Įkraunama...
Įkraunama...

2018 GEGUŽINUKAI (2 tema)

Elena, nezinau ar negavau ar nepastebejau tavo email. Lauksiu smile.gif

MeilesVaikai, dar 2 in1? smile.gif kur pirkai vaikjuoste? Noriu grazios ir niekur nerandu. Labai aciu uz patarima, net nebuciau pagalvojus, kad ergobaby jai karsta bus.
Atsakyti

Elena, nezinau ar negavau ar nepastebejau tavo email. Lauksiu MeilesVaikai, dar 2 in1? kur pirkai vaikjuoste? Noriu grazios ir niekur nerandu. Labai aciu uz patarima, net nebuciau pagalvojus, kad ergobaby jai karsta bus.

Aha dar 2in1 😂 

Ergobaby turi priedą kūdikiams, man jis pasirodė labai storas, plius eis šiluma dar iš nešiojančio, tai jei ne kūdikiui tai man bus žiauriai karšta, aš sunkiai pernešu irgi, o ir vaikui gali būti.

Juostą pirkau Aldoria firmos švedų pardėj, Lt bandžiau guglint, tai asortimente nebėra jų, bet šitos firmos irgi nebloga būtų: https://www.perkuvai...e-kudikiui.html

Kaip tik kažkas užmetė klausimą apie Chicco fb grupėj ir ten labai sukritikavo ją, bet nežinau ar tas pats modelis :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeilesVaikai: 29 gegužės 2018 - 15:34

Meiles vaikai,
As ten i grupe isiprasiau smile.gif aciu tau kad ja patarei 4u.gif cia mano ta nesyne ir sukritikavo. Tai siandien jau uzsakius ir laukiu boba wrap purple smile.gif
Kaip tau sekasi su ta juosta apsipanciot? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sumanioji...: 30 gegužės 2018 - 09:38

Haha geras :)

Kad aš su pilvuzu negaliu išbandyt nei juostų nei nešioklės :( turiu tiek daug laiko, galėčiau sėdėt ir treniruotis, bet negaliu 😁 

Mes žindymo kursuose mokinomes, o šiaip labai daug YouTube video, turbūt ir instrukciją gausi kai atsiųs. Iš tikro tai neatrodo sunku, kai įgundi, nors tikiu, kad gali tas jų ilgis tokį sunkumo įspūdį padaryt iš pradžių :) Aš jau laukiu nesulaukiu kada galėsiu išbandyt 😍

Atsakyti
QUOTE(MeilesVaikai @ 2018 05 30, 19:04)
<p>Haha geras smile.gif</p><p>Kad aš su pilvuzu negaliu išbandyt nei juostų nei nešioklės verysad.gif turiu tiek daug laiko, galėčiau sėdėt ir treniruotis, bet negaliu 😁 </p><p>Mes žindymo kursuose mokinomes, o šiaip labai daug YouTube video, turbūt ir instrukciją gausi kai atsiųs. Iš tikro tai neatrodo sunku, kai įgundi, nors tikiu, kad gali tas jų ilgis tokį sunkumo įspūdį padaryt iš pradžių smile.gif Aš jau laukiu nesulaukiu kada galėsiu išbandyt 😍</p>

Oj tiksliai, net nepagalvojau apie pilvuka rolleyes.gif biggrin.gif
Kada terminas? smile.gif
Atsakyti

Oj tiksliai, net nepagalvojau apie pilvuka rolleyes.gifbiggrin.gif
Kada terminas? smile.gif

Terminas gegužės 20 :) vakar nubėgo vandenys, bet veikla lėtai užsikurinėja kol kas, keliausim greit kontrolei pažiet kaip vyksta progresas

Atsakyti
MeilesVaikai, gal jau galim sveikint? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliuke1: 01 birželio 2018 - 14:36

Norėčiau :D mano panelė tikra kankintoja, dar vis sėdžiu su nereguliariais sąrėmiais ir niekas nesikeičia :)

Atsakyti
QUOTE(MeilesVaikai @ 2018 06 01, 21:55)
<p>Norėčiau biggrin.gif mano panelė tikra kankintoja, dar vis sėdžiu su nereguliariais sąrėmiais ir niekas nesikeičia smile.gif</p>

Jau viskas cia pat smile.gif linkiu lengvai ir graziai susitikt su panele smile.gif 4u.gif


Merginos, kas turit FB, kraustykites ten smile.gif
Atsakyti

Laukiu az norinciu i fb :) 

elena, meiles vaikai 🙂 kur jus ?

Atsakyti

Laukiu az norinciu i fb :)

elena, meiles vaikai 🙂 kur jus ?

Nusiunčiau, bet negavau jokio pakvietimo :)

Atsakyti