matuojamas nauda (uzdirbti pinigai ar isaugusi verslo, sugebejimo, verte) MINUS tam reikalingos sanaudos (islaidos, zala svaikatai, nuovargis, laiko sanaudos ir pan.)
Nauda paprastai tenka SEIMAI.

Hobio tikslas - malonumas ir tai visuomet skaitosi ASMENISKA.

Aisku buna, kad darbas teikia malonuma o hobiai kazkiek naudos, bet tai salutiniai reiskiniai ir nereiktu ju sureiksminti ir ypac naudoti spekuliacijoms.

TODEL,

jei moteris darbe uzdirba mazai, tai KO JI TEN VARGSTA, jei pajamos bendros???
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2017 10 26, 12:40)
<p>Dar karta pasikartosiu - visuomet yra naudinga samdyti žmogų, kuris padės tvarkyti buitį. Jei vyras uždirba 3000, o moteris - 750, tokia šeima turi visas sąlygas nusismadyti tvarkytoją ir problema bus išspręsta.</p>


Kokia dar tvarkytoja?
Tvarkytojai reikalinga keisti savo gyvenimo buda ir namus pertvarkyti i kazkoki viesbuti, kuri sutvarko kambarines.
Kitu atveju, ta tvarkytoja turi tapti kazkokiu tai "seimos nariu" ir net maciau tokiu pavyzdziu kai kuriose valdininku seimose Vilniuje.

Be to, kokia prasme samdyt tvarkytoja ir dirbti mazai apmokama darba?
Tvarkytoja gali samdyti seima kurie abu dirba labai gerai apmokamus darbus ar turi nebloga versla o ne vargo bitutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 26 spalio 2017 - 11:52



Kitu atveju, ta tvarkytoja turi tapti kazkokiu tai "seimos nariu" 

Be to, kokia prasme samdyt tvarkytoja ir dirbti mazai apmokama darba?

tikrai nebutinai :)

prasme, jei nemegsti tu darbu ir jei tave labai erzina, vargina ir t.t.

Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 10 26, 12:51)
Jus stengiates diskutuoti apie du skirtingus dalykus vienu metu. Tai gerai veikia su vyrais, bet man tai nesukelia problemu.

1. Buities darbu "sunkuma" i ju nauda vertina abu. Tai labai subjektyvu ir reikia tam tarpusavio supratimo ir geranoriskumo. Dauguma tikru vyru, kiek zinau, tikraii vertina jaukuma kuri moteris kuria namuose ir neskaiciuoja tam skirto laiko.
O tie kurie net nemyli savo zmonos - tai atskira publika.

2. Jei kalbant apie darba, tai reikia atskirti DARBA ir HOBI.
Darbas matuojamas nauda (uzdirbti pinigai ar isaugusi verslo, sugebejimo, verte) MINUS tam reikalingos sanaudos (islaidos, zala svaikatai, nuovargis, laiko sanaudos ir pan.)
Nauda paprastai tenka SEIMAI.

Hobio tikslas - malonumas ir tai visuomet skaitosi ASMENISKA.

Aisku buna, kad darbas teikia malonuma o hobiai kazkiek naudos, bet tai salutiniai reiskiniai ir nereiktu ju sureiksminti ir ypac naudoti spekuliacijoms.

TODEL,

jei moteris darbe uzdirba mazai, tai KO JI TEN VARGSTA, jei pajamos bendros???
Papildyta:
Kokia dar tvarkytoja?
Tvarkytojai reikalinga keisti savo gyvenimo buda ir namus pertvarkyti i kazkoki viesbuti, kuri sutvarko kambarines.
Kitu atveju, ta tvarkytoja turi tapti kazkokiu tai "seimos nariu" ir net maciau tokiu pavyzdziu kai kuriose valdininku seimose Vilniuje.

Be to, kokia prasme samdyt tvarkytoja ir dirbti mazai apmokama darba?
Tvarkytoja gali samdyti seima kurie abu dirba labai gerai apmokamus darbus ar turi nebloga versla o ne vargo bitutes


1. O kodel seimos jaukuma negali kurti abu? Ir abu deramai ji vertinti?

2. AR as jusu to klausiau? As klausiu, kodel moteris isdirbusi darbe 8-10, valnadu turi dar papildomaia rti namuose, nes maziau uzdirba uz vyra?

Mano darbas yra mano hobis, jo deka uzdirbu pinigus, kuriu deka puikiai galiu aprupinti save ne tik maistu, bet ir pragyvenimui, pramogoms ir namu pagalbininkei uztenka... Nesurieksminu ir nespakuliuoju, tai mano relaija.

O gal, jai aptinka darbe, ji save jauciasi zmogumi, ne vien namu ukio vienetu, kuriam baksnojama pirsteliu, kad blogai, per mazai dirba. Ir aplamai, maalonu zudirbti savo pinigus, kiekviena karta neprasant ju. Prasymas pinigu, argumentavimas kam ju reikia, zemina zmogu.
***************
Is kur istrauket tai? Padejojos ateina ir iseina, nebutina joms tapti seimos nariais. Yra fimos, su kuriomis galima sudaryti sutartis, tena ibes dirbanciuju. Taigi nereikia fantazuoti, kai pats nesi su tuo susidures.

O jus nepagalvojat, kad kai kurioms moterims mieliau visa savo alga uzdirbyta darbe atiduoti pagalbininkei, nei paciai atlikti buities darbus.

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
1. O kodel seimos jaukuma negali kurti abu? Ir abu deramai ji vertinti?

Aisku gali. O kodel moteris negali uzdirbti daug pinigu ir gal vyras namuose pasirupins kitkuo?
O jei negali, tai tegu "PATYLI I MAZGOTELE", tikiuosi rusiska originalu issireiskima puikiai zinote.

QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
2. AR as jusu to klausiau? As klausiu, kodel moteris isdirbusi darbe 8-10, valnadu turi dar papildomaia rti namuose, nes maziau uzdirba uz vyra?


Moteris nuvargusi mazai apmokame darbe turi ne daugiau teisiu, nei grizes is zvejybos nuvarges vyras pagaves keleta zuveliu.


QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
Mano darbas yra mano hobis, jo deka uzdirbu pinigus,


Jus gal apsispreskit, ar tai hobis ar nauda, nes kitaip tiesiog manipuliuosit terminais. manipuliacijos nepriimtinos.
O jei pati nezinot, tai matyt hobis. Su atitinkamom pasekmem.

QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
kuriu deka puikiai galiu aprupinti save ne tik maistu, bet ir pragyvenimui, pramogoms ir namu pagalbininkei uztenka... Nesurieksminu ir nespakuliuoju, tai mano relaija.


Gall nereikia. Juk jus ne paaugle mergaite, kurii "uzsidirba" kisenpinigiu, o tevai moka uz visa kita visai kitokio kalibro sumas. Paaugle mokinasi ir jos darbas yra auklejimo, vystymosi dalis.

QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
O gal, jai aptinka darbe, ji save jauciasi zmogumi, ne vien namu ukio vienetu, kuriam baksnojama pirsteliu, kad blogai, per mazai dirba. Ir aplamai, maalonu zudirbti savo pinigus, kiekviena karta neprasant ju. Prasymas pinigu, argumentavimas kam ju reikia, zemina zmogu.


Zinot. Jau tokios jusu mintys sukelia negeru kontraminciu. SU kuo jus ten gyvenot? Ar kokias seimas matot? Jei zmones gyvena bendra gyvenima, tai ju viskas yra bendra, o ne kazkas kazka ispraso. Tai tiesiog bendravimo problemos. Vyras irgi nelabai gali pinigus leisti be argumentaciju. Nesvarbu kad formaliai jis uzdirba, bet juk jis ne vienas, o gyvena santuokoje su pliusais ir minusais.

QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
Is kur istrauket tai? Padejojos ateina ir iseina, nebutina joms tapti seimos nariais. Yra fimos, su kuriomis galima sudaryti sutartis, tena ibes dirbanciuju.

Tegu tos firmos valo gelezinkelio stotis, o pas mane ne pereinamas kiemas, kad butu pofig kas ateina.
Ar as patoviai turiu inventorizacija daryti, ar salia stovet.
Normaliose darbo vietose zmones patys susitvarko savo kabinetus, ne is malonumo tvarkytis, bet taip 10 KART MAZIAU PROBLEMU, nei isileisti NEAISKU KA. Ypac kazkokia ten beasmene firma.

QUOTE(Moonte @ 2017 10 26, 13:21)
O jus nepagalvojat, kad kai kurioms moterims mieliau visa savo alga uzdirbyta darbe atiduoti pagalbininkei, nei paciai atlikti buities darbus.


Tokius dalykus du zmones aptaria tarpusavyje, taip pat kaip maisto meniu. Jei kazkas kazkam nemalonu tai gal yra kokie kompromisai ar kitos iseitys
Atsakyti

Dirbti žmogui yra būtina. Bet kuriam - tai duoda tam tikrą stuburą. O namų tvarkytojoms patikėk 100 metų iki tavo asmeniškumų, tavo triusikai mažiausiai domina, tvarkytoja suinteresuota greitai ir gerai viską sutvarkyti - retai pas ką eina kasdien, pas mane kasdien irgi nevaikšto, paprastai kartą per savaitę padaro pusiau generalinę kai visi darbuose/mokyklose/darželiuose. 

Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2017 10 26, 14:07)
O namų tvarkytojoms patikėk 100 metų iki tavo asmeniškumų,


Darbo vietoje pas mane jokiu triusiku nera, tiesiog as noriu zinot kur kas padeta, plius neturiu noro uzsiimti kontrole. Patiket tusciomis kalbomis apie tvakytoju profesionaluma deja nera jokio pagrindo, nes visur visokiu zmoniu yra
Atsakyti

Kaip tu įsivaizduoji, ką namų tvarkytojos daro? Ką jos perdeda kur? Kas per vėjai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciccio: 26 spalio 2017 - 13:18