Įkraunama...
Įkraunama...

Plepalai apie dienos įvykius

Kazkaip prisiminiau ta jos fraze apie aiskia takoskyra tarp ju ir Simasiaus seimu. Beigi sumaisytus vaikus. :) 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 18, 20:05)
Kazkaip prisiminiau ta jos fraze apie aiskia takoskyra tarp ju ir Simasiaus seimu. Beigi sumaisytus vaikus. smile.gif 

Oi ***. Karma, ne kitaip. Negaila.
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 18, 21:05)
<p>Kazkaip prisiminiau ta jos fraze apie aiskia takoskyra tarp ju ir Simasiaus seimu. Beigi sumaisytus vaikus. smile.gif </p>


biggrin.gif aš irgi su tuo indeksu ją ir matau.
Papildyta:
Merkel šiandien kažkas ištiko unsure.gif vis tiek kieta moteriškė, atlaikė unsure.gif

https://youtu.be/FaD2d8e4Z88
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 06 18, 20:32)
biggrin.gif  aš irgi su tuo indeksu ją ir matau.
Papildyta:
Merkel šiandien kažkas ištiko  unsure.gif  vis tiek kieta moteriškė, atlaikė  unsure.gif

https://youtu.be/FaD2d8e4Z88

Vajei, atrodo siurpokai, negi niekas nemate ar dzin visiem, net jei kristu veidu i asfalta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 18, 22:19)
Vajei, atrodo siurpokai, negi niekas nemate ar dzin visiem, net jei kristu veidu i asfalta  unsure.gif


įdomi Zelenskio laikysena, kažkaip visai nesureagavo. Lyg nematė. O gal pasimetė. O gal teisingai pasielgė, nedarydamas nieko.
Jai jau ne pirmas kartas taip, metai savo daro, labai ne maloni situacija jai unsure.gif
Atsakyti
Nezinojau kad yra toks dalykas, sidabrine linija senoliams (panasiai kaip jaunimo linija) , labai nuosirdziai nudziugino toks projektas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 06 18, 16:17)
tai tavo vyras ejo vaiku prieziuros atostogu?

dabar gal nesugrius ir ne bankrutuos seima, bet fakats, kad maziau pinigu gaus vienu a rkitu atveju, jei vyras ne minimuma gauna, ir gal but ne visi darbdaviai nores isleisti, o jei pat sau virsininkas is vis nenores prarasti verslo, uzsidarius 2 men visgi nuostoliai butu nemazi, Kaip bebutu, gerais norais ir kelias i pragara gristas, kas nori gi ir taip pasiima atostogas, o kas nenori kam versti? vis tiek nepriversi.

Man dar idomu, ka darys su vienisom mamom ar teciais ieskos ir privers imti atostogas ta kita?  biggrin.gif

nėjo, bet būtų reikėję-būtų ėjęs ir nenumiręs smile.gif mano darbdaviai irgi nebuvo sužavėti, kad išeinu ilgam, ir ką, nenumirė. Apskritai, galima pagalvoti, kad vaikas, tavo vaikas katastrofa, galinti sugriauti tėvo verslą ir apskritai šeimos gyvenimą.
Vieniškos mamos yra kita situacija, jioms nereikėtų.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2019 06 18, 21:34)
įdomi Zelenskio laikysena, kažkaip visai nesureagavo. Lyg nematė. O gal pasimetė. O gal teisingai pasielgė, nedarydamas nieko.
Jai jau ne pirmas kartas taip, metai savo daro, labai ne maloni situacija jai  unsure.gif

Kokie dar metai, arba dėl saulės, arba liga.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 06 19, 07:41)
nėjo, bet būtų reikėję-būtų ėjęs ir nenumiręs smile.gif mano darbdaviai irgi nebuvo sužavėti, kad išeinu ilgam, ir ką, nenumirė.


Pas jus supratimas apie darbus, kaip tipisku muzikeliu dirbanciu nuo 8 iki 17.

Tiek zalos naudos prasme: "nesugrius", "nenumirs".
Tiek primityviu suvokimu apie darbus dabar ir ju galimybes. Normaliuose darbuose nedarbo laikas ir darbo laikas yra labai persipyne. Yra ivairiu darbo rezimu, nuo projekto pridavimo pas uzsakova, kur laikas ir vieta fiksuoti, iki salyginio uzimtumo, iki uzimtumo "gal prireiks", iki visiskos laisves
Atsakyti

Darbdavys nenores isleisti vyro 2 menesiams, o moteri isleisti 2-3 metals tai baisiai nori.  :D 

Mano sefas neseniai tevystes atostogas turejo. Gyvenimas nesugriuvo, darbai nesustojo (atvirksciai - pavarem taip, kad jis nustebo grizes), jis nebankrutavo. Cia jau yra tie privalomi 2 menesiai. :) Jam beje i nauda buvo, nes du vaikai namie (matosi, kad jis juos ne zmonai numetes), pries « atostogas » jautesi, kad klaikiai pavarges. Dabar grizo bent nuo darbo pailsejes. :) 

Atsakyti
Mano sefas buvo menesi po gimimo, ir gimdyme dalyvavo (jis buvo labai sunkus ir ilgas) sake ofiso vyrams - visiems rekomenduoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 19, 09:29)
Darbdavys nenores isleisti vyro 2 menesiams, o moteri isleisti 2-3 metals tai baisiai nori.


Dabar dauguma vyru subobeje, jiems tik vaikus ir ziuret. Palyginu su savimi, tai pries juos jauciuosi alfa patinas.
Normaliose seimose vaikus ziuri zmona. O visi tie istatymai - apeinami normaliose kompanijose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 19 birželio 2019 - 08:34
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 06 19, 09:24)
Pas jus supratimas apie darbus, kaip tipisku muzikeliu dirbanciu nuo 8 iki 17.

Tiek zalos naudos prasme: "nesugrius", "nenumirs".
Tiek primityviu suvokimu apie darbus dabar ir ju galimybes.  Normaliuose darbuose nedarbo laikas ir darbo laikas yra labai persipyne. Yra ivairiu darbo rezimu, nuo projekto pridavimo pas uzsakova, kur laikas ir vieta fiksuoti, iki salyginio uzimtumo, iki uzimtumo "gal prireiks", iki visiskos laisves

Vaikas yra svarbiausias projektas smile.gif Ir nereikia čia dangstytis darbais dėl 2 mėnesių smile.gif Moterys išeina ir ilgesniam laikui smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 06 19, 09:29)
<p>Darbdavys nenores isleisti vyro 2 menesiams, o moteri isleisti 2-3 metals tai baisiai nori.  biggrin.gif </p><p></p><p>Mano sefas neseniai tevystes atostogas turejo. Gyvenimas nesugriuvo, darbai nesustojo (atvirksciai - pavarem taip, kad jis nustebo grizes), jis nebankrutavo. Cia jau yra tie privalomi 2 menesiai. smile.gif Jam beje i nauda buvo, nes du vaikai namie (matosi, kad jis juos ne zmonai numetes), pries « atostogas » jautesi, kad klaikiai pavarges. Dabar grizo bent nuo darbo pailsejes. smile.gif </p>

gero vadovo požymis, kai darbai taip sustyguoti ir pas patikimus darbuotojus, kad gali ramiai ilsėtis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2019 06 19, 09:32)
Mano sefas buvo menesi po gimimo, ir gimdyme dalyvavo (jis buvo labai sunkus ir ilgas) sake ofiso vyrams - visiems rekomenduoja biggrin.gif

biggrin.gif Normalus vyras biggrin.gif Nesuprantu, kurie bijo gimdymų, bet tai jų pasirinkimas.
Atsakyti