Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2017M. 171 TEMA (GRUODIS)

Cia kur gyvenu NT kainuoja 10 euru 1 vnt, viena dariausi pries keles dienas neigiamas buvo, bet tikrai dar anksti buvo tiketis. Kai pastojau pirma karta jutau visus pm simtomus, mieguistumas buvo didelis, bet nepagalvojau, kad tai,nieko neitariau, rytinis vemimas valant dantis prasidejo apie 7 sav, ir stiprus dantenu kraujavimas. Taip kraujavimas is maksties beveik 3 menesius, geriau duphastona ir gulejau ir zliumbiau kiekviena diena isvydusi krauja.gyditoja nelabai suprato kodel kraujavau itare, kad buvo dvyniai vienas is ju pasisalino

Atsakyti

Calgana, jeigu NT dar nerodo nieko, vadinasi nėra organizme hormonų, kurie galėtų sukelti nėštumui būdingus simptomus. Šiuo metu simptomai yra greičiausiai psichologiniai, iš to didelio noro 🎈

Linkiu kantrybės! 

Atsakyti

Jei ne priespienio atsiradimas tai nekrepciau i simtomus demesio  taip ir gavociau, kad is noro prisigalvojau, o kai dariausi NT tai galimai tik implantacia galejo vykti, joks testas neparodytu, tik kraujo tyrimas galetu. Greiciausia bus kokia nors liga, bet bent iki kol tyrimus pasidarysiu pasvajosiu apie  :nestuke​ 

Atsakyti

Labai abejoju, ar taip anksti atsirastu priespienis. As irgi tikejaus. Pasirodo tiesiog nuo streso hormonai sh mala.

Tarpkitko, idomus dalykas - sake hormonai geri dabar, bet to birzgalo is krutu yra dar biski. Ne tokiais kiekiais, bet yra.

Atsakyti

Jeigu testas nieko nerodo, kraujo tyrimas irgi nieko neparodys. Jeigu hcg yra 5 arba daugiau, paprasčiausias testas mestų blankią juostelę. O hcg <5 yra bevertis, kai kurios moterys natūraliai turi hcg šiek tiek, nepriklausomai nuo nėštumo. 

Išskyros iš krūtų gali būti padidėjusio prolaktino požymis. Stresas yra viena iš priežasčių, bet gali tiesiog būti hormonų išsiderinimas. 

Atsakyti

Guzikai, kiek prolaktino primatavo? 

Atsakyti

Kai pirma matavo buvo sake keli simtai, nepamenu. Paskutinisyk kai dare, sake visi hormonai normos ribose ir net labai neblogi su pcos. Bet tiksliai nezinau, nedave man skaiciuku.

Atsakyti

Tai jeigu viskas normos ribose, turėtų greitai baigtis! Mažu vitexas padėjo 🤣

Atsakyti

o kai tau buvoto prolaktino padidejimas mm buvo, nes skaiciau, kad gali nevykti ov isvis ir nebuti mm

Atsakyti

Jefimija, as tikrai manau, kad Vitex padejo. Pirma menesi kai geriau, truputi kraujadieniai uztruko (35cd), o po to sekantys menesiai laaabai neblogai susitvarke - 30-32 dienos. Bet dabar darysiu pertrauka, sio menesio doze sugeriau, sulaukiu dienu ir tada kaercheris geron vieton. Tai galvoju ateinanti menesi ir nebegert, kad biski naturaliai viskas butu, nes vistiek gal nores kartot tyrimus pries bandymus stimuliuot.

Calgana, mano dienos isvis N laiko dare belekokius bardakus, pas mane pcos yr. Nebuvo taip, kad isnyktu, bet yra ciklu buve ir apie 46 dienas, ir tu netikru aliarmu del nestumo, ir visko.

Atsakyti

o kai tau buvoto prolaktino padidejimas mm buvo, nes skaiciau, kad gali nevykti ov isvis ir nebuti mm

Gali nevykti išvis, gali vykti, bet nekokybiška kiaušialąstė, gali vykti puikiai, bet prolaktino perteklius gali trukdyti įsitvirtinti apvaisintai kiaušialąstei. Visi variantai įmanomi 🎈

Atsakyti

99,9% pas mane hormonai bus sutrike, nes turiu autoimunini hipotiroidizma, kurio priezastis ir buvo del ko daug metu isvis nepastojau ir kai pradejau vartoti tiroxina po keliu menesiu buvau nescia, nors medikai niekada nesake, kad tokia galejo buti nevaisingumo priezasti ir tyre visus galus ir nieko nerado, kol karta atsitiktinai budama belgijoi pasidariau tyrimus ir antikuniu pas mane buovo virs 3000, kurie tiesiog sunaikindavo viska kas patekdavo i mano kuna, buvo ir pliusu niekada nesrigdavau, buvau idealios sveikatos ir savijautos, pradejus vartoti hormonus gerai niekada nebesijauciau, bet uztai susilaukiau savo angeliuko :wub:​ 

Atsakyti