Įkraunama...
Įkraunama...

2018 GEGUŽINUKAI (2 tema)

Mane irgi kankino persipildymas tas, bet dabar ok susinormavo, tik liko viena pazeista ir skauda kai suima, bet gydau kompresiukais multimam, tai matau pagerejima. Tiesiog daznai kruti siulydavau, jei mazai isvalgydavo antru kartu vel ta problematiska su guzais duodavau. Ir pozas zinoma keisti. Ir pries duodant aplink speneli pamaigyt kad jis minkstesnis butu ir lengviau paimtu. Video meiles vaikai buvo ikelus man. Einu paieskot.

O kokiom pozom maitini? As dabar tik viena poza, ta klasikine turbut, nezinau kaip vadinas, kur prie saves laikant :rolleyes: dar zinau gulint, ir is po pazasties (bet sita nelabai man iseina). Kokiu tu pozu dar yra?  :unsure: Reiks gal pamaitint gulint irgi, kad nebutu vien prie saves laikant.

Einu ziuret!

Atsakyti

gal kas galit man i pm parasyti fb varda pavarde, kuriau grupe, bet leidzia tik tada kai yra bent vienas draugas 🙂 

ewo, sveikinimai dideliausi 

Cuddle nereik kad būtų drauguose, užtenka emailo (to kuriuo jungias prie fb) asmens, ir galima pridėti :)

Atsakyti

O kokiom pozom maitini? As dabar tik viena poza, ta klasikine turbut, nezinau kaip vadinas, kur prie saves laikant :rolleyes: dar zinau gulint, ir is po pazasties (bet sita nelabai man iseina). Kokiu tu pozu dar yra?  :unsure: Reiks gal pamaitint gulint irgi, kad nebutu vien prie saves laikant.

Einu ziuret!

Padėti vaikutį ant nugaros ir pasilenkus virš jo maitinti, taip geriau teka pienelis :) na bent jau taip mus kursuose mokino :) svarbu tas teisingas suėmimas krūties, kad spenelis būtų prie pat gomurio, tada pilnai ištraukia pieną ir nenugraužia spenelių :)

Pažiūrėsim kaip man seksis tokiai apsiskaičiusiai maitint 😂

Atsakyti

pas mane gili žaizdelė atsirado, tai vakar pirkau antspenius, kaip gailiuos kad anksčiau jų nepirkau, tiek skausmo kenčiau... su antspeniais dvigubai maziau skauda :)

Atsakyti
Merginos, sukuriau grupe : Gegužiukai 2018 SM, kol kas yra closed, kai visos susirinks padarysiu secret smile.gif
Atsakyti

O kokiom pozom maitini? As dabar tik viena poza, ta klasikine turbut, nezinau kaip vadinas, kur prie saves laikant :rolleyes: dar zinau gulint, ir is po pazasties (bet sita nelabai man iseina). Kokiu tu pozu dar yra?  :unsure: Reiks gal pamaitint gulint irgi, kad nebutu vien prie saves laikant.

Einu ziuret!

Virs vaikelio palinkus dar :) 

Jau beveik issigydziau ir kita, valio :D

Atsakyti

Merginos, sukuriau grupe : Gegužiukai 2018 SM, kol kas yra closed, kai visos susirinks padarysiu secret smile.gif

Gegužiukai 2018 SM man neranda tokios 🤔 gal galiu tau emaila atsiusti pakviesi :)

Atsakyti

Merginos, sukuriau grupe : Gegužiukai 2018 SM, kol kas yra closed, kai visos susirinks padarysiu secret smile.gif

Issiunciau prasyma pridet  :4u:​ 

Atsakyti

Man irgi neranda tokios grupes

Atsakyti
QUOTE(Morka:) @ 2018 05 19, 14:23)
<p>Man irgi neranda tokios grupes</p>

Sveikinu visas naujas mamytes ❤❤❤
As dar irgi 2 in 1. Bet jauciuosi kaip tiksinti bomba 😃 nes pirmus vaikus pagimdziau iki termino, o dabar va savaite iki jo beliko 🙈🙈

Del FB butu daug patogiau, bet tokios grupes ir man neranda.
Atsakyti

Morka ,ir kitos lauksiu email i pm 🙂

Atsakyti

O man šiandien terminas, kaip smagu, kad dar ne viena puškuoju :) 

Tenka namie ir lauke vaikščiot su vienintelėm ortopedinėm šlepetėm, nes kažko visai pėdos nustojo veikt :( labai skauda vaikščioti, o šiaip tai nieko ypatingo nejaučiu 🤔

Atsakyti