Įkraunama...
Įkraunama...

Artimas zmogus paveiktas magijos, ka daryt

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 12 15, 14:53)
Ar as kada prasiau kad tiketum manimi ?
Netikek  mirksiukas.gif

As netikiu tuo ka tu rasai irgi  mirksiukas.gif

Tu ne tik, kad prašei, tu isteriškai reikalavai. Tu durne mane išvadinai, kad netikiu haliucinacijom, kurias aprašei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 15, 15:16)
Tu ne tik, kad prašei, tu isteriškai reikalavai. Tu durne mane išvadinai, kad netikiu haliucinacijom, kurias aprašei mirksiukas.gif


Gal ir tu pradek fotografuoti mano komentarus, nes jau su atmintimi tikrai prastai , net papildai ir valymai nebepadeda unsure.gif Sakyciau kad labai atvirksciai netgi veikia, gal koks salutinis poveikis hmm.gif

As tai tebefotografuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 12 15, 19:56)
Gal ir tu pradek fotografuoti mano komentarus, nes jau su atmintimi tikrai prastai , net papildai ir valymai nebepadeda  unsure.gif  Sakyciau kad labai atvirksciai netgi veikia, gal koks salutinis poveikis  hmm.gif

As tai tebefotografuoju  mirksiukas.gif

Nu matai, aš tokiomis durnystėmis kaip postų fotografavimas neužsiimu, nes daugiau į relaų gyvenimą orientuojuosi, o ne į forumo biggrin.gif Perskaičiau dar kartą tą tavo isteriją, tai ok, sorry, durne nevadinai, bet vistiek tai omeny turėjai, liepei: susikišti man (tikriausiai į vieną vietą biggrin.gif ) savo aiškinimus ir sąmone nelaiminga išvadinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 16, 11:19)
Nu matai, aš tokiomis durnystėmis kaip postų fotografavimas neužsiimu, nes daugiau į relaų gyvenimą orientuojuosi, o ne į forumo biggrin.gif Perskaičiau dar kartą tą tavo isteriją, tai ok, sorry, durne nevadinai, bet vistiek tai omeny turėjai, liepei: susikišti man (tikriausiai į vieną vietą biggrin.gif ) savo aiškinimus ir sąmone nelaiminga išvadinai biggrin.gif


Fotografuojant daug lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2017 12 07, 11:52)
tai ir rasinek asmeniskai (ne man tik), ko cia proto boksta vaidini. Tau tikrai tai netinka.
o as nesiruosiu kazko (taves) apkalbineti uz akiu  biggrin.gif
vaikeli, akis prasikrapstyk ir is naujo paskaityk. Tai ji mus uzsipuole. Mes parasem ka galvojam tavo tema, o ji puole piktintis, kad nesamone, kad mes nieko nezinom ir neismanom, kaip dristam rasinet nesamones, tik tema tersiam.

Nezinau kur jus cia vaika matot. Bene aiskiarege esat kad manot jog esu vaikas. Tada klystat. Esu suaugusi moteris. Ir ziurau truputi placiau nei kaikurios cia komentuojancios. Bet tokios kaip jus gi teisiausios ir visazines. O as vos ne pavaziavusiu stogu. Juk pagal jus ir kitas panasiai mastancias magijos nera. Tik as su pavydu nesusitvarkau ir pas burejas lakstau. Net apskaiciavot pas kelias buvau. Bene mane sekat biggrin.gif nu tikrai nepykit bet jums paciai stogas nuvaziaves.
O del Monteverte tai ji tikrai nieko pirma nepuole. Pasiskaiciau jusu rekomendacija temos pradzia ir nematau kad ji butu jus uzsipuolus pirma hmm.gif
Atsakyti
Jolantele 1030, tokiu istoriju kaip jusu ir vyru , ir moteru tarpe tukstanciai ax.gif
Cia nera ne laselio magijos mirksiukas.gif

Ta ir tebando jums forumo dalyves parasyti.

Kas jums bande pritarti, taip nieko pritariancio ir neparase 4u.gif
Atejo pasigincyti i dar viena tema ir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 12 23, 04:11)
Jolantele 1030, tokiu istoriju kaip jusu ir vyru , ir moteru tarpe tukstanciai  ax.gif
Cia nera ne laselio magijos  mirksiukas.gif

Ta ir tebando jums forumo dalyves parasyti.

Kas jums bande pritarti, taip nieko pritariancio ir neparase  4u.gif
Atejo pasigincyti i dar viena tema ir tiek  4u.gif

Jei jau esat tokia protinga ir apsisvietusi tai parasykit kokia turetu but situacija kaip paveiktas zmogus turetu elgtis ar kas su juo turetu darytis kad pagal jus jau skaitytusi maginis poveikis? hmm.gif
Atsakyti

Jolantele 1030, tokiu istoriju kaip jusu ir vyru , ir moteru tarpe tukstanciai ax.gif
Cia nera ne laselio magijos mirksiukas.gif

Ta ir tebando jums forumo dalyves parasyti.

Kas jums bande pritarti, taip nieko pritariancio ir neparase 4u.gif
Atejo pasigincyti i dar viena tema ir tiek 4u.gif

Teisingai, tokiu istoriju yra nemazai, bet kaip jas spresti ne kiekvienas zino, ne kiekvienas ir gali.

Teigti kur yra magijos poveikis, o kur ne, galima sakyti tada, jeigu praktikuoji magija. Kiek zinau to nedarote, tai is ko tada sprendziate.

Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 12 23, 13:01)
Jei jau esat tokia protinga ir apsisvietusi tai parasykit kokia turetu but situacija kaip paveiktas zmogus turetu elgtis ar kas su juo turetu darytis kad pagal jus jau skaitytusi maginis poveikis?  hmm.gif


Pasitiketi DIEVU 4u.gif

QUOTE(Moonlightmagic @ 2017 12 23, 17:27)

Teisingai, tokiu istoriju yra nemazai, bet kaip jas spresti ne kiekvienas zino, ne kiekvienas ir gali.</p><p></p><p>Teigti kur yra magijos poveikis, o kur ne, galima sakyti tada, jeigu praktikuoji magija. Kiek zinau to nedarote, tai is ko tada sprendziate.</p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p>


Zaisti magija pasirenka patys mirksiukas.gif lygiai kaip ir ja tiketi.

As renkuosi tikejima Dievu ir tai mano pasirinkimas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 12 22, 19:18)
Nezinau kur jus cia vaika matot.

pagal mastyma ivertinau. Net jei kunas suauges, siuo atveju protas dar kaip max.paaugles. Kaip kitaip galima vertinti suaugusios (?) moters isimylejima kazkokio vyrioko ne pirmus metus, lakstyma paskui ji, dusavima, del jo lakstyma pas burejas ir ieskojima metodu, kaip ji "atkeikti", kad i ja bent paziuretu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 12 23, 17:42)
Pasitiketi DIEVU  4u.gif
Zaisti magija pasirenka patys  mirksiukas.gif lygiai kaip ir ja tiketi.

As renkuosi tikejima Dievu ir tai mano pasirinkimas  aciuks.gif

Cia ne atsakymas i mano klausima. Nes klausiau visai ne to. Bet akivaizdu kad atsakymo nezinot. Todel nesuprantu kam rasot ta pati per ta pati. As tik nesuprantu kodel dieva tikit ir jo buvimo neneigiat. O tuo tarpu velnia neigiat. Siuo atveju velnias tai turiu omenyje magija. Juk magai veikia blogio jegu pagalba. Ne dievas jiems padeda. Todel klaidinga teigt kad yra tik dievas ir nieko daugiau. Jei butu tik geris pasaulyje nebutu pusiausvyros.

O poniai aleksandrai patarimas. Pasilaikykit savo svaiciojimus sau. Jau sakiau kad man jie neidomus. Ne jusu reikalas ka as darau ar ko nedarau. Ne jums mane teisti. Akivaizdu kad turbut ir nemylejot niekada gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(jolantele1030 @ 2017 12 24, 12:43)


O poniai aleksandrai patarimas. Pasilaikykit savo svaiciojimus sau. Jau sakiau kad man jie neidomus. Ne jusu reikalas ka as darau ar ko nedarau. Ne jums mane teisti. Akivaizdu kad turbut ir nemylejot niekada gyvenime.

taip durnai paaugliskia isimylejus nebuvau. O jei ir buvau, tai greitai praejo, kaip ir turetu buti. Ko linkiu ir tau. o kadangi forumas viesas, tai visi ir gali pasisakyti, Aleksandra irgi bigsmile.gif Va, kai savo foruma turesi, tuomet ir galesi aiskint, kas ka gali rasyti mirksiukas.gif

P.S. jei tiki esi tikra katalike ir tiki dievu, tai neturetum tiket visokiais abra kadabra fokus mokus, prietarais ir kitom nesamonem.
Papildyta:
na, gerai, Kaledu proga, duosiu patarima sia tema pagal tavo tikejima ir supratima. Uzgirdyk ta berna menesiniu krauju. Sako padeda biggrin.gif na, bent paauglystej tokius "burtus" girdejau biggrin.gif
Atsakyti